Nákup ešte nikdy nebol jednoduchší, už ste počuli o Wolt Markete?

KošicePR INFO

Wolt Market je nový supermarket, no určite nie ten obyčajný. Nakúpite v ňom potraviny, drogériu či iný tovar tak, ako si nakúpite v iných bežných supermarketoch. Na rozdiel od nich má však Wolt Market viacero výhod. Nielen o tom sme sa rozprávali s Janou Trnovskou, generálnou riaditeľkou Wolt Marketu pre Slovensko a Česko.

Foto
Vo Wolt Markete si svoje produkty nájdu vegáni, rodičia malých detí či vlastníci domácich miláčikov, hovorí Jana Trnovská / Wolt Market

Vo Wolt Markete nakúpite všetko, čo potrebujete, a to online z pohodlia vášho domova. Nakúpiť z neho môžete už aj v Košiciach, kde Wolt nedávno spustil nový koncept expresnej donášky potravín, drogérie či iného tovaru. Svojich fanúšikov si už získal v mnohých krajinách a niet sa čomu diviť. Zákazníkom totiž prináša množstvo výhod.

Široký sortiment

Sortiment tvorí široká ponuka takmer 2200 najpredávanejších produktov, ktoré sú lokálne, ale aj zahraničné. Vo Wolt Markete si objednáte čerstvé ovocie a zeleninu, kvalitné mäsové produkty od lokálnych fariem ako Farma Turová, vajíčka z voľného chovu či iné farmárske produkty. Nakúpite tu napríklad aj čerstvé pečivo z obľúbenej košickej pekárne COTTBUS. Na svoje si prídu aj tí, ktorí ocenia kvalitné slovenské, ale aj zahraničné vína, craftové pivá či iné druhy alkoholu. Výber sortimentu je prispôsobený aj rôznym stravovacím požiadavkám a dokonca je doplnený aj o potravu pre štvornohých kamarátov. „Vo Wolt Markete si svoje produkty nájdu vegáni, rodičia malých detí či vlastníci domácich miláčikov,“ hovorí Jana Trnovská. Ponuku neustále rozširujú, dopĺňajú a ešte viac prispôsobujú preferenciám zákazníkov: „V najbližších týždňoch plánujeme pridať stovky nových produktov, ktoré ocenia najmä tí, ktorí radi športujú alebo držia špeciálnu diétu,“ dodáva Jana Trnovská. Okrem iného vo Wolt Markete nájdete aj drogériu ako hygienické či domáce potreby.

Foto
Sortiment tvorí široká ponuka takmer 2200 najpredávanejších produktov, ktoré sú lokálne, ale aj zahraničné / Wolt Market

Rýchla a jednoduchá donáška počas celého týždňa

Pri objednávke z Wolt Marketu už nemusíte nikam chodiť. Celý nákup vám donesie partnerský kuriér Woltu až k vašim dverám alebo si ho môžete vyzdvihnúť aj osobne. Objednávku urobíte pár klikmi cez aplikáciu alebo na stránke Woltu: www.wolt.sk. Všetky vaše predošlé objednávky si navyše môžete opäť zobraziť či zopakovať. Na Wolt Market sa jednoducho môžete spoľahnúť, pretože je otvorený denne, a to aj počas víkendov.

Cena a kvalita porovnateľná s produktmi z bežných supermarketov

Sortiment je vo Wolt Markete cenovo porovnateľný s tým, ktorý nájdete v iných obchodoch. Pri všetkých potravinách sa kladie veľký dôraz na ich kvalitu a čerstvosť. „Kvalita je pre nás jedna z najdôležitejších vecí, ktoré musia byť splnené. Do tréningu našich zamestnancov preto neváhame investovať, pretože sú to práve oni, ktorí sú za kvalitu zodpovední. Či už ide o pracovníkov priamo vo Wolt Markete, alebo tých, ktorí kontrolujú dodávky od našich dodávateľov, zaškolený musí byť každý,“ poukazuje na dôležitosť kontroly kvality Jana Trnovská.

Foto
Pri všetkých potravinách sa kladie veľký dôraz na ich kvalitu a čerstvosť / Wolt Market

Budúcnosť Wolt Marketu

V súčasnosti vo Wolt Markete nájdete produkty, ktoré sú dostupné aj v iných obchodoch. Nie je však vylúčené, že budú pribúdať aj ďalšie novinky či iné výhody. „Momentálne už dlho pracujeme aj na tom, aby naši zákazníci vo Wolt Markete našli aj inovatívny sortiment, ktorý bežne v iných supermarketoch nekúpite. Naším hlavným mottom však nateraz zostáva, aby sme sa neustále zlepšovali,“ uzatvára Jana Trnovská.

Komentáre