Vlhová chce v nasledujúcich dňoch poriadne oddychovať

SlovenskoŠport

Dvadsaťtriročná čerstvá držiteľka kompletnej medailovej zbierky z MS zo švédskeho Are sa teší predovšetkým na posteľ.

Lyžiarka Petra Vlhová sa z majstrovstiev sveta vrátila na Slovensko šťastná, ale unavená. Aj preto sa v nasledujúcich dňoch chystá predovšetkým oddychovať. V utorok tesne pred polnocou ju na letisku v Bratislave okrem novinárov privítali prezident Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) Anton Siekel a štátny tajomník Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVŠ) SR Jozef Gönci.

Foto
Petra Vlhová / TASR

Dvadsaťtriročná čerstvá držiteľka kompletnej medailovej zbierky z MS zo švédskeho Are sa teší predovšetkým na posteľ. „Teším sa na to, že si ľahnem do postele, a že budem mať čas na seba. Potrebujem zmeniť prostredie a aj aktivity, aby som si od všetkého oddýchla," dodala Vlhová.

Okrem oddychu chce Vlhová pred ďalšími pretekmi v sezóne aj poriadne zregenerovať svoje telo: „Veľmi sa teším, že som sa zo Štokholmu mohla rýchlo presunúť na Slovensko. Máme teraz dva dni voľna, potrebujem sa zregenrovať. Aj hlavu, a telo. Bola som mesiac preč, bolo to náročné obdobie. Pripravovala som sa na MS a to bolo náročné po fyzickej aj psychickej stránke," povedala Vlhová. 

 

Zdroj: TASR

 

Komentáre