Expremiér Fico má vážne zdravotné problémy

SlovenskoSpravodajstvo

Podľa pôvodných informácií mal byť hospitalizovaný v špecializovanom zariadení v Bratislave. Informácie sa ukázali ako nepravdivé.

Predseda Smeru-SD a expremiér Robert Fico mal byť podľa dostupných informácií opäť zdravotné problémy. Mal byť hospitalizovaný v špecializovanom zariadení v Bratislave. Smer-SD informáciu nepotvrdil, koaličná rada bola podľa hovorcu Jána Mažgúta zrušená na základe dohody partnerov. Zísť by sa mala na budúci týždeň, avizoval premiér Peter Pellegrini.

Lídri Smeru-SD, SNS a Mosta-Híd mali hovoriť o finančnej pomoci v rámci Dohody o obrannej spolupráci so Spojenými štátmi americkými, či návrhoch na zmeny daní a voľbe kandidátov na ústavných sudcov. Otvorená je aj otázka nového ministra financií po Petrovi Kažimírovi, ktorý odchádza na post guvernéra Národnej banky Slovenska.

Foto
Predseda Smeru-SD a expremiér má podľa dostupných informácií zdravotné problémy / TASR

Informćia o hospitalizácii sa ukázala ako nepravdivá. Expremiér Fico nie je hospitalizovaný v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb v Bratislave. Potvrdila to hovorkyňa zariadenia Soňa Valášiková. Predseda Smeru-SD a expremiér má podľa dostupných informácií zdravotné problémy. Podľa pôvodných informácií mal byť hospitalizovaný v špecializovanom zariadení v Bratislave. V nemocnici napokon nezostal. „Pán predseda sa aj v týchto chvíľach nachádza na centrále strany Smer-SD,“ Informoval hovorca strany Smer-SD Ján Mažgút. Expremiérovi Ficovi na jar 2016 operovali srdce v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb v Bratislave. O aký zákrok išlo, doteraz oficiálne nepotvrdili.

 

Zdroj: TASR

Komentáre