Koronavírus si nevyberá, nakazil sa syn Donalda Trumpa

SvetKoronavírus

Prvá dáma o tom informovala s tým, že Barron už medzičasom dostal negatívne testy.

Melania Trumpová o tom napísala esej, ktorá nesie názov Moja osobná skúsenosť s COVID-19. Toto dielo zverejnili na webe Bieleho domu. Píše, že na syna Barrona pomyslela hneď vtedy, keď dostali pozitívne výsledky ona a jej manžel. Prvý test Barrona bol negatívny, no neskôr sa Trumpovej obavy naplnili, pretože druhý test už prišiel s pozitívnym výsledkom. Podľa prvej dámy je ich syn „silný tínedžer a neprejavili sa u neho žiadne symptómy.“

COVID-19 aj bez príznakov

V istom zmysle som rada, že sme tým všetci traja prešli v rovnakom čase, takže sme sa mohli o seba postarať a byť spolu, napísala Melania Trumpová.

V predvolebnom stretnutí v Des Moines, štát Iowa, sa neskôr vyjadril aj samotný prezident. Podľa Trumpa syn ani „nevedel, že to mal“, je však všeobecne známe, že zdraví tínedžri majú odolnejší imunitný systém.

Foto
Biely dom / TASR

Všetko sa dá obrátiť do výhody

„Barron mal pozitívny test a asi za dve sekundy to bolo, Barron je v poriadku. Ďalší test bol negatívny,“ opísal Donald Trump. Na synovom bleskovom vyliečení zakladá snahy o znovuotvorenie škôl. Týmto sa postavil proti učiteľským odborom, ktoré majú obavy z nakazenia ochorením COVID-19, práve od svojich študentov.

 

Zdroj: SITA

 

Komentáre