Be Lenka jesenný barefoot bazar v sobotu 23.9. v Košiciach – objavte svet pohodlnej obuvi a kvalitného oblečenia!

KošicePR INFO

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť získať barefoot obuv Be Lenka za výhodné ceny. Príďte na košický Be Lenka barefoot bazar už v sobotu 23. 9. 2023.

Prichádza jeseň a s ňou skvelá príležitosť pre všetkých nadšencov barefoot topánok a kvalitného udržateľného oblečenia – Be Lenka! Ak si chcete zaobstarať štýlové a pohodlné topánky alebo napríklad obliecť celú rodinu do udržateľného prémiového šatníka, máte jedinečnú šancu zoznámiť sa so zvýhodnenou ponukou značky Be Lenka. Príďte si pozrieť výber toho najlepšieho, čo tento bazar prináša a doprajte svojim chodidlám komfort a prirodzený pohyb.

Víziou Be Lenka je zmeniť obúvacie návyky ľudí na celom svete ručne vyrábanými barefoot topánkami, ktorých produkcia prebieha na Slovensku, v Českej republike, v Portugalsku či Taliansku. Za značkou Be Lenka však stojí viac než len pohodlná obuv vytvorená s ohľadom na anatomické predpoklady chodidiel. Be Lenka ponúka životný štýl, ktorý podporuje starostlivosť o svoje telo a maximálne pohodlie. A práve túto filozofiu môžete zažiť na vlastnej koži na jesennom barefoot bazare Be Lenka v Košiciach.

 

Dátum: Sobota, 23. septembra 2023

Čas: 9.00 – 14.00 hod.

Miesto: Congress Hotel Centrum – Sála Nobel, Južná trieda 2/A

Foto
Jeden z minulých Be Lenka barefoot bazarov v Žiline / Be Lenka, s.r.o.

Čo môžete od bazaru očakávať?

Be Lenka je jedným zo svetových lídrov v barefoot obuvi, ktorá kladie dôraz na prirodzený tvar chodidla, voľnosť pohybu a komfort. Na bazári budú k dispozícii rôzne modely barefoot topánok, vrátane jesenných a zimných modelov, ako sú napríklad poltopánky a členkové topánky, ale aj pohodlné tenisky. V ponuke nájdete modely pre dospelých aj deti. Novými barefoot topánkami dokáže bazar potešiť naozaj každého.

Hoci všetky barefoot topánky Be Lenka prechádzajú počas výrobného procesu tou najprísnejšou kontrolou, občas sa môže vyskytnúť drobná chybička, ktorá je pri ručnej výrobe úplne bežná. Ide napríklad o zaschnuté lepidlo, mierne pokrčenú kožu alebo drobné škrabance, ktoré však nemajú žiadny vplyv na funkčnosť ani bežné nosenie topánok. Nie je preto dôvod tieto topánky zlikvidovať a produkovať tak zbytočný odpad. Radšej dostanú druhú šancu prostredníctvom obľúbených barefoot bazarov, ktoré Be Lenka realizuje na Slovensku či v Českej republike. Takýto prístup nielen šetrí životné prostredie, ale tiež predstavuje jedinečnú príležitosť zaobstarať si svoje obľúbené kúsky za polovičné ceny.

Foto
Na barefoot bazare si nájdu svoje obľúbené modely deti aj dospelí / Be Lenka, s.r.o.

Ponuka nekončí barefoot obuvou!

Počas víkendového bazaru si môžete vyskúšať aj novú kolekciu oblečenia Be Lenka spolu s doplnkami. Nová prémiová kolekcia sa vyznačuje nadčasovým štýlom a je vyrobená z prvotriednych udržateľných materiálov. Tričká, košele, teplákové súpravy, šaty – šatník pre každú príležitosť a ľudí s nadčasovým vkusom.

Pre rodičov, ktorí dbajú na kontaktné rodičovstvo, bude tiež prichystaná babywearing ponuka. Be Lenka ergonomické nosiče a šatky sú vyrobené s láskou na Slovensku, z najkvalitnejších certifikovaných materiálov pre tých najmenších členov rodiny.

Viac ako len nákupný zážitok

Bazár nie je len o možnosti zaobstarať si barefoot za skvelé ceny, ale aj o stretnutí sa s komunitou ľudí, ktorí zdieľajú rovnaké záujmy a hodnoty. Na mieste bude tím Be Lenka, ktorý vám ochotne poradí ohľadom správneho výberu a benefitov barefoot obuvi, babywearingu alebo udržateľnej kolekcie kapsulového šatníka.

Foto
Súčasťou sú tiež babywearing produkty a nová kolekcia prémiového šatníka Be Lenka / Be Lenka, s.r.o.

Nezmeškajte jesenný barefoot bazar!

Príďte v sobotu 23. septembra 2023 medzi 9.00 a 14.00 hod. do Congress Hotela Centrum a staňte sa súčasťou komunity, objavte pohodlie barefoot obuvi a výhody babywearing produktov či novej módnej kolekcie Be Lenka.

Buďte informovaní

Pripojte sa k udalosti na Facebooku a nezmeškajte žiadne novinky týkajúce sa jesenného barefoot bazaru!

Blížšie informácie a aktualizácie k udalosti nájdete na oficiálnych kanáloch Be Lenka.

Vaše chodidlá si zaslúžia len to najlepšie – obujte si komfort na jesennom barefoot bazari Be Lenka v Košiciach!

Foto
Na všetkých účastníkov sa teší večne usmiaty tím Be Lenka / Be Lenka, s.r.o.

Komentáre