Východ

Michalovce opäť pritlačili v boji o záchranu
Futbalisti Michaloviec zvíťazili v piatkovom zápase 7. kola nadstavbovej časti Niké ligy v skupine o udržanie sa nad Banskou Bystricou 2:0. Získali tak dôležité body v boji o záchranu a v neúplnej tabuľke sú pred jedenástymi Košicami pre lepšiu bilanciu vzájomných zápasov. Banská Bystrica je siedma s pohodlným osembodovým náskokom pred Trenčínom.
×
Nitra získala druhý titul, triumf 2:1 nad Spišiakmi zariadil Bubela
Hokejisti HK Nitra sa stali majstrami Tipos extraligy v sezóne 2023/24. V štvrtom finálovom stretnutí play off zdolali Spišskú Nová Ves 2:1 po predĺžení a v sérii triumfovali 4:0 na zápasy. Víťazný gól zaznamenal v 62. minúte Miloš Bubela. Pre "corgoňov" je to druhý slovenský titul v histórii.