Európa

Vlhová zaostáva za Gutovou-Behramiovou o 187 bodov
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová nebodovala v nedeľnom super-G Svetového pohára vo Val di Fassa, keď obsadila až 32. miesto. V talianskom stredisku zaostala o 2,66 sekundy za víťaznou domácou pretekárkou Federicou Brignoneovou.
×
Zubčič vyhral obrák, Žampa v prvej dvadsiatke
Chorvátsky lyžiar Filip Zubčič zvíťazil v sobotnom obrovskom slalome Svetového pohára. V Bansku zdolal o 40 stotín sekundy majstra sveta Mathieua Faivreho z Francúzska, tretí bol Rakúšan Stefan Brennsteiner s odstupom 0,93 s. Slovenský reprezentant Adam Žampa obsadil 19. priečku (+3,07 s), jeho brat Andreas nepostúpil do druhého kola.
×
Gutová-Behramiová vyhrala ďalší zjazd, Vlhová dvanásta
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová skončila dvanásta v sobotnom zjazde Svetového pohára vo Val di Fassa. Zaostala o 1,29 sekundy za víťaznou Švajčiarkou Larou Gutovou-Behramiovou, ktorá zvýšila svoj náskok na čele celkového poradia SP na 107 bodov. Druhé miesto obsadila jej krajanka Corinne Suterová (+0,32 s) a tretia bola Nemka Kira Weidleová (+0,68 s).