Košická ambulantná pohotovosť sa presťahovala z Národnej triedy do iných priestorov

KošiceSpravodajstvo

Aj naďalej bude fungovať v rovnakom režime.

Foto
Poliklinika Sever  / KSK

Pacienti, ktorí potrebujú lekárske ošetrenie, už nenájdu ambulantnú pohotovosť pre dospelých a pre deti a dorast na Národnej triede v Košiciach. Tá sa od 15. mája nachádza vo vynovených priestoroch Polikliniky Sever na Komenského ulici. Vchod na túto novú pohotovosť je zo zadnej strany budovy, konkrétne z Tolstého ulice. 

Foto
Vchod na túto novú pohotovosť je zo zadnej strany budovy, konkrétne z Tolstého ulice / Katarína Pavuková

Ako informovala košická župa, pohotovosť bude aj naďalej fungovať v rovnakom režime. Kvôli pandémii koronavírusu je v nových priestoroch zavedený zvýšený hygienicko-epidemiologický režim. Správa majetku KSK tam zabezpečuje pravidelnú dezinfekciu, pričom všetci lekári sú vybavení potrebnými ochrannými prostriedkami.

Foto
Pacienti majú k dispozícii bezplatné parkovanie / Katarína Pavuková

Pacienti budú ošetrení počas pracovných dní od 16.00 – 22.00 hod. a cez víkendy a sviatky od 7.00 – 22.00 hod. Ako dodala košická župa, ambulantná pohotovosť na Komenského ulici má profesionálne medicínske vybavenie či infekčnú čakáreň. Pacienti majú k dispozícii bezplatné parkovanie a cez park na Komenského ulici je Lekáreň Sever, ktorá je otvorená v rovnakom čase ako ambulantná pohotovosť.

 

Autor: KOŠICE ONLINE

 

Komentáre