Košice

Akademici otočili proti Žiline, bielo-čiernu rodinu opustil ďalší talent
V posledných dvoch domácich zápasoch podľahli florbalisti ATU Košice trenčianskemu AS i Záhorskej Bystrici. Keď teda prehrávali v sobotňajšom súboji 16. kola po prvej tretine so Žilinou 1:3, vyzeralo to na predĺženie domáceho trápenia.
×
Košičania ukradli stratený set a prehĺbili trápenie Svidníka
Zápas nadstavbovej fázy volejbalovej extraligy medzi Košicami a Svidníkom potvrdil aktuálne psychické rozpoloženie oboch strán. Zatiaľ čo hráčom z metropoly východu ide karta a zložiť sa nenechajú ani v kritických momentoch, Slávia stratila glanc z predošlých mesiacov.
×
Draftovou jednotkou Haščák, bol voľbou aj pre Hossu
Jednotkou sobotňajšieho draftu pre Zápas hviezd Tipsport Ligy 2020 sa stal Marcel Haščák. Útočníka HC Košice si do tímu  vybral manažér Marián Hossa. Manažér druhého tímu Marián Gáborík vo svojom prvom výbere siahol po obrancovi Banskej Bystrice Jordonovi Southornovi.
×
Crows sa naladili na Tatran, triumf nad Zubří vystrieľal sedemnásťgólový Urban
Hádzanári tímu Košice Crows nelenili ani počas mesačnej zimnej prestávky a na blížiace sa derby proti Tatranu Prešov (25. január) sa naladili najlepším možným spôsobom. Do svojej domácej haly si totiž pozvali popredný tím českej extraligy zo Zubří a svojich fanúšikov potešili víťazstvom 26:25.
×
Oceliari zlyhali s najslabším tímom ligy
Košickí hokejisti vstupovali do zápasu proti poslednému Liptovskému Mikulášu v pozícii veľkého favorita a s úmyslom revanšovať sa za poslednú hladkú prehru v Bratislave. Tento zámer im absolútne nevyšiel a po nemastnom-neslanom výkone utrpeli najprekvapivejšiu prehru sezóny.