Prešovský kraj: Kompletný zoznam kandidátov v komunálnych voľbách 2018

VýchodKomunálne voľby 2018

Kto sa bude v sobotňajších voľbách uchádzať o vaše hlasy?

Humenné

Kandidáti na primátora

  1. Peter Grundza, 32 r., údržbár, Strana moderného Slovenska (sms)

  2. Miloš Meričko, PhDr., Ing., 44 r., ekonóm, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Strana práce, Strana občianskej ľavice, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  3. Michal Paraska, 61 r., manažér, nezávislý kandidát

  4. Peter Pipák, Ing., MPH 39 r., manažér, Slovenská národná strana

  5. Miroslav Porochnavý, Mgr., 47 r., investičný manažér, nezávislý kandidát

  6. Vladimír Ragan, 34 r., horizontkár, nezávislý kandidát

  7. Jana Vaľová, PhDr., 53 r., primátorka, Smer – sociálna demokracia, Most – Híd, Strana zelených Slovenska

  8. Slavěna Vorobelová, Ing., 36 r., predsedníčka politickej strany, Národná koalícia

  9. Miroslava Zajcevová, Ing., 47 r., riaditeľka spoločnosti, nezávislá kandidátka

  10. Richard Žolna, 28 r., právnik, Európska demokratická strana

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

  1. Jana Andruchová, PhDr., PhD., 59 r., riaditeľka odboru sociálnych vecí a rodiny, Smer – sociálna demokracia

  2. Ivana Avdijová, 44 r., asistentka predaja, Šanca

  3. Michal Babin, PhDr., 56 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie

  4. Jozef Babják, Ing., 65 r., odborník v športe, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  5. Andrej Bača, Ing., 34 r., vedúci strediska správy bytov, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  6. Ján Bača, Bc., 41 r., informatik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  7. Štefan Behun, Ing., 42 r., špecialista, Slovenská národná strana

  8. Ján Blaško, 54 r., konateľ spol., Jednota – ľavicová strana Slovenska

  9. Jozef Boháč, Ing., 58r., manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  10. Patrik Burda, Ing., 40 r., technický riaditeľ, Slovenská národná strana

  11. Branislav Čekovský, Ing., 42 r., projektový manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  12. Tomáš Čergel, 35 r., obchodný manažér, Národná koalícia

  13. Iveta Čižmárová, Ing., 52 r., živnostníčka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice , Strana práce, Progresívne Slovensko , Spolu – občianska demokracia

  14. Peter Demjan, 33 r., manažér predaja, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

  15. Jana Ďurašková, Mgr., 40 r., copywriterka, nezávislá kandidátka

  16. Adriana Firkaľová, Ing., 45 r., riaditeľka SPF, Most – Híd

  17. Arnošt Foff, 58 r., živnostník, Slovenská národná strana

  18. Iveta Gajdošová, 50 r., pôrodná asistentka, Smer – sociálna demokracia

  19. Ľubomír Gergeľ, 46 r., konateľ, nezávislý kandidát

  20. Marcela Gildeinová, 55 r., podnikateľka, nezávislá kandidátka

  21. Tomáš Glasa, Mgr., 27 r., manažér logistiky a verejného obstarávania ŽSR, SDKÚ – DS – slovenská demokratická a kresťanská únia – demokratická strana

  22. Martin Greš, 44 r., výpravca, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

  23. Miroslav Homičko, 48 r., manažér, Strana zelených Slovenska

  24. Ivan Hopta, PhDr., CSc., 60 r., predseda strany ÚSV Úsvit

  25. Róbert Chalčák, Ing., Mgr., 31 r., ekonóm, Šanca

  26. Monika Chomová, Mgr., 46 r., riaditeľka ÚPSVR, Most – Híd

  27. Ľubomír Jalč, JUDr., 59 r., dôchodca, Slovenská národná strana

  28. Slavomír Jancusko, 36 r., elektromechanik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  29. Andrej Koceľa, 40 r., mechanik MaT, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  30. Erik Krajník, 21 r., živnostník, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

  31. Milan Kulik, Mgr., 41 r., výpravca ŽSR, Smer – sociálna demokracia

  32. Martin Lichman, Ing., 49 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie

  33. Pavol Lopanič, Ing., 42 r., vedúci odboru cestnej dopravy a pkomunikácií, Smer – sociálna demokracia

  34. Milan Macko, Ing., 42 r., projektový manažér, Kresťanskodemokratické hnutie

  35. Jana Majzerová, Mgr., 43 r., riaditeľka MŠ, nezávislá kandidátka

  36. Lucia Majzerová, 28 r., manažérka, nezávislá kandidátka

  37. Drahoš Mihališin, 33 r., obsluha autoumyvárky, Slovenská národná strana

  38. Peter Minda, 28 r., študent VŠ, nezávislý kandidát

  39. Jozef Mocák, Mgr., 46 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie

  40. Ondrej Mudry, Ing., 43 r., prednosta okresného úradu, Smer – sociálna demokracia

  41. Slavomír Novák, Ing., 52 r., lesný inžinier, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  42. Miroslav Porochnavý, Mgr., 47 r., investičný manažér, nezávislý kandidát

  43. Monika Ročňáková, JUDr., 26 r., referentka Sociálna poisťovňa, Smer – sociálna demokracia

  44. Peter Roman, 44 r., asistent zákazníckeho servisu, Jednota – ľavicová strana Slovenska

  45. Radovan Rusinko, 29 r., historik, Strana zelených

  46. Norbert Sališ, Bc., 29 r., referent, Strana zelených Slovenska

  47. Andrej Semanco, Ing. arch., 64 r., zástupca primátorky mesta, Smer – sociálna demokracia

  48. Anna Sotaková, MUDr., 60 r., očna lekárka, Komunistická strana Slovenska

  49. Igor Štefan, 40 r., stavbyvedúci, Strana zelených

  50. Alžbeta Štefanová, 41 r., asistentka vedúceho výroby, Váš kraj

  51. Tomáš Šudík, 22 r., občiansky aktivista, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice , Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  52. Mária Uhrínková, 44 r., osobná asistentka, nezávislá kandidátka

  53. Andrej Vaľo, 49 r., konateľ spoločnosti, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  54. Slavena Vorobelová, Ing., 36 r., predsedníčka politickej strany, Národná koalícia

  55. Vladimír Voroňák, Mgr., 29 r., učiteľ, Strana zelených Slovenska

  56. Norbert Želinský, 22 r., kuchár, Smer – sociálna demokracia

  57. Gabriela Želizňáková, JUDr., 58 r., právnička, nezávislá kandidátka

  58. Richard Žolna, Mgr., 28 r., právnik, Európska demokratická strana

Vo volebnom obvode sa volí 12 poslancov.

Volebný obvod č. 2

  1. Ladislav Andrejco, 49 r., vedúci lesného obvodu, Sloboda a solidarita , Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  2. Ondrej Babjarčík, Ing., 37 r., účtovník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  3. Jozef Bajkó, 34 r., zástupca vedúceho predajne, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja

  4. Jozef Barlík, 62 r., masér, Vzdor – strana práce

  5. Valéria Brincková, Mgr., 53 r., manažérka predajne, Slovenská konzervatívna strana

  6. Marta Burdová, PaedDr., 44 r., odborná lektorka, Šanca

  7. Peter Capcara, 39 r., kuchár, Národná koalícia

  8. Mária Cehelská, RNDr., 66 r., poslankyňa MsZ, Sloboda a solidarita , Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  9. Silvia Cukrovaná, Ing., 52 r., ekonómka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  10. Peter Čičvák, MUDr., 47 r., neurológ , Smer – sociálna demokracia

  11. Eugen Čiževský, 42 r., živnostník, Kresťanskodemokratické hnutie

  12. Štefánia Dančiková, 45 r., anesteziologická sestra, Smer – sociálna demokracia

