Prešovčania môžu opäť využívať klientske centrum a matriku v štandardnom režime

PrešovKoronavírus

Pri osobnej návšteve sa musia preukázať negatívnym COVID testom.

Klientske centrum a matrika Mestského úradu (MsÚ) v Prešove od 20. apríla fungujú v štandardnom režime. Občania sa musia v prípade osobnej návštevy úradu preukázať negatívnym výsledkom testu na koronavírus, ktorý nemôže byť starší ako sedem dní. Zároveň je potrebné dodržiavať všetky platné hygienické opatrenia.

Matrika a klientske centrum na Jarkovej 26 sú občanom k dispozícii v pondelky, utorky a štvrtky od 8.00 do 16.00 hod., v stredy v čase od 8.00 do 17.00 hod. a v piatky od 8.00 do 15.00 hod.

Foto
Klientske centrum / Mesto Prešov

„Z dôvodu zníženia mobility obyvateľstva a v rámci preventívnych opatrení pred šírením vírusového ochorenia COVID-19 bude vstup do klientskeho centra aj naďalej regulovaný. Hlavná podateľňa v budove historickej radnice na Hlavnej č. 73 bude fungovať v rovnakom čase ako Klientske centrum a matrika,“ zdôraznila tlačová referentka MsÚ v Prešove Lenka Šitárová.

Pokladňa MsÚ je počas zákazu vychádzania pre verejnosť zatvorená. Občania však môžu zaplatiť dane a poplatky poštovou poukážkou alebo prostredníctvom internetbankingu.

Komentáre