Detská železnica pozýva na ochutnávku vín

KošiceZaujímavosti

Program je naplánovaný v obci Čerhov.

Košická detská historická železnica v rámci septembrových vlakových výletov pripravila na túto sobotu 25. septembra Tokajský expres. Pre záujemcov je naplánovaný program v obci Čerhov.

„Nebude chýbať ochutnávka vín priamo u vinárov. Tento rok sa k programu pridajú aj balóny, taká balónová fiesta. Lístky sú dostupné len v elektronickej verzii, to znamená, že záujemcovia si ich musia zakúpiť na stránke wisomm.com,“ uviedla pre Rádio Košice Zuzana Lehotská.

Foto
Ilustračná fotografia / TASR

Z košickej železničnej stanice sa odchádza o 8.25 hod. a príchod do Košíc je naplánovaný o 20.20 hod. Okrem tohto vlakového výletu vypravujú každý deň jazdy na historickej úzkorozchodnej železnici.

Od pondelka do piatka o 9.40 hod. a 11.20 hod. z Čermeľa. V sobotu a v nedeľu jazdíme častejšie. Prvá jazda je už o 8.20 hod. a posledná z Čermeľa je o 16.40 hod. Lístky nie je potrebné rezervovať vopred. Stačí si prísť v ten deň kúpiť v pokladni v Čermeli,“ povedala Lehotská s tým, že pri vstupe na železničku platia opatrenia R – O – R, teda rúško – odstup – ruky.

 

Autor: RÁDIO KOŠICE

 

Komentáre