Viedenský hlási návrat do Slovana, s „belasými“ by mal čoskoro podpísať kontrakt

SlovenskoŠport

Po pôsobení v českom Třinci a dlhej absencii kvôli zdravotným problémom sa Viedenský zapojí do tréningového procesu Slvoana Bratislava a s klubom by mal v najbližších dňoch podpísať kontrakt do konca sezóny 2019/20.

 „S Marekom sme sa minulý týždeň dohodli, že sa od pondelka zapojí do tréningového procesu s našim mužstvom. Zranenia, ktoré ho sprevádzali minulú sezónu sú podľa odborných lekárov v poriadku. Hráč sa pripravoval celé leto individuálne. Ak sa nič podstatné nestane, v najbližších dňoch sa dohodneme na kontrakte do konca sezóny," uviedol generálny manažér bratislavského klubu Juraj Bakoš.

Foto
Marek Viedenský / TASR

Urastený 29-ročný center nastupoval za Slovan v rokoch 2015-2018 v Kontinentálnej hokejovej lige. V 122 zápasoch si na svoje konto pripísal 53 bodov (23+30). Pred minulou sezónou sa upísal českému Třincu, ale už po štyroch zápasov s tímom predčasne ukončil spoluprácu pre zdravotné ťažkosti. Viedenský má skúsenosti zo zámorskej AHL, kde odohral 120 duelov, jednu sezónu absolvoval aj vo Fínsku. V slovenskej najvyššej seniorskej súťaži ešte nepôsobil.

 

Zdroj: SITA

Komentáre