Šport

Pekelná atmosféra pomohla pootvoriť extraligovú bránu
Hádzanári tímu Košice Crows zvládli prvý barážový duel o postup do extraligy. V domácom súboji proti Strojáru Malacky zvíťazili 30:23 a do odvety na palubovke súpera si tak ponesú sedemgólový náskok.
×
Košičania oslávili postup tesným víťazstvom. Gáll: Ani Barcelona nevyužije každú šancu
Futbalisti FC Košice zvíťazili v stretnutí 29. kola tretej ligy východ nad Teslou Stropkov 2:1 a potvrdili tak postup do druhej najvyššej súťaže. Zverenci Miroslava Soviča mali celozápasovú hernú prevahu a v 26. minúte sa ujali vedenia gólom Borisa Gálla.