Priatelia sa vracajú na televízne obrazovky

SvetZaujímavosti

Pôjde o špeciálnu improvizovanú epizódu bez scenára.

Ovládate Chandlerove hlášky naspamäť, pamätáte si, čo nosievala Rachel, presne viete, aká je melódia Smradľavej mačky a túžite ochutnať dezert od Moniky? Ak ste aj vy fanúšikom jedného z najúspešnejších seriálov vôbec, máme pre vás dobrú správu. Predstavitelia hlavných postáv sitkomu Priatelia potvrdili, že sa viac ako 15 rokov po skončení natáčania sitkomu stretnú pri príprave špeciálnej epizódy.

Foto
Situačná komédia získala šesť cien Emmy / https://www.facebook.com/pg/friends.tv

Jennifer Anistonová, Courteney Coxová, Lisa Kudrowová, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer na sociálnej sieti Instagram prípravu epizódy potvrdili. Stanica BBC však na svojej webovej stránke uvádza, že to nebude tradičné pokračovanie seriálu, ale špeciálna improvizovaná epizóda bez scenára.Špeciálna epizóda má byť od mája tohto roka v ponuke streamingovej služby HBO Max.

Prvá epizóda jedného z najúspešnejších amerických sitkomov pod názvom Priatelia (Friends) bola odvysielaná 22. septembra 1994 a videlo ju 21,5 milióna divákov. Seriál zobrazuje život šiestich mladých ľudí žijúcich v Greenwich Village v New Yorku, ktorí sa navzájom poznajú a riešia spoločné problémy.  Inak, ktorý charakter ste chceli byť vy? 

 

Zdroj: TASR

Komentáre