Úradné hodiny prešovského klientskeho centra a matriky sa predĺžili

PrešovKoronavírus

Pokladňa je počas zákazu vychádzania pre verejnosť zatvorená.

Mestský úrad v Prešove od dnešného dňa predĺžil úradné hodiny klientskeho centra a matriky. V pondelky, stredy a piatky budú otvorené v čase od 8.00 – 12.00 hod. a od 13.00 – 15.00 hod. Ako uviedla tlačová referentka Mestského úradu v Prešove Lenka Šitárová, metropola Šariša sa na základe regionálneho COVID automatu nachádza v treťom stupni varovania, preto žiadajú obyvateľov z iných okresov, aby nenavštevovali klientske centrum.

Foto
Prešov / TASR

„Z dôvodu zníženia mobility obyvateľstva a v rámci preventívnych opatrení pred šírením vírusového ochorenia COVID-19 je vstup do klientskeho centra umožnený vždy len jednej osobe. Úkony nie sú obmedzené, vybavujú sa všetky činnosti. Hlavná podateľňa v budove radnice na Hlavnej č. 73 funguje v štandardnom režime od 8.00 do 14.00 hod., každý pracovný deň. K preberaniu podaní doručovaných na mestský úrad slúži schránka umiestnená na Hlavnej 73, v obmedzenom režime aj osobne,“ skonštatovala Šitárová.

Pokladňa je počas zákazu vychádzania pre verejnosť zatvorená. Šitárová doplnila, že občania môžu zaplatiť dane a poplatky poštovou poukážkou alebo prostredníctvom internetbankingu:

„Všetkým obyvateľom odporúčame v záujme ochrany verejného zdravia komunikovať s mestským úradom telefonicky alebo e-mailom.“

Komentáre