  13. Michal Druga, Ing., 38 r., riaditeľ odboru ÚPSVR, Smer – sociálna demokracia

  14. Peter Ferenc, 28 r., robotník, Slovenská konzervatívna strana

  15. Richard Ficko, 29 r., manažér, Strana zelených Slovenska

  16. Daniel Gavulič, Mgr., 38 r., vedúci oddelenia ÚPSVR, Smer – sociálna demokracia

  17. Miroslav Gombár, Ing., 43 r., živnostník, Nova

  18. Rudolf Gregorovič, Mgr., Ing., 48 r., manažér, Most – Híd

  19. Stanislav Hančár, 50 r., občiansky aktivista, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí

  20. Luciána Hoptová, Mgr., Mgr., PhD., 33 r., vysokoškolská učiteľka, Úsvit

  21. Peter Horňák, 31 r., robotník, Strana moderného Slovenska (sms)

  22. Peter Hric, Ing., 41 r., ekonóm, nezávislý kandidát

  23. Ondrej Chovanec, 46 r., vedúci supermarketu, Slovenská národná strana

  24. Radovan Chovanec, Ing., 35 r., výrobný technik, Smer – sociálna demokracia

  25. Peter Jenčura, 46 r., vedúci prevádzky, Starostovia a nezávislí kandidáti

  26. Lukáš Jeňo, PaedDr., 30 r., zástupca riaditeľa SZUŠ, nezávislý kandidát

  27. Marek Juro, Mgr., 44 r., manažér, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  28. Mikuláš Juščík, 70 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

  29. Ľuboš Karas, 29 r., štátny zamestnanec MV SR, nezávislý kandidát

  30. Branislav Karcaba, 38 r., zamočník, Kotleba – ľudová strana Naše Slovensko

  31. Gejza Kašo, 54 r., robotník, Strana rómskej koalície – srk

  32. Jaroslav Kocan, Ing., 58 r., riaditeľ sekcie, Slovenská národná strana

  33. Michal Kohút, Ing., 59 r., chemik, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí

  34. Peter Kudráč, 41 r., občiansky aktivista, nezávislý kandidát

  35. Tomáš Kuruc, 28 r., opatrovateľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  36. Július Kvetán, JUDr., 70 r., právnik, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí

  37. Milena Lancošová, Mgr., 52 r., manažérka, Národná koalícia

  38. Hana Loziaková, Mgr., 39 r., poistná poradkyňa, Most – Híd

  39. Mária Lukáčová, 45 r., autorizovaná bezpečnostná technička, Smer – sociálna demokracia

  40. Milan Mach, 31 r., hokejový tréner, Šport do Košíc a na východ

  41. Dana Makarová, Mgr., 42 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

  42. Ján Matyščák, MUDr., 55 r., lekár, Kresťanskodemokratické hnutie

  43. Juraj Modrák, 44 r., vodič RLP RZP, Doma dobre

  44. Radoslav Nedzbala, Mgr., 42 r., profesionálny vojak, nezávislý kandidát

  45. Jozef Oľha, Mgr., 50 r., učiteľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  46. Mária Onderišinová, Mgr., 44 r., učiteľka na ZŠ, Hnutie za demokraciu

  47. Jakub Onduško, 19 r., nezamestnaný, Strana moderného Slovenska (sms)

  48. Jaroslav Pacek, Ing., 38 r., SZČO, nezávislý kandidát

  49. Michal Paraska, 61 r., manažér, nezávislý kandidát

  50. Danka Pavlíková, Mgr., 42 r., vedúca sociálneho zariadenia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne SlovensSpolu – občianska demokracia

  51. Peter Pipák, Ing., MPH, 39 r., manažér, Slovenská národná strana

  52. Peter Rohaľ, Ing., 44 r., správca infraštruktúry, Slovenská národná strana

  53. Eugen Roman, Ing., 38 r., nákupca, Naj – nezávislosť a jednota, Strana mladých ľudí

  54. Martin Ruščanský, 25 r., predseda OZ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  55. Erich Serbin, Mgr., 45 r., vedúci prevádzky – manažér, Slovenská národná strana

  56. Silvia Sevková, Mgr., 41 r., SZČO, nezávislá kandidátka

  57. Jakub Sivák, 27 r., zásobovač, Jednota – ľavicová strana Slovenska

  58. Dušan Sukovský, MUDr., 59 r., chirurg, Smer – sociálna demokracia

  59. Lukáš Šandor, 26 r., robotník, Strana moderného Slovenska (sms)

  60. Peter Škovranko, 43 r., vedúci predaja vozidiel, nezávislý kandidát

  61. Marián Škuba, PaedD, 44 r., novinár, Starostovia a nezávislí kandidáti

  62. Emília Šmaťová, 31 r., nezamestnaná, Strana rómskej koalície – srk

  63. Lukáš Tkáč, 31 r., živnostník, Slovenská konzervatívna strana

  64. Helena Ufnárová, Mgr., 50 r., pôrodná asistentka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  65. Emília Valková, Ing., 54 r., technička, Kresťanskodemokratické hnutie

  66. Juraj Vaňo, Ing., 66 r., poslanec MsZ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  67. Ladislav Vasilco, Ing., 47 r., SZČO, odborný lesný hospodár, Šanca

  68. Peter Vasko, Bc., 30 r., živnostník , Šport do Košíc a na východ

  69. Filip Vaško, 24 r., tréner – Mládežnícky hokejový klub, Humenné, Strana zelených Slovenska

  70. Ján Voloch, 58 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia

  71. Radovan Voloch, 41 r., SZČO, Slovenská národná strana

  72. Tomáš Vorobeľ, JUDr., LL.M., 30 r., právnik, Kresťanskodemokratické hnutie

  73. Miroslava Zajcevová, Ing., 47 r., riaditeľka spoločnosti, nezávislá kandidátka

  74. Alena Židová, Ing., 55 r., riaditeľka školy, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sme rodina – Boris Kollár, Strana občianskej ľavice, Strana práce, Progresívne Slovensko, Spolu – občianska demokracia

  75. Zuzana Žilinská, Ing., 37 r., správkyňa futbalového štadióna, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 12 poslancov.

 

Kežmarok

Kandidáti na primátora:

  1. Ján Ferenčák, Mgr., 44 r., primátor mesta, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD

  2. Zdena Patakyová, Ing., 41 r., finančná riaditeľka, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

Sever

  1. Jaroslav Bonk, Ing., 35 r., odborný radca MV SR, Slovenská národná strana

  2. Janka Gombošová, Mgr., 51 r., riaditeľka ZŠ, Kresľanskodemokratické hnutie

  3. Pavol Ištok, Mgr., Bc., 45 r., štátny zamestnanec, SPOLU – občianska demokracia

  4. Ondrej Jankura, Mgr., 43 r., odborný lesný hospodár, SMER – sociálna demokracia

  5. Ľuboslav Kovalský, Mgr., 46 r., obchodný riaditeľ , nezávislý kandidát

  6. Katarína Markovičová, 44 r., opatrovateľka, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

  7. Andrej Pataky, JUDr., 38 r., advokát, nezávislý kandidát

  8. Zdena Patakyová, Ing., 41 r., finančná riaditeľka, nezávislá kandidátka

  9. Miroslav Perignáth, Ing., 58 r., administratívny pracovník, Krest’anskodemokratické hnutie

  10. Vladimir Škára, lng., 56 r., ekonóm v akciovej spoločnosti, Sloboda a Solidarita, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, ŠANCA

  11. Juraj Švedlár, 63 r., odborný pracovník kultúry, SMER – sociálna demokracia

  12. Milan Valenčík, 44 r., SZČO, MOST – HÍD

  13. Andrej Zreľak, PhDr., 28 r., projektový manažér, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

 

Volebný obvod č. 2

Stred

  1. Eleonóra Baráthová, PhDr., 74 r., historička, spisovateľka, Sloboda a Solidarita, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, ŠANCA

  2. Janka Gantnerová, Ing., 59 r., riaditeľka hotela, SMER – sociálna demokracia

  3. Karol Gurka, Ing., 46 r., prednosta mestského úradu, SMER – sociálna demokracia

  4. Ján Holova, 52 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie

  5. Pavol Kopecký, Ing., 40 r., vývojár internetových aplikácií, Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko

  6. Jaroslav Maitner, Mgr., 42 r., vedúci oddelenia informatiky, nezávislý kandidát

  7. Miroslava Müncnerová, Mgr., 38 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

  8. Martin Noga, 42 r., bankový pracovník, Sloboda a Solidarita, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, ŠANCA

