Angels Aréna je späť. Dnes sa v nej opäť začínajú tréningy

KošiceSpravodajstvo

V najbližšej dobe by sa na hale malo ešte pracovať.

Klub Young Angels si v Angels Aréne zahrá aj najbližšiu sezónu. Mesto dokončilo nevyhnuté procesy, ktoré boli potrebné k tomu, aby bola schopná prevádzky. Podľa primátora Košíc Jaroslava Polačeka sa v nej už dnes (16.9.) začne trénovať.

„Snažili sme sa arénu dostať do stavu, v ktorom bude prevádzkyschopná. Nad touto halou visel otáznik, či stihneme sezónu najmä pre Young Angels. Dnes prebieha preberacie konanie a pripravujeme halu tak, aby sa v nej už dnes o 17.00 hod. dalo začať s tréningom,“ informoval Polaček.

Foto
Klub Young Angels si v Angels Aréne zahrá aj najbližšiu sezónu / TASR

Angels Aréna nezostáva len pre klub Young Angels. V čase mimo aktivít  klubu bude hala prístupná jednotlivcom aj športovým oddielom. V najbližšej dobe by sa na hale malo ešte pracovať. „Celá športová hala prejde v budúcnosti rekonštrukciou. V súčasnosti máme v rukách rôzne štúdie, čakáme na vyjadrenie pamiatkarov, keď dostaneme kladné stanoviská, postupne verejnosť oboznámime s tým, ako by Angels Aréna mohla fungovať. S rekonštrukciou by sa malo začať už budúci rok v máji,“ dodal Polaček.

 

Autor: MARTIN MAJDÁK

Komentáre