Európa

Slováci hodnotia Nemecký pohár kladne, výsledkovo sú však poslední
Nemecký pohár 2019 je minulosťou a z pohľadu slovenskej reprezentácie gradoval správnym smerom. Po prehre 2:5 so Švajčiarskom uchmatli zverenci Craiga Ramsaya bod Rusom a na záver obrali domácich Nemcov o vidinu prvenstva na turnaji. Nepriaznivé skóre 0:2 dokázali otočiť a v predĺžení vystavil bodku za dianím v Krefelde Peter Zuzin.
×
Slováci boli Rusom vyrovnanými súpermi. Liška premenil extra motiváciu na gól
Nie je prehra ako prehra. Po svojom druhom vystúpení na Nemeckom pohári bolo síce v šatni slovenskej reprezentácie čitateľné sklamanie z ďalšieho neúspešného výsledku, no o nejakom silnom smútku sa hovoriť nedalo. Zverenci Craiga Ramsaya totiž zohrali so súperom z Ruska vyrovnanú partiu a na strely dokonca zvíťazili 34:22.