Na viacerých cestách v Prešove opravujú výtlky a obrubníky

PrešovSpravodajstvo

Práce vykonáva mestská spoločnosť Správa a údržba komunikácií mesta Prešov, ktorá má na opravy výtlkov vyčlenených 160-tisíc eur.

Foto
Pracovníci mestskej spoločnosti aktuálne frézujú a asfaltujú cesty na uliciach Bezručova, Prostějovská a M. Nešpora / Mesto Prešov

„Spoločnosť Správa a údržba komunikácií mesta Prešov, s.r.o., Prešov pokračuje v prácach na údržbe ciest a oprave výtlkov a obrubníkov. Pracovníci mestskej spoločnosti aktuálne frézujú a asfaltujú cesty na uliciach Bezručova, Prostějovská a M. Nešpora. Zrekonštruujú aj obrubníky na Metodovej a Hviezdoslavovej ulici,“ uviedla referentka prešovského tlačového odporu Lenka Šitárová. Na opravy výtlkov je v tohtoročnom rozpočte vyčlenených 160-tisíc eur.

Pracovná skupina postupne opravuje aj výtlky na Kúpeľnej, Kysuckej, Partizánskej, Bernolákovej, Čapajevovej a Björnsonovej ulici.

„Zároveň postupne obnovujú aj vodorovné dopravné značenie na uliciach Košická, Masarykova, Hlavná, Slovenská, Vajanského a Okružná,“ dodala tlačová referentka. Správa a údržba komunikácií mesta Prešov má v správe 182 kilometrov ciest.

Zdroj: SITA

Komentáre