Oprava Štúrovej ulice pokračuje druhou etapou. Pripravte sa na obmedzenia

KošiceSpravodajstvo

Predpokladaný termín ukončenia prác je stanovený na 8. septembra.

V Košiciach sa v týchto dňoch realizuje oprava Štúrovej ulice, ktorá pokračuje druhou etapou. Z tohto dôvodu by sa vodiči mali pripraviť na dopravné obmedzenia, ktoré začnú v pondelok 26. augusta. Stavebné práce sa budú realizovať v pravom jazdnom pruhu od križovatky Štúrova - Mojmírova po križovatku Štúrova - Tajovského ulica, pričom predpokladaný termín ukončenia prác je stanovený na 8. septembra. 

Foto
Ilustračná fotografia / TASR

„V úseku realizácie stavebných prác bude čiastočná uzávera, ako aj úplná uzávera komunikácie, vyznačené budú prenosným dopravným značením s vyznačenými obchádzkovými trasami,“ informoval Magistrát mesta Košice s tým, že autobusové zastávky budú presunuté.

Začiatok tretej etapy opráv je naplánovaný na 9. septembra s predpokladaným termínom ukončenia 22. septembra. „V tretej etape sa budú stavebné práce realizovať v úseku Štúrovej ulice od križovatky Mojmírova ulica po križovatku Tajovského ulica v ľavom jazdnom pruhu. Čiastočná uzávera cestnej komunikácie bude takisto vyznačená prenosným dopravným značením,“ uzavrel magistrát.

 

Zdroj: TASR

 

Komentáre