  9. Marta Sabolová, PhDr., 62 r., riaditeľka, nezávislá kandidátka

  10. Dominik Suchanovský, 28 r., strojný zámočník, nezávislý kandidát

  11. Jaroslav Vaľo, PaedDr., 47 r., pedagóg, SPOLU – občianska demokracia

  12. Anton Volák, 37 r., automechanik, Sloboda a Solidarita, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, ŠANCA

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Volebný obvod č. 3

Juh

  1. Milan Gacík, PhDr., 60 r., riaditeľ, SMER – sociálna demokracia

  2. Veronika Havírová, Ing., 64 r., prednostka okresného úradu, Slovenská národná strana

  3. Marek Hovaňák, Bc., 24 r., správca IT obce Štrba, nezávislý kandidát

  4. Jozef Juhász, 45 r., ofsetový pracovník, nezávislý kandidát

  5. Ivan Kotora, RNDr., 55 r., súkromný podnikateľ, SPOLU – občianska demokracia

  6. Jozef Kuboši, Mgr., 56 r., stavebný technik, Sloboda a Solidarita, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, ŠANCA

  7. Eleonóra Levická, Ing., 59 r., štátny zamestnanec, Kresťanskodemokratické hnutie

  8. Zuzana Luptáková, Bc., 36 r., samostatný radca, Slovenská národná strana

  9. Jana Majorová Garstková, Mgr., 37 r., riadiaca pracovníčka, Sloboda a Solidarita, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, ŠANCA

  10. Jozef Matia, Mgr., Bc., 35 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

  11. Iveta Pavlíková, Mgr., 48 r., učiteľka ZŠ, nezávislá kandidátka

  12. Matúš Polák, Ing., 32 r., finančný poradca, Sloboda a Solidarita, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, ŠANCA

  13. Tomáš Šimoňák, Mgr., 34 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie

  14. Vojtech Wagner, Ing., 50 r., zástupca riaditeľky, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov.

 

Levoča

Kandidáti na starostu:

  1. Vladimír Adamkovič, RNDr., 53 r., živnostník, riaditeľ TV Levoča, nezávislý kandidát

  2. Lýdia Budziňáková, JUDr., 43 r., zástupkyňa primátora, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a Solidarita

  3. Ľubomír Komara, Bc., 46 r., administrátor, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  4. Mária Mlynárová, 68 r., podnikateľka, nezávislá kandidátka

  5. Miroslav Vilkovský, Ing., MBA, 51 r., riaditeľ odboru NKÚ SR, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

  1. Marián Baláž, 43 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát

  2. Ondrej Bartko, 58 r., robotník, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  3. Dušan Brincko, 42 r., tréner hokeja, nezávislý kandidát

  4. Miroslav Brincko, Mgr., 57 r., hlavný inšpektor BOZP, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  5. Alžbeta Brnčalová, PaedDr., 34 r., zástupkyňa riaditeľa, nezávislá kandidátka

  6. Ľubomír Cittera, Ing., 44 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

  7. Jozef Cvoliga, PhDr., Mgr., 42 r., riaditeľ úradu, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  8. Miroslav Čurilla, 58 r., riaditeľ hotela, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  9. Ivan Dunčko, Ing., 53 r., strojný inžinier, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  10. Ingrid Dzurňáková, MUDr., MBA, 47 r., lekárka – primárka oddelenia, nezávislá kandidátka

  11. Peter Falašta, 53 r., manažér pre obchod a marketing, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  12. Ján Ferko, PaedDr., 74 r., dôchodca, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  13. Katarína Gilbertson, 40 r., realitná maklérka, manažérka, majiteľka realitnej kancelárie, nezávislá kandidátka

  14. Ondrej Jablonovský, 65 r., dôchodca, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  15. Šimon Jeseňák, MA, 27 r., lektor, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  16. Radoslav Kellner, 43 r., živnostník, nezávislý kandidát

  17. Jozef Kočiš, Mgr., 43 r., zástupca riaditeľa školy, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  18. Martin Kokavec, Mgr., 47 r., učiteľ, nezávislý kandidát

  19. Ľubomír Komara, Bc., 46 r., administrátor, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  20. Nikolaj Kučka, Mgr., 53 r., manažér Súkromnej ZŠ, nezávislý kandidát

  21. Marcela Kuľová, Mgr., 48 r., pedagogička, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  22. Soňa Lesňáková, Mgr., 37 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

  23. Ján Lorko, 47 r., podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  24. Jozef Majerský, 45 r., SZČO, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  25. Mária Mlynárová, 68 r., podnikateľka, nezávislá kandidátka

  26. Ľubomír Murín, JUDr., 31 r., právnik, riaditeľ pekárne, nezávislý kandidát

  27. Robert Novotný, Ing., 49 r., projektový manažér, nezávislý kandidát

  28. Jana Olejárová, RNDr., 44 r., marketingová špecialistka, nezávislá kandidátka

  29. Pavol Papcun, JUDr., 37 r., právnik, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  30. Matej Petroci, MSc, 27 r., manažér hotela – občiansky aktivista, Progresívne Slovensko

  31. Miroslav Piršč, Mgr., 46 r., manažér, nezávislý kandidát

  32. Radovan Plačko, PhDr., 38 r., sociálny pracovník, nezávislý kandidát

  33. Ľubomír Repaský, PaedDr., 47 r., pedagóg, nezávislý kandidát

  34. Katarína Rusňáková, 62 r., dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  35. Beáta Ružbacká, PhDr., MPH, 47 r., námestníčka riaditeľa, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  36. Rastislav Sloboda, Ing., 50 r., bankový úradník, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  37. Dušan Šaradín, 48 r., konateľ, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  38. Mária Štramová, Mgr., 51 r., zástupkyňa riaditeľa školy, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  39. Václav Trnka, 57 r., ID, nezávislý kandidát

  40. Oliver Urda, 22 r., barista, herec, nezávislý kandidát

  41. Jozef Vaľko, 49 r., živnostník v oblasti stavebníctva, nezávislý kandidát,

  42. Ivan Vaňa, Bc., 22 r., študent VŠ, nezávislý kandidát

  43. Miroslav Vilkovský, Ing., MBA, 51 r., riaditeľ odboru NKÚ SR, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Volebný obvod č. 2

  1. Vladimír Adamkovič, RNDr., 53 r., živnostník, riaditeľ TV Levoča, nezávislý kandidát

  2. Ján Babej, Ing., 66 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  3. Andrea Čajová, Mgr., 26 r., novinárka, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  4. Eduard Čonka, Mgr., 52 r., projektový manažér, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  5. Marcela Danielová, 50 r., invalidná dôchodkyňa, Strana moderného Slovenska (SMS)

  6. Lucia Dolná, 41 r., chemická laborantka, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  7. Miroslav Dunčko, 54 r., SZČO, nezávislý kandidát

  8. Marek Dzugas, Mgr., 39 r., pedagóg, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  9. Beáta Džačovská, Mgr., 53 r., učiteľka MŠ, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  10. Mária Gabrišová, Mgr., 32 r., špeciálna pedagogička, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  11. Eva Chalupecká, Mgr., 51 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  12. Michal Kašper, Mgr., 30 r., pedagóg, nezávislý kandidát

  13. Boris Kočko, 22 r., študent, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  14. Marta Kovácsová, Ing., 53 r., štátna zamestnankyňa, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  15. Jaroslav Kramarčík, Mgr., 36 r., riaditeľ školy, nezávislý kandidát

  16. Anna Kravecová, 62 r., dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  17. Eduard Kubus, 63 r., dôchodca, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  18. Jozef Leskovský, 57 r., SZČO, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  19. Blanka Maľáková, Mgr., 51 r., učiteľka, Strana moderného Slovenska (SMS)

  20. Ján Mlynár, Ing., 33 r., hlavný manažér stavebnej činnosti, nezávislý kandidát

  21. Ladislav Ogurčák, Mgr., 57 r., stredoškolský pedagóg, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  22. Tomáš Paľonder, 38 r., robotník, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  23. František Pitoňák, JUDr., 49 r., advokát, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  24. Jana Repáková, Bc., 41 r., zdravotná sestra OAIM, nezávislá kandidátka

  25. Jaroslav Rusnáčik, 54 r., technik zásobovania a dopravy, Progresívne Slovensko

  26. Eva Spaleková, Mgr., 65 r., historička umenia, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  27. Jana Suráková, MUDr., 36 r., stomatologička, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  28. Pavol Ščurka, MUDr., 51 r., lekár, Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, SPOLU – občianska demokracia, NOVA

  29. Ľubomír Vira, PhDr., 67 r., pedagóg, nezávislý kandidát

  30. Martin Zavacký, Ing., 42 r., dôstojník ozbrojených síl Slovenskej republiky, nezávislý kandidát

  31. Miroslav Žilt, Mgr., 45 r., obchodný manažér, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 10 poslancov.

 

Lipany

Kandidáti na primátora:

