NESSieme Vám Vianoce pod taktovkou Ondreja Kandráča

KošicePR INFO

V utorok 21. decembra po 19.00 hod. si v éteri a na facebooku Rádia Košice môžete vypočuť alebo pozrieť dobročinné vianočné vystúpenie Ondreja Kandráča pod názvom NESSieme Vám Vianoce. Okrem krásnych kolied vám Ondrej predstaví hostí z piatich neziskových a dobročinných organizácií, ktorí vám porozprávajú o ich neľahkej, no ušľachtilej práci.

Aj keď pandemické opatrenia, bohužiaľ, opäť ovplyvnili najkrajšie obdobie roka, čaro Vianoc je možné navodiť rôznymi spôsobmi. Dôležitými sú pozitívna energia, viera v tieto sviatky, chuť zabávať sa, ale aj pomôcť. Všetky tieto ingrediencie sme sa pokúsili zamiesiť do chutného koláča.

O pomoci ľuďom v núdzi vedia najlepšie rozprávať tí, ktorí v tejto oblasti pracujú na dennej báze a svojou aktivitou sa snažia zvrátiť a zlepšiť nepriaznivé osudy. Piatim osobnostiam z neziskových a dobročinných organizácií sme ponúkli priestor porozprávať nám všetkým o ich skúsenostiach.

Naše pozvanie prijali:

  • Úsmev ako dar – Radoslav Dráb (manažér sociálneho bývania pre rodinu a deti)
  • Svetielko pomoci – Mirka Hunčíková (riaditeľka)
  • Oáza – nádej na nový život – Peter Gombita (kňaz a riaditeľ centra)
  • Usmej sa na mňa – Dagmar Kočiová (riaditeľka)
  • Detské ARO – Denisa Lépová (hospodárka)
Foto
Aj v éteri Rádia Košice si môžete vypočuť dobročinné vianočné vystúpenie Ondreja Kandráča pod názvom NESSieme Vám Vianoce / Ness Košice

Aktivity na podporu neziskových organizácií dlhodobo vyvíja spoločnosť Ness Košice, ktorá dobročinné vystúpenie NESSieme Vám Vianoce zorganizovala s cieľom rozširovať povedomie o dobročinnosti.

„Neprajná doba nám nedovolila už druhýkrát zorganizovať Vianočný večierok pre našich skvelých kolegov a kolegyne. Bohužiaľ, nevyšli ani naše plány stretnúť sa na košických vianočných trhoch, a tak sme sa rozhodli presunúť aspoň trochu z tej vianočnej atmosféry, ktorú sa snažíme v Nesse každoročne vytvoriť, do online priestoru, respektíve do éteru rádia. K Vianociam v Nesse tradične patria aj rôzne dobročinné aktivity, vďaka ktorým spoznávame osudy ľudí skúšaných osudom. Úprimne si vážime prácu všetkých dobrovoľníkov a organizácií, ktoré sa snažia pomáhať iným. Sme radi, že päť z nich prijalo naše pozvanie a snáď sa im aj touto cestou podarí nájsť viac pomocníkov a darcov. Veľmi radi by sme takúto možnosť ponúkli všetkým organizáciám, a práve preto už usilovne pracujeme na projekte pre rok 2022, ktorý to umožní,“ uviedol Marketing & PR Director Ness Košice Stanislav Mucha.

Foto
Dobročinné vianočné vystúpenie si budete môcť pozrieť aj na Facebooku Rádia Košice / Ness Košice

Nižšie prikladáme kontaktné informácie organizácií z vystúpenia NESSieme Vám Vianoce. Za prípravu a realizáciu ďakujeme Ondrejovi Kandráčovi, digitálnej agentúre PromiseoRádiu Košice. Záznam vystúpenia nájdete na YouTube spoločnosti Ness Košice.

Všetkým prajeme nádherné prežitie Vianoc a veľa zdravia i úspechov v roku 2022.

KONTAKTNÉ ÚDAJE:

Úsmev ako dar – Radoslav Dráb (manažér sociálneho bývanie pre rodinu a deti)

Usmev.sk https://www.usmev.sk/ , e-mail: drab@usmev.sk

Svetielko pomoci – Mirka Hunčíková (riaditeľka)

Web: https://www.svetielkopomoci.sk/, email: svetielkopomoci@netkosice.sk

Oáza – nádej na nový život – Peter Gombita (kňaz a riaditeľ centra)

Web: https://new.oaza-nadej.org/, email: gombitap@gmail.com

Usmej sa na mňa – Dagmar Kočiová (riaditeľka)

Web: https://usmejsanamna.sk/, email: dagmar.kociova@gmail.com

Detské ARO – Lucia Behúnová (hospodárka)

Web: https://detskearokosice.estranky.sk/, email: lucia.behunova7@gmail.com

Komentáre