Košice

Oceliari vyškolili Michalovce v efektivite. Janus: Oni hrali, my sme dávali góly
Súboje východoslovenských rivalov medzi Košicami a Michalovcami sú spravidla maximálne vyrovnané a rozhodujú v nich detaily. Nedeľňajší výsledok 5:1 to síce na papieri nepotvrdzuje, no skóre tentoraz klame.
×
Serbin sa po výkone proti Leviciam ospravedlnil fanúšikom (FOTO)
Kalendárny rok 2023 otvorili cennou remízou 3:3 na ihrisku bratislavskej Pineroly a pred domácim súbojom 14. kola extraligy proti tabuľkovému prenasledovateľovi z Levíc tak boli futsalisti Podpor Pohyb Košice v pozitívnej nálade.
×
Košičania podľahli Banskej Bystrici, Spišiaci uspeli vo Zvolene
Hokejisti HC ´05 Banská Bystrica zvíťazili v piatkovom zápase 33. kola Tipos extraligy na ľade HC Košice 2:1 po predĺžení. O ich víťazstve rozhodol Alex Tamáši. Pre "baranov" to bolo tretie víťazstvo za sebou.