  1. Vladimír Jánošík, Ing., 52 r., primátor, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  2. Jozef Kanuščák, 44 r., konateľ spoločnosti, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca , Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko

  3. Miloš Kožuško, Ing., 43 r., geodet, učiteľ, Slovenská konzervatívna strana

Kandidáti na poslancov:

  1. Gabriela Angelovičová, Ing., 50 r., projektová manažérka, Smer – sociálna demokracia

  2. Vladimír Babjak, 57 r., technik, nezávislý kandidát

  3. Ján Baňas, Ing., 51 r., prednosta OÚ, Smer – sociálna demokracia

  4. Jozef Beňo, 41 r., mäsiar-údenár, Kresťanskodemokratické hnutie

  5. Michal Bucko, Ing., 30r., SZČO-strojný inžinier, Slovenská konzervatívna strana

  6. Ľubomír Bučko, 55 r., technik, Smer – sociálna demokracia

  7. Anna Černická, 63 r., dôchodkyňa, Smer – sociálna demokracia

  8. Ľuboš Čorňák, 49 r., SZČO, Strana zelených

  9. Katarína Džačovská, JUDr., 40 r., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka

  10. Peter Fedák, 64 r., dôchodca, Smer – sociálna demokracia

  11. Jozef Goliáš, 47 r., podnikateľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova Šanca, Spolu – občianska demokracia

  12. Marek Kandráč, 21 r., Bc., vysokoškolský študent, nezávislý kandidát

  13. Peter Kandráč, 37 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia

  14. Jozef Kanuščák, 44 r., konateľ spoločnosti, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova Šanca, Spolu – občianska demokracia

  15. Miroslav Kaščák, 56 r., podnikateľ, Strana zelených

  16. Vladimír Kocúrek, 42 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia

  17. Ján Kocúrko, 56 r. , odevný technik, Kresťanskodemokratické hnutie

  18. Miloš Kožuško, Ing., 43 r., geodet, učiteľ, Slovenská konzervatívna strana

  19. Jozef Majtner, Ing., 60 r., stavebný inžinier, Slovenská konzervatívna strana

  20. Erik Maťaš, 47 r., konateľ, Strana zelených

  21. Ján Michňák, JUDr., 48 r., policajt, mediátor, štatutár OZ, nezávislý kandidát

  22. Gabriela Mochňáková, PaedDr., 47 r., školská inšpektorka, Smer – sociálna demokracia

  23. Peter Oslovič, 40 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

  24. Peter Pella, JUDr., 38 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

  25. Slavomír Reištetter, 45 r., technik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova Šanca, Spolu – občianska demokracia

  26. Stanislav Reištetter, Ing., 52 r., učiteľ, nezávislý kandidát

  27. Peter Tejbus, Ing., 44 r., SZČO-projektant, Slovenská konzervatívna strana

  28. Miroslav Tutoky, Mgr., 45 r., admin, učiteľ, Slovenská konzervatívna strana

  29. Viera Urdová, PhDr., 60 r., riaditeľka školy, nezávislá kandidátka

  30. Michaela Vagaši Kanuščáková, 25 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova Šanca, Spolu – občianska demokracia

  31. Ľudmila Verešpejová, Mgr., 46 r., diplomovaná fyzioterapeutka, nezávislá kandidátka

 

Poprad

Kandidáti na primátorov:

  1. František Bednár, 61 r., štatutár združenia, nezávislý kandidát

  2. Alexej Beljajev, 62 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát

  3. Marek Budzák, Ing., 48 r., manažér, nezávislý kandidát

  4. Anton Danko, Ing., 59 r., konateľ spoločnosti nezávislý kandidát

  5. Peter Dujava, Ing., 41 r., riaditeľ stavebnej spoločnosti, nezávislý kandidát

  6. Peter Gápa, 51 r., živnostník, nezávislý kandidát

  7. Jozef Hrubovčák, 34 r., manažér, nezávislý kandidát

  8. Ondrej Kavka, Ing., 57 r., živnostník, občiansky aktivista, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a Solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie

  9. František Kornaj, Ing., 49 r., ekonóm a manažér cestovného ruchu, nezávislý kandidát

  10. Jozef Košický, PhDr., 37 r., riaditeľ Centra sociálnych služieb v Poprade, nezávislý kandidát

  11. Anna Schlosserová, 62 r., tlmočníčka posunkovej reči, nezávislá kandidátka

  12. Jozef Švagerko, Ing., 51 r., nezávislý kandidát (vzdal sa kandidatúry)

  13. Igor Wzoš, Mgr., 50 r., poslanec mestského zastupiteľstva, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

  1. Anton Andráš, Ing., 65 r., viceprimátor, Kresťanskode­mokratické hnutie

  2. Milan Antaš, PhDr., 62 r., pedagóg, Strana občianskej ľavice

  3. Martin Baloga, Ing. arch., PhD., 37 r., architekt, Progresívne Slovensko

  4. Stanislav Baran, JUDr., 61 r., právnik, Strana občianskej ľavice

  5. Viktor Bazyk, Ing., 50 r., informatik, nezávislý kandidát

  6. František Bednár, 61 r., štatutár občianskeho združenia, nezávislý kandidát

  7. Peter Bendik, Bc., 28 r., výkonný riaditeľ, nezávislý kandidát

  8. Matej Bobovský, Bc., 23 r., študent, Smer – sociálna demokracia

  9. Juraj Bondra, 58 r., tréner, podnikateľ, nezávislý kandidát

  10. Vladimír Božoň, Ing., 53 r., stavebný inžinier, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  11. Marek Budzák, Ing., 48 r., manažér, nezávislý kandidát

  12. Patrícia Bujňáková, PaedDr., 45 r., učiteľka, Kresťanskode­mokratické hnutie

  13. Perla Danková, Mgr., DiS. art., 53 r., zástupkyňa riaditeľa v ZUŠ, nezávislá kandidátka

  14. Marek Duda, 36 r., štatutár občianskeho združenia, Slovensko do toho!

  15. Peter Dujava, Ing., 41 r., riaditeľ stavebnej spoločnosti, nezávislý kandidát

  16. Tatiana Dvořáková, Ing., 50 r., ekonómka, Smer – sociálna demokracia

  17. Dušan Dysko, Ing., 61 r., strojný inžinier, Demokratická strana

  18. Marcela Floreková, 53 r., asistentka riaditeľa, Strana občianskej ľavice

  19. Martina Fričová, Mgr., 41 r., právnička, nezávislá kandidátka

  20. Milan Hámor, 69 r., dôchodca, Strana moderného Slovenska (sms)

  21. Slavomír Harabin, 39 r., technický riaditeľ, Sme rodina – Boris Kollár

  22. Jana Hoššová, 35 r., finančná poradkyňa, nezávislý kandidát

  23. Tatiana Husárová, Mgr., 46 r., pedagogička, nezávislá kandidátka

  24. Radoslav Ivan, Ing. arch., 41 r., architekt, Demokratická strana

  25. Jaroslav Jabrocký, 38 r, konateľ spoločnosti, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  26. Peter Jachymiak, 56 r., opatrovateľ, Doma dobre

  27. Ján Jakubčák, 45 r., vedúci bioelektrárne, Komunistická strana Slovenska

  28. Ondrej Kavka, Ing., 57 r., živnostník, občiansky aktivista, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  29. Lukáš Kober, PhDr., PhD., 34 r., odborný asistent, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  30. Štefan Kolcún, Ing., 56 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

  31. Ondrej Kovalčík, 28 r., vodič/farmár, Komunistická strana Slovenska

  32. Slavomír Kravčak, Ing., 42 r., prednosta Okresný úradu Poprad, Smer- sociálna demokracia

  33. Radovan Kret, Ing., 34 r., technický pracovník oddelenia investícií PVS a.s., nezávislý kandidát

  34. Ján Kriššák, Ing., 65 r., stavebný inžinier, Slovensko do toho!

  35. Jozef Kubus, 55 r., invalidný dôchodca, nezávislý kandidát

  36. Igor Lupták, Ing., 56 r., ekonóm, konateľ, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  37. František Majerský, Mgr., 34 r., záchranár, manažér, nezávislý kandidát

