Milan Škriniar má hodnotu minimálne 100 miliónov eur, myslí si kouč Interu Miláno Spalletti

EurópaŠport

Na mieste FC Barcelona by Luciano Spalletti ponúkol za Škriniara 120 miliónov.

Slovenský stopér Milan Šriniar bol jedným z najlepších hráčov na San Sire v súboji futbalovej Ligy majstrov medzi Interom Miláno a FC Barcelona (1:1). Jeho výkony chválili talianske médiá a rovnako aj tréner "nerazurri" Luciano Spalletti.

Podľa rebríčka CIES Football Observatory patrí rodák zo Žiaru nad Hronom k desiatim najdrahším obrancom na svete s hodnotou 65,6 milióna eur. Podľa Spallettiho je však ešte vzácnejší. „Akej sumy je hoden Milan Škriniar? 100 miliónov eur," povedal lodivod domáceho tímu po zápase s "Blaugranas". „Na mieste Barcelony by som zaňho ponúkol 120 miliónov a povedal, že 20 miliónov je bonus navyše. Byť Realom Madrid, ponúknem 140 miliónov," povedal Spalletti.

Foto
Milan Škriniar / TASR / AP

Milánsky tím so Škriniarom v zostave je v tabuľke B-skupiny LM na druhom mieste so 7 bodmi. Má trojbodové manko na vedúcu Barcelonu a zároveň trojbodový náskok na Tottenham Hotspur. Hráčov Interu čakajú počas najbližšieho mesiaca dva kľúčové zápasy v boji o postup na trávniku londýnskeho Tottenhamu a doma proti PSV Eindhoven.

 

Zdroj: SITA

 

Komentáre