Z Košíc do Istanbulu sa lieta už rok

KošiceLetom svetom

Cestujúci sa linkou dostanú do celého sveta.

Letecké spojenie Košice – Istanbul je v prevádzke už jeden rok. Zabezpečuje ho najlepšia letecká spoločnosť v Európe – Turkish Airlines. Frekvencia na tejto linke bola pre veľký záujem navýšená z pôvodných troch na štyri lety týždenne. Z metropoly východu s prestupom v Turecku sa cestujúci dostanú do celého sveta.

Ranné odlety z Košíc v utorok a piatok poskytujú perfektnú konektivitu pre lety do USA, prestupový čas na letisku v Istanbule je menej ako tri hodiny. Dva večerné lety v pondelok a nedeľu poskytujú skvelé príležitosti s krátkym prestupom na objavovanie destinácií na strednom východe, v Ázii a v Indickom oceáne.

Okrem toho, ak prestup v Istanbule trvá viac ako päť hodín, spoločnosť Turkish Airlines ponúka cestujúcim bezplatný výlet po Istanbule so sprievodcom, vrátane transferu z a na letisko a jedného jedla zdarma.

„Sme veľmi radi, že máme za sebou úspešný prvý rok v Košiciach. Turkish Airlines so svojou bohatou sieťou destinácií predstavuje dôležitú bránu pre tento región do celého sveta a podporuje obchodný i turistický segment oboma smermi,“ povedal generálny manažér Turkish Airlines Ömer Saka.

 

Autor: KOŠICE ONLINE

Komentáre