  38. Peter Mlynár, Ing., 38 r., obchodný riaditeľ, Slovenská národná strana

  39. Veronika Mlynárová, Mgr., 37 r., riaditeľka ÚPSVaR, Slovenská národná strana

  40. Bystrík Mucha, Ing., 49 t., riaditeľ konzultačnej firmy, nezávislý kandidát

  41. Anna Ondrušeková, PaedDr., 59 r., riaditeľka Tatranskej galérie v Poprade, nezávislá kandidátka

  42. Jana Oprondeková, Mgr., 36 r., materská dovolenka, Jednota – ľavicová strana Slovenska

  43. Jana Pavelčáková, Mgr., 55 r., učiteľka, Kresťanskode­mokratické hnutie

  44. Martin Polovka, 29 r., predajca elektroniky, Slovensko do toho!

  45. Zuzana Reľovská, Mgr., 33 r., účtovníčka, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní rudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  46. Angelika Repáňová, PhDr., 36 r., sociálny pracovník, Strana občianskej ľavice

  47. Róbert Rojko, Ing., 49 r., súdny znalec, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  48. Marián Saraka, 38 r., vedúci dopravy, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  49. Anna Schlosserová, 62 r., tlmočníčka posunkovej reči, nezávislá kandidátka

  50. Mária Slavkovská, Mgr., 54 r., učiteľka, Smer – sociálna demokracia

  51. Jozef Solus, Mgr., 46 r., pedagóg, podnikateľ, nezávislý kandidát

  52. Ján Sýkora, PhDr., 53 r., riaditeľ ÚPSVaR Kežmarok, Smer – sociálna demokracia

  53. Peter Szabó, 37 r., vodič z povolania, Doma dobre

  54. Radoslav Ščuka, 44 r., hlavný kontrolór, Naj – nezávislosť a jednota

  55. Tomáš Štěpán, 31 r., administratívny pracovník, nezávislý kandidát

  56. František Štolc,, 38 r., tréner radového hokeja, Slovenská národná strana

  57. Dana Štrbianová, Mgr., 57 r., SZČO, Slovenská-národná strana

  58. Jozef Švajka, Mgr., 34 r., zástupca pre rozvoj podnikania PEPSI-COLA SR, nezávislý kandidát

  59. František Švirloch, Bc., 60 r., konateľ Pohrebno-cintorínskych služieb s.r.o. Poprad, nezávislý kandidát

  60. Ján Vaľko, Ing., Mgr., 47 r., ekonóm, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  61. Roman Vitko, Mgr., PhD., 34 r., pedagóg, Kresťanskode­mokratické hnutie

  62. Mária Vojtaššáková, PaedDr., 46 r., pedagogička, Strana občianskej ľavice

  63. Denisa Vozáková, Mgr., 38 r., účtovníčka, administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka

  64. Igor Wzoš, Mgr., 50 r., poslanec mestského zastupiteľstva, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.

Volebný obvod č. 2

  1. Ľubomír Almáši, 31 r., pilot vrtuľníka, nezávislý kandidát

  2. Michal Baran, Bc., 28 r., politológ, nezávislý kandidát

  3. Milan Baran, Ing., 61 r., stavebný dozor, nezávislý kandidát

  4. Marián Barilla, Ing., 42 r., dopravný inžinier, riaditeľ Správy a údržby ciest PSK oblasť Poprad, nezávislý kandidát

  5. Filip Bašista, 23 r., zamestnanec povrchovej bane, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

  6. Jozef Benko, Ing., 32 r., podnikateľ, Slovenská národná strana

  7. Róbert Blažoň, Bc., 29 r., ekonóm, Most – Híd

  8. Ľubomír Božoň, Ing. arch., 42 r., architekt, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní rudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  9. Peter Brenišin, MUDr., 58r., lekár, nezávislý kandidát

  10. Martin Buday, 30 r., operátor vo výrobe, nezávislý kandidát

  11. Milan Čonka, 55 r., murár, Strana tolerancie a spolunažívania

  12. Jakub Dančo, 20 r., študent, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  13. Jozef Dubašák, 41 r., administratívny pracovník, nezávislý kandidát

  14. Viera Dziviaková, 49 r., zdravotná sestra, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

  15. Jozef Galajda, Mgr., 35 r., športový manažér, nezávislý kandidát

  16. Lucia Gallovičová, Mgr., 39 r., učiteľka SŠ, Kresťanskode­mokratické hnutie

  17. Peter Gápa, 51 r., živnostník, nezávislý kandidát

  18. Pavol Gašper, Ing., 56 r., manažér, Demokratická strana

  19. Miroslav Glevaňák, 61 r., živnostník, Kresťanskode­mokratické hnutie

  20. Zdenka Hertelyová, RNDr., PhD., 38 r., vedecká pracovníčka, Kresťanskode­mokratické hnutie

  21. Milan Hulvej, Bc., 24 r., podnikateľ – ekonóm, Sme rodina – Boris Kollár

  22. Milan Chocholák, PhDr., 35 r., obchodný riaditeľ, nezávislý kandidát

  23. Karol Ištok, Ing., 44 r., obchodný zástupca, Slovensko do toho!

  24. Anna Jablonovská, 66 r., masérka, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku

  25. Peter Jakubčák, 46 r., podnikateľ, Komunistická strana Slovenska

  26. Lukáš Jusko, Ing., 31 r., živnostník, Slovenská národná strana

  27. Lukáš Kedzuch, 21 r., študent, nezávislý kandidát

  28. Mária Komorová, Mgr., 57 r., učiteľka, Smer – sociálna demokracia

  29. František Kornaj, Ing., 49 r., ekonóm a manažér cestovného ruchu, nezávislý kandidát

  30. Jakub Koščák, Ing., 60 r., elektrotechnik, Kresťanskode­mokratické hnutie

  31. Jozef Košický, PhDr., 37 r., riaditeľ centra sociálnych služieb v Poprade, nezávislý kandidát

  32. Ján Košťálik, Mgr., 61 r., riaditeľ základnej školy, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  33. Matúš Kovalčík, 31 r., kuchár, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

  34. Igor Kras, Ing., 54 r., prevádzkový riaditeľ, nezávislý kandidát

  35. Miroslav Kromka, 33 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia

  36. Peter Leco, 41 r., technik, nezávislý kandidát

  37. Igor Leščinský, 41 r., vedúci predajne Slovak Telekom, Strana moderného Slovenska (sms)

  38. Ľuboš Lištinský, Mgr., 35 r., športový tréner, nezávislý kandidát

  39. Rastislav Mačura, Mgr., 57 r., meteorológ SHMÚ, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  40. Alena Madzinová, Mgr., 61 r., vedúca školského úradu, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  41. Martin Mendroš, MSc., 32 r., ekonóm – investor, nezávislý kandidát

  42. Helena Mezenská, Mgr., 45 r., SZČO, poradca a mediátor, Doma dobre

  43. Marek Michalko, Ing., 34 r., ekonóm, nezávislý kandidát

  44. Peter Michlík, 37 r., elektrotechnik, Slovensko do toho!

  45. Júlia Mikšovská, dipl. tréner, 67 r., trénerka, Strana občianskej ľavice

  46. Margita Minarčáková, 63 r., odborná referentka špecialistka, Smer – sociálna demokracia

  47. Valér Neumeister, Mgr., 46 r., pedagóg, Strana občianskej ľavice

  48. Tatiana Ňukovičová, Ing., 39 r., štátny zamestnanec, Smer – sociálna demokracia

  49. Ivana Padarasová, 48 r., konateľka, Jednota – pravicová strana Slovenska

  50. Róbert Pagurko, Ing., 34 r., vzťahový manažér, nezávislý kandidát

  51. Štefan Pčola, Mgr., 45 r., manažér, nezávislý kandidát

  52. Alena Pethöová, Ing., 45 r., stavebná inžinierka – súdna znalkyňa, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  53. Jozef Petrán, Ing., 68 r., dôchodca, Slovenská národná strana

  54. Monika Poľanová, RNDr., 62 r., primárka, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  55. Ľubica Pospíšilová, JUDr., 42 r., riaditeľka odboru sociálnych vecí a rodiny, Smer – sociálna demokracia

  56. Monika Profantová, Ing., 40 r., pracovníčka štátnej správy, Spolu – občianska demokracia, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  57. Mária Radačovská, MUDr., 62 r., lekárka, nezávislá kandidátka

  58. Rudof Regeš, 51 r., komandujúci – majster Železničnej spoločnosti a. s., Slovenská ľudová strana Andrej a Hlinku

  59. Tomáš Semotam, 34 r., osobný tréner, nezávislý kandidát

  60. Peter Sklenka, Mgr., 47 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

  61. Ingeborg Swatonová, 61 r., cestovná sprievodkyňa, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

  62. Ladislav Šimčák, Ing., 66 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia

  63. Peter Šturman, 39 r., pracovník v službách, Sme rodina – Boris Kollár

  64. Ladislav Tkáč, 56 r., operátor výroby, Kresťanskode­mokratické hnutie

  65. Angela Topoliová, 61 r., realitná maklérka, Strana občianskej ľavice

  66. Miroslav Trembáč, PhDr., 53 r., manažér, Strana občianskej ľavice

  67. Peter Vaščura, Mgr., 47 r., finančný poradca, nezávislý kandidát

  68. Agnesa Zelená, Mgr., 59 r. riaditeľka domova sociálnych služieb, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 10 poslancov.


