Svet

Perez vybojoval v premenlivých podmienkach štvrté víťazstvo v kariére
Mexický pretekár Sergio Perez vyhral nedeľnú VC Singapuru seriálu F1. Pilot Red Bullu sa najlepšie vyrovnal s premenlivými podmienkami a v skrátenej dĺžke pretekov triumfoval pred Charlesom Leclercom a Carlosom Sainzom na Ferrari. Holanďan Max Verstappen, ktorý mohol v Singapure obhájiť majstrovský titul, skončil siedmy. Jeho stíhaciu jazdu spomalila chyba po druhom výjazde bezpečnostného vozidla.
×
Leclerc získal v Singapure pole position, Verstappen skončil ôsmy
Monacký pretekár F1 Charles Leclerc bol najrýchlejší v sobotnej kvalifikácii na VC Singapuru. Pilot Ferrari dosiahol v premenlivých podmienkach čas 1:49,412 minúty a vybojoval tak deviatu pole position v tejto sezóne.
×
Slafkovský po prehre Montrealu s New Jersey: "Už to bude iba lepšie"
Tomáš Tatar sa strelecky presadil hneď v prvom prípravnom dueli New Jersey pred štartom novej sezóny NHL. Gólom prispel k víťazstvu 2:1 na ľade Montrealu. V drese domácich nebodovali jeho krajania Juraj Slafkovský a Filip Mešár, hoci obaja mali v záverečnej hre bez brankára šancu poslať zápas do predĺženia.
×
Federer po emotívnej rozlúčke: "Bol to fantastický večer"
Švajčiarsky tenista Roger Federer na Laver Cupe v Londýne oficiálne ukončil aktívnu kariéru. V rozlúčkovej štvorhre spoločne so Španielom Rafaelom Nadalom prehrali s americkým párom Frances Tiafoe, Jack Sock 6:4, 6:7 (2)., 9:11. Tím Európy hral po prvom dni s Tímom sveta 2:2.