„Sieť je dočasne nedostupná.“ Tiež sa neviete dovolať známym, aj keď máte signál?

SlovenskoSpravodajstvo

Telekom problémy neeviduje, zákazníci ale výpadky pociťujú.

Zákazníci mobilného operátora Telekom Slovensko zažívajú problémy so sieťou aj po výpadku, ktorý zasiahol takmer všetkých užívateľov so SIM kartou Telekom. Zákazníci ale čelia problémom naďalej. Jeden z čitateľov košiceonline.sk nás upozornil na to, že má pravidelné problémy dovolať sa aj z centra Košíc, kde by nemal mať problém s pokrytím signálu.

Pri pokuse zatelefonovať niekomu mu namiesto vytáčania telefón oznámil automatické hlásenie s informáciou že „Sieť je dočasne nedostupná“. Podľa oficiálneho fóra Telekomu nie je jediný. Otázka na preťaženú sieť sa tam z času na čas objaví. Jedna z otázok bola položená aj nedávno - 13. júna. V odpovedi bol používateľ nasmerovaný na zákaznícku linku, ktorá by údajne mala jeho problém vyriešiť.

Foto
Problém dovolať sa niekomu majú viacerí užívatelia / forum.telekom.sk

Telekom tvrdí, že v poslednom období neeviduje žiadne rozsiahlejšie problémy. „Paušálne neevidujeme žiadne technické poruchy, niektoré prípady sa dajú riešiť individuálne,“ uviedol Peter Kimijan hovorca pre korporátne záležitosti spoločnosti Slovak Telekom. Či každý, kto sa mal problém niekam dovolať, rieši svoj problém na zákazníckej linke, je ale otázne.

 

Autor: MARTIN MAJDÁK

Komentáre