Prešov

Kandidáti na starostu:

1. Benko Miroslav, PaedDr.,MBA,44 rokov, vedúci odboru starostlivosti o životné prostredie, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd

2. Drutarovský Richard, Ing., 47 rokov, informatik, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana

3. Dužda Igor, Ing. 50 rokov, štátny zamestnanec, Strana rómskej koalície – srk

4. Grega Stanislav, 60 rokov, podnikateľ, nezávislý kandidát

5. Hagyari Pavel, JUDr., 61 rokov, advokát, nezávislý kandidát

6. Oľha František, 48 rokov, podpredseda dozornej rady, riaditeľ, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana

7. Turčanová Andrea, Ing., 51 rokov, primátorka, Kresťanskodemokratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

1. Katarína Andráš Lešková, JUDr., 37 r., advokátka, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
2. Zuzana Bednárová, RNDr., PhD., 33 r., vysokoškolská pedagogička, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
3. Patrik Benčík, JUDr., 43 r., advokát, nezávislý kandidát
4. Ján Benko, Mgr., PhD., 38 r., stredoškolský pedagóg, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
5. Ivan Bobák, Bc., 27 r., obchodný riaditeľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
6. Jana Ciha, Mgr., 52 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
7. Marek Čiž, Ing., 42 r., ekonóm, nezávislý kandidát
8. Slávka Čorejová, PaedDr., 44 r., učitel’ka, nezávislá kandidátka
9. Jozef Demčák, Ing., 31 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
10. Štefan Hermanovský, 65 r., technik, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
11. Juraj Hudáč, Ing., 55 r., ekonóm, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
12. Marcel Izdenczy, 37 r., SME senior predajca, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
13. Igor Kivader, 48 r., správca majetku, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
14. Mikuláš Komanický, PhDr., 67 r., futbalový tréner, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
15. Renáta Kopilcová, Mgr., 43 r., manažérka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
16. Richard Korpáš, Mgr., 29 r., referent, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
17. Peter Milkovič, 40 r., majiteľ umeleckej agentúry, nezávislý kandidát
18. Miroslav Novák, Ing., 34 r., SZČO, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
19. Svetlana Pavlovičová, Ing., MBA, 41 r., finančná manažérka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
20. René Polačok, 58 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
21. Stanislav Sendek, Ing., 32 r., ekonóm, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
22. Martin Slavoš, Mgr., 43 r., SZČO~ Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
23. Radko Soročina, 42 r., invalidný dôchodca, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
24. Štefan Šimočko, Mgr., 54 r., štátny zamestnanec, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
25. Dominik Šotik, 20 r., študent VŠ, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
26. Peter Šulík, 36 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
27. Igor Tkáč, Mgr., 32 r., manažér, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
28. Ľubomír Vaško, Ing., 55 r., IT špecialista, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
29. Dagmar Vojteková, Ing., 53 r., ekologička, nezávislá kandidátka
30. Martin Vokál, Mgr., 40 r., konateľ spoločnosti, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana

Volebný obvod č. 2

1. Peter Bandura, Mgr., 37 r., projektový manažér, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
2. Peter Bobko, Mgr., 43 r., právnik, konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát
3. Martina Copáková, 38 r., občianska aktivistka, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
4. Judita Čechová, PhDr., 51 r., súdna znalkyňa, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
5. Margaréta Čišková, Mgr., 33 r., odborná referentka verejnej správy, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
6. Martin Dolinský, Bc., 48 r., technik FNsP Prešov, nezávislý kandidát
7. Richard Drutarovský, Ing., 47 r., informatik, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
8. Ján Hudák, 62 r., koordinátor menších obecných služieb, nezávislý kandidát
9. Erik Ivanov, Ing., 43 r., manažér firmy, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
10. Igor Kobulský, Ing., 56 r., konateľ spoločnosti, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
11. Lenka Kohániová, Ing., 35 r., finančná riaditeľka, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
12. Jaroslava Kutajová, Mgr., 35 r., odborná referentka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
13. Ján Luterán, JUDr., 34 r., advokát, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
14. Roman Polášek, 34 r., podnikateľ, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
15. René Pucher, JUDr., 47 r., právnik, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
16. Marta Segľová, Mgr., 41 r., učiteľka, nezávislá kandidátka

Volebný obvod č. 3

1. Martin Angelovič, RNDr., PhD., 34 r., manažér, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
2. Daniel Bača, Ing., 45 r., informatik, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
3. Pavol Biroš, MgJ., 41 r., SZČO, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
4. Vladimír Borecký,Mgr., 59 r., konateľ, SZČO, nezávislý kandidát
5. Michal Eliáš, 33 r., manažér údržby, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
6. Pavol Kleban, Ing., 39 r., SZČO, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
7. Marta Kollárová, Ing., PhD., 55 r., projektová manažérka pre rozvoj, nezávislá kandidátka
8. Pavol Leško, 56 r., obsluha energetických zariadení, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
9. Martin Lipka, PhDr., PhD., 43 r., manažér, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
10. Michal Majdák, Mgr., 44 r., manažér, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
11. František Maňkoš, 44 r., FNsP J. A. Reimana Prešov, zdravotník, Národná koalícia
12. Rastislav Mochnacký,Ing., 46 r., krajinný architekt, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
13. Pavol Neupauer, Mgr., 39 r., technik, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
14. Ľudmila Nováková-Marcinčínová, Ing., PhD., MBA, 48 r., vedecko-výskumná pracovníčka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
15. František Oľha, Ing., 48 r., podpredseda dozornej rady, riaditeľ, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
16. Konštantín Oršuľák, MgJ., 67 r., referent odboru zdravotníctva Úradu PSK, nezávislý kandidát
17. Slávka Vaníková, Mgr., 45 r., stredoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka
18. Jozef Višňovský, Ing., 46 r., riaditeľ, nezávislý kandidát
19. Jarmila Vokálová, Mgr., 40 r., zriaďovateľka, učiteľka SMŠ Simba, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana

Volebný obvod č. 4

1. Katarína Balková, Mgr., 39 r., lektorka, prekladateľka, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
2. Andrea Brehová, 44 r., SZČO, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
3. Valéria Drobňáková, 60 r., opatrovateľka, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
4. Jozef Dušenka, Ing., 51 r., manažér, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
5. Andrej Džugan, Ing., 53 r., podnikateľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
6. Renáta Fedorčíková, Ing., 51 r., riaditeľka strednej školy, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
7. Stanislav Grega, 60 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
8. Ján Haluška, 56 r., učiteľ, nezávislý kandidát
9. Emil Chlapeček, Mgr., 60 r., prednosta okresného úradu, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
10. Jozefína Klučerovská, Ing., 48 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
11. Martin Kovalčík, Ing., 47 r., koordinátor pre IT, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
12. Janette Langová, PhDr., 45 r., vedúca mestskej galérie Caraffova väznica, nezávislá kandidátka
13. Václav Louma, JUDr., MBA, 37 r., právnik, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
14. Milada Macourová, Bc., 53 r., podnikateľka, nezávislá kandidátka
15. Antónia Marčáková, Ing., 41 r., finančná konzultantka, Sloboda a solidarita, Sme rodinaBoris Kollár, Šanca, Demokratická strana
16. Elena Oláhová, 60 r., opatrovanie člena rodiny, Naj – nezávislosť a jednota
17. Jaroslav Oľha, Ing., 53 r., riaditeľ, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
18. Jozef Palša, Ing., 51 r., podnikateľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
19. Marián Svocák, Ing., 44 r., technik MaR, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
20. Patrik Tomič, PaedDr., 50 r., novinár, nezávislý kandidát
21. Juraj Volčko, 46 r., profesionálny vojak Ozbrojených síl SR, nezávislý kandidát
22. Jaroslav Výboštek, Ing., PhD., 41 r., riaditeľ VaV, nezávislý kandidát
23. Rastislav Zima, Mgr., 45 r., mediátor, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 5

