V Košiciach vám spravia pohodlný PCR test zo slín s výsledkom do 30 hodín už za 36,90 eura

KošicePR INFO

Metóda zachytí aj bezpríznakové prípady v prvých fázach ochorenia.

V Košiciach pribudlo nové odberné miesto na COVID testovanie. Na Sídlisku KVP ponúka Rýchlotest-Covid svojim klientom spoľahlivý a pohodlný PCR test zo slín za najnižšiu cenu v regióne. Pre tých, ktorým nestačí výsledok PCR testu do 30 hodín, sú naďalej k dispozícii aj antigénové testy s výsledkom do 20 minút.

Foto
Klient dostane výsledok e-mailom aj cez SMS / Archív Rýchlotest-Covid

Pohodlné testovanie a certifikáty v cudzích jazykoch

Najlacnejší PCR test v Košiciach sa nerobí pomocou výteru paličkou ani kloktaním. Stačí ponechať v ústach minútu vatový tampón a klient do 30 hodín dostane výsledok e-mailom aj cez SMS. Metóda odberu je rovnako spoľahlivá ako paličkový PCR výter. To znamená, že zachytí aj bezpríznakové prípady v prvých fázach ochorenia.

Vďaka certifikátu v slovenskom, anglickom aj nemeckom jazyku, QR kódu a pečiatke laboratória je tento test vhodný na cesty do krajín, kde je PCR test vyžadovaný.

Odberné miesto na Sídlisku KVP okrem PCR testu ponúka aj antigénové testovanie s výsledkom do 20 minút. Aj ten vám príde formou SMS a e-mailom v anglickej, nemeckej a slovenskej jazykovej mutácii.

Objednanie na test je jednoduché. Stačí si na pár klikov na webe rychlotest.covid.sk zvoliť preferovaný druh a čas testu. Čoskoro sa klienti budú môcť objednať aj na nové odberné miesto priamo v centre Košíc.

V Prešove okrem PCR testu vedia otestovať aj protilátky

Rýchlotest-Covid ponúka svoje testy vo viacerých mestách po celom Slovensku. Napríklad v Prešove je pre klientov k dispozícii okrem PCR a AG testovania aj špeciálny test na protilátky za 16,90 eura. Tento test sa realizuje odberom kvapky krvi z prsta a určí, či vaše telo má protilátky po očkovaní, alebo prekonaní ochorenia COVID-19. Výsledok vám podobne ako pri AG teste príde e-mailom a SMS-kou už do 20 minút.

Rýchlotest-Covid ponúka najpohodlnejšie a najlacnejšie PCR a antigénové testovanie po celom Slovensku. Na 20 odberných miestach vykonali už viac ako 180-tisíc testov. Okrem toho firma ponúka aj výhodné a pohodlné testovanie pre firmy a podujatia, s ktorým sa stretli napríklad návštevníci Pohody alebo medzinárodnej konferencie Globsec. Zistite viac na rychlotest-covid.sk.

Komentáre