Napriek všetkému je dôležité to nevzdať, píše bežec Matej po Košice Runway Run 2019

KošiceVašimi očami

Štvrtý ročník behu po dráhe košického letiska bol jedinečný. Dážď pokrstil bežcov, ktorí na beh reagujú ďalším blogom.Tento nám poslal Matej.

Foto
Matej si beh užil aj napriek dažďu / ML

Ako každý ročník, aj tento som sa zapojil do jedinečného behu na košickom letisku. Bolo to príjemné spestrenie dňa. Dal som si načas a prišiel som skôr. Rozcvičku beriem ako nevyhnutnú súčasť behu. Vtedy som ani netušil, čo ma čaká na dráhe.

Od prvého výstrelu sa mi išlo super, cítil som osobák. Dážď visel vo vzduchu, no aj tak som si veril. Potom sa to začalo, pár kvapiek, no po otočke na piatom kilometri sa to spustilo. Nevidel som takmer nič.

Počas môjho letu na dráhe som stále myslel na osobák a veril som, že sa stále môže podariť, čo sa aj stalo. Napriek rozmočeným topánkam a vody v uchu som dobehol skrz vietor do cieľa. Čakali ma tam kolegovia z brigády na bezpečnostnej kontrole, čo bolo tiež milé privítanie. Výsledný čas mi vyšiel na 42 minút a 42 sekúnd, čo stačilo na 18. miesto.

Napriek všetkému je dôležité to nevzdať! 

 

 

RUBRIKA VAŠIMI OČAMI JE PUBLIKOVANÁ BEZ NOVINÁRSKEHO ZÁSAHU. Vyjadruje názory, postrehy a postoje našich čitateľov, dáva priestor ľuďom, ktorí chcú širokej verejnosti prostredníctvom blogov povedať viac o tom, čo ich zaujíma, baví, trápi, hnevá. Rôzne blogy si môžete prečítať v rubrike Vašimi očami. Redakcia KOŠICE ONLINE tému nespracovala spravodajsky, nekontaktovala dotknuté strany ani kompetentných. Ponúkame tento doslova „nedotknutý“ text, ktorého autorom je náš čitateľ Matej.

Ak máte rovnako chuť napísať o svojom živote, skúsenostiach, radostiach i zážitkoch, budeme radi, ak sa ozvete na redakcia@kosiceonline.sk, ďakujeme. 

Komentáre