1. Miroslav Benko, PaedDr., MBA, 44 r., vedúci odboru starostlivosti o životné prostredie, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
2. Mikuláš Bodnár, Ing., 65 r., dôchodca, nezávislý kandidát
3. Vladimír Feľbaba, Mgr., 29 r., právnik, občiansky aktivista, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
4. Rastislav Feriančik, Ing., 31 r., riaditeľ divízie spoločnosti, nezávislý kandidát
5. Marta Fertaľová, 53 r., odborná referentka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
6. Tomáš Hangoni, doc. PhDr., PhD., 54 r., vysokoškolský pedagóg, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
7. Juraj Hreha, Ing., 55 r., vedúci výroby PD Kapušany, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
8. Jana Kočišová Čižová, Bc. Mgr., 37 r., novinárka, nezávislá kandidátka
9. Marek Košč, 45 r., Key Account Manager, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
10. Ľuboslav Krajňák, Mgr., 60 r., samostatný referent, Úsvit
11. Peter Krajňák, Mgr., 37 r., štátny tajomník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
12. Ľuboš Kráľ, 50 r., živnostník, Komunistická strana Slovenska, Strana občianskej ľavice
13. Ľuba Kráľová, PhDr., PhD., 59 r., projektová manažérka, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
14. Peter Križ, 58 r., montážny pracovník, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
15. Stanislav Lukáč, Mgr., 34 r., majster odpadového hospodárstva, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
16. Róbert Mačej, 39 r., riaditeľ spoločnosti, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
17. Ľudovít Malaga, Ing., 59 r., technický pracovník, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
18. Alena Molčanová, Mgr., 42 r., sociálna pracovníčka, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
19. Patrik Paľa, Bc., 45 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
20. Marián Petro, Bc., 28 r., operátor cali centra, nezávislý kandidát
21. Pavol Sabol, Ing. arch., 50 r., architekt, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
22. Peter Škrepták, 46 r., SZČO, nezávislý kandidát
23. Margita Vavreková, Ing., 58 r., vládna audítorka, Národná koalícia
24. Rudolf Voit, 52 r., SZČO, nezávislý kandidát

Volebný obvod č. 6

1. Ivan Baláž, Mgr., PhD., 40 r., kurátor STM, spisovateľ, výtvarník, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
2. Andrej Buday, Ing., 66 r., živnostník, projektový manažér, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
3. Patrik Derfiňák, doc. PaedDr., PhD., 48 r., vysokoškolský učiteľ, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
4. Richard Dubovický, 33 r., IT manažér, podnikateľ, Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna stra­na
5. Rudolf Dupkala, PhDr., PhD., MBA, DBA, 37 r., riaditeľ Šarišskej galérie v Prešove, nezávislý kandidát
6. Michal Džupin, Mgr., 32 r., politológ, občiansky aktivista, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
7. Ľubomír Gerda, Ing., 34 r., poverený riadením odboru SO pre IROP Košického samosprávneho kraja, nezávislý kandidát
8. Ružena Horváthová, PhDr., 54 r., odborná referentka, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
9. Marek Jenčo, Mgr., 45 r., manažér, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
10. Igor Kreta, RSDr., 67 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska, Strana občianskej ľavice
11. Michal Krupa, Mgr., 34 r., systémový administrátor, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
12. Radovan Mamrilla, 36 r., manažér, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
13. Erika Michalčinová, 57 r., detská sestra, Národná koalícia
14. Daniela Mrouahová, MUDr., 65 r., lekárka, nezávislá kandidátka
15. Branislav Obal, 35 r., technik výroby, Národná koalícia
16. Zuzana Ondrejčáková, Mgr., 41 r., tajomníčka Fakulty manažmentu Prešovskej univerzity, nezávislá kandidátka
17. Ľudovít Sabol, MVDr., 63 r., veterinárny lekár, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
18. Štefan Szidor, Ing., 63 r., letecký inžinier, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
19. Veronika Šoltisová, 20 r., študentka, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
20. Zuzana Tkáčová, 47 r., zdravotná sestra, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova

Volebný obvod č. 7 

1. Lukáš Anderko, 25 r., manažér obchodného tímu, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
2. Štefánia Andraščíková, doc. PhDr., PhD., MPH, 55 r., vysokoškolská pedagogička, nezávislá kandidátka
3. Marcela Antolová, PhDr., 32 r., personálna referentka, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
4. Miroslav Barna, Ing., 38 r., manažér v letectve, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
5. Tibor Bindas, MVDr., 55 r., úradník, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
6. Lukáš Brehuv, Ing., 30 r., ekológ, manažér, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
7. Jozef Čokina, Ing., 61 r., manažér, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
8. Martin Ďurišin, PhDr., PhD., 39 r., riaditeľ školy, občiansky aktivista, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
9. Jozef Dužda, 52 r., barman, Strana rómskej koalície
10. Martin Eštočák, JUDr., 29 r., právnik, nezávislý kandidát
11. Peter Ihnat, 51 r., SZČO, Doma dobre
12. Alojz Jusko, Ing., 61 r., SZČO, Doma dobre
13. Tomáš Kinik, Ing., 34 r., RAN koordinátor mobilného operátora, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
14. Rudolf Kolesár, 52 r., vodič taxislužby, Komunistická strana Slovenska, Strana občianskej ľavice
15. Peter Kuchár, 56 r., invalidný dôchodca, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
16. Martin Lukáč, Ing., 32 r., ekonomický inžinier, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
17. Michal Mamrilla, 62 r., výsluhový dôchodca, Komunistická strana Slovenska, Strana občianskej ľavice
18. Martin Marton, Mgr. art., 31 r., manažment, Národná koalícia
19. Michael Mikloško, Ing., 30 r., zamestnanec verejnej správy, futbalový rozhodca, občiansky aktivista, nezávislý kandidát
20. Jozef Pravda, 58 r., obchodný zástupca, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
21. Peter Šmeringai, Ing., PhD., 30 r., projektový manažér, Kresťanskodemo­kratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti, Nova
22. Miroslav Tásler, 68 r., dôchodca, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Šanca, Demokratická strana
23. Zdenko Valášek, Ing., 39 r., manažér, Smer – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most – Híd
24. Jozef Wožniak, Ing., 54 r., nezamestnaný, Doma dobre


Sabinov

1. Ján Fekiač, Ing., 61 r., Viceprimátor Sabinov, nezávislý kandidát
2. Katarína Heredošová, Dis. art, 42 r., Riaditeľka ZUŠ, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Sloboda a solidarita, NOVA, Kresťanskodemokratické hnutie
3. Gabriel Huraj, Ing., 46 r., SZČO, nezávislý kandidát
4. Martin Jurko, Ing., 47 r., Náčelník MsP, nezávislý kandidát
5. Daniela Lenková, Mgr., 62 r., Vedúca oddelenia MsÚ v Prešove, nezávislá kandidátka
6. Michal Repaský, Ing., 53 r., Prednosta MsÚ Sabinov, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov:

VOLEBNÝ OBVOD Č. 1

1. Mária Červeňáková, Bc., 61 r., Štátna zamestnankyňa, Demokratická strana
2. Marián Dudič, 45 r., Asistent učiteľa, nezávislý kandidát
3. Jana Džuková, RNDr., 58 r., Invalidná dôchodkyňa, nezávislá kandidátka
4. Miroslav Fabián, 41 r., SZČO, nezávislý kandidát
5. Ladislav Francan, Mgr., 41 r., Špecialista pre korporátne úvery, nezávislý kandidát
6. Slavomír Franko, Ing., 42 r., Stredoškolský učiteľ, Slovenská konzervatívna strana
7. Martin Goliaš, Ing., 27 r., Obchodný zástupca, Demokratická strana
8. Ladislav Haluška, Ing., 50 r., Informatik RÚVZ, Slovenská národná strana
9. Zuzana Harazin, 27 r., Pekárka, Slovenská národná strana
10. Marek Hrabčák, Ing., PhD., 39 r., Technický projektový manažér, nezávislý kandidát
11. Stanislav Klimeš, Mgr., 55 r., SZČO, nezávislý kandidát
12. Tibor Kostovčík, 59 r., Dôchodca, nezávislý kandidát
13. Jozef Kropiľák, 53 r., SZČO, KDH
14. Daniela Lenková, Mgr., 62 r., Vedúca oddelenia MsÚ v Prešove, nezávislá kandidátka
15. Marek Matija, Ing., Mgr. art, 42 r., Manager, nezávislý kandidát
16. Jozef Miko, PaedDr., 66 r., Dôchodca, nezávislý kandidát
17. Tomáš Miščík, Mgr., 35 r., Výrobný riaditeľ Alumined, nezávislý kandidát
18. Šimon Ondko, 26 r., SZČO, OĽANO, NOVA, SaS
19. Martin Palenčár, JUDr., 31 r., Právnik, nezávislý kandidát
20. Daniel Pavlovský, 31 r., Podnikateľ, nezávislý kandidát
21. Matúš Pažický, 40 r., Učiteľ, nezávislý kandidát
22. Štefan Polák, Mgr., 64 r., Učiteľ, SMER – sociálna demokracia
23. Jaroslava Šašalová, 55 r., Pedagogická asistentka učiteľa, nezávislá kandidátka
24. Alžbeta Šoltisová, Mgr., 58r., Stredoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka
25. Branislav Tupta, 40 r., Obchodný zástupca, KDH
26. Jozef Vranko, 44 r., SZČO, OĽANO, NOVA, SaS

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov

VOLEBNÝ OBVOD Č. 2

1. Stanislav Achimovič, 66 r., Dôchodca, SMER – sociálna demokracia
2. Martin Dobrovič, Ing., 43 r., Technik ŽSR, nezávislý kandidát
3. Veronika Gabzdilová, Ing., 34 r., Ekonómka, nezávislá kandidátka
4. František Gardoš, Ing., 35 r., Obchodný riaditeľ, nezávislý kandidát
5. Katarína Hrabčáková, Ing., 40 r., Zamestnankyňa Ministerstva vnútra SR, nezávislá kandidátka
6. Jozef Kolárčik, Mgr., 38 r., Učiteľ, KDH
7. Dominika Komišaková, ThLic., 36 r., Učiteľka, OĽANO, NOVA, SaS
8. Ľuboš Kuchár, Mgr., 41 r., SZČO, Slovenská konzervatívna strana
9. Peter Labanc, Mgr., 70 r., Dôchodca – pedagóg, Strana rómskej koalície – SRK
10. Róbert Letkovský, Mgr., 63 r., Učiteľ, SMER – sociálna demokracia
11. Miroslav Marton, Ing., 31 r., Manažér, nezávislý kandidát
12. Martin Matúš, 37 r., SZČO, OĽANO, NOVA, SaS
13. Lucia Mihoková, Mgr., 37 r., Riaditeľka MsKS, KDH
14. Eva Motýľová, Mgr., 55 r., Učiteľka ZUŠ-VO Sabinov, nezávislá kandidátka
15. Andrej Mušinský, 34 r., Operátor výroby, SMER – sociálna demokracia
16. Jozef Potocký, 39 r., Obchodný zástupca, KDH
17. Erik Radačovský, 23 r., Študent, SPOLU – občianska demokracia
18. Alena Semaníková, Ing., 60 r., Ved. bytového hosp., nezávislá kandidátka
19. Ľuboš Sklenár, 28 r., Konzultant predaja, Demokratická strana
20. Gabriel Tinschmidt, 54 r., SZČO, Strana zelených
21. Marián Valkovič, Mgr., 40 r., Učiteľ, nezávislý kandidát
22. Peter Vojtek, Ing., 30 r., SZČO, nezávislý kandidát
23. Mária Zagrapanová, PhDr., 56 r., Učiteľka, ÚSVIT
24. Andrej Zubrický, Mgr., 49 r., Nezamestnaný, SMER – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov

VOLEBNÝ OBVOD Č. 3

1. Eva Arvayová, Mgr., 63 r., Dôchodkyňa, SMER – sociálna demokracia
2. Miroslav Dujava, 53 r., Technický kontrolór, nezávislý kandidát
3. Radoslav Ernst, Ing., 45 r., Vedúci logistiky, nezávislý kandidát
4. Matúš Falat, Ing., 30 r., Bezpečnostný manažér, nezávislý kandidát
5. Ján Fekiač, Ing., 61 r., Viceprimátor, nezávislý kandidát
6. Vladimír Horváth, 28 r., Operátor výroby, Strana rómskej koalície – SRK
7. Gabriel Huraj, Ing., 46 r., SZČO, nezávislý kandidát
8. Stanislav Kaleja, 53 r., Sociálny pracovník, MOST – HÍD
9. Miroslav Kovalík, Mgr., 54 r., SZČO, OĽANO, NOVA, SaS
10. Štefan Miščík, 31 r., IT/Programátor, SME RODINA – Boris Kollár
11. Peter Molčan, 22 r., TUKE, nezávislý kandidát
12. Juraj Ružbarský, doc. Ing., PhD., 47 r., Vysokoškolský učiteľ, KDH
13. Gabriela Sedláková, Ing., 62 r., Ekonomická riaditeľka, SMER – sociálna demokracia
14. Eva Šipulová, 54 r., Tútor angličtiny, nezávislá kandidátka
15. Jaroslav Šoltys, Ing., 43 r., Riaditeľ pobočky Slovenskej sporiteľne, a. s., nezávislý kandidát
16. Vladimír Štofaník, Ing., 37 r., SZČO, KDH
17. Slavomír Štoffa, Mgr., 51 r., Manažér, nezávislý kandidát
18. Radoslav Timura, 44 r., Servisný technik, nezávislý kandidát
19. Vladimír Tutoky, Ing., 43 r., Štátny zamestnanec, SMER – sociálna demokracia
20. Stanislav Vaňo, 29 r., Štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
21. Šimon Vaňo, Mgr., 28 r., Manažér predaja, nezávislý kandidát
22. František Varga, Ing., 49 r., Konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát
23. Peter Vargovčík, Ing., 53 r., Učiteľ, programátor, OĽANO, NOVA, SaS
24. Vladimír Zakuťanský, Mgr., 28 r., Manažér prevádzky, nezávislý kandidát
25. Marek Zakuťanský, 41 r., Administratívny pracovník, KDH

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov

 

Spišská Nová Ves

Kandidáti na primátora

1. Pavol Bečarik, Ing., 59 r., prednosta okresného úradu, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia, Most-Híd
2. Rastislav Javorský, Mgr., 46 r., obchodný riaditeľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
3. Oto Stettner, Mgr., 52 r., právnik, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
4. Miroslav Uhrin, 28 r., SZČO, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

1. Daniela Antalová, Mgr., 55 r., pedagogička, zdravotná sestra, nezávislá kandidátka
2. Martin Bartko, Ing., 43 r., živnostník, Strana zelených Slovenska
3. Michal Beharka, Ing., 64 r., riaditeľ Sociálnej poisťovne pobočka Spišská Nová Ves, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia
4. Peter Borovský, 44 r., živnostník, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
5. Michal Čuchran, 69 r., dôchodca, Doma dobre
6. Dávid Demečko, PaedDr., PhD., 37 r., vysokoškolský pedagóg, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia
7. Iveta Fulková, MUDr., 48 r., lekárka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
8. Igor Geletka, Mgr. Ing., 46 r., energetik, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
9. Peter Goleňa, 48 r., manager predaja, Sme rodina – Boris Kollár
10. Jozef Gonda, Ing., 57 r., stavebný inžinier, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
11. Ľubomír Gondek, 44 r., SZČO, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
12. Andrea Gromovská, Mgr. 43 r., učiteľka, nezávislá kandidátka
13. Ľubomír Hauswirth, 49 r., stavebník – renovátor, Slovenská národná jednota – strana
vlastencov
14. Vladimír Hovaňák, Ing., 36 r., zamestnanec, nezávislý
15. Vladimír Jančík, Ing., 46 r., riaditeľ strednej odbornej školy, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia
16. Jozef Kačenga, Mgr., 55 r., riaditeľ školy, nezávislý kandidát
17. Ladislav Karabin, 71 r., dôchodca, nezávislý kandidát
18. Eva Karaffová, Bc., 42 r., riaditeľka materskej školy, nezávislá kandidátka
19. Mária Kleinová, Ing. arch., 58 r., konateľka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
20. Jozef Koky, Mgr., 28 r., manažér, nezávislý kandidát
21. Eva Kopperová, DiS. art., 53 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
22. Radovan Marcinčin, Mgr., 48 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
23. Ján Novák, Ing., 44 r., lesný inžinier, nezávislý kandidát
24. Zuzana Páleníková, Mgr., 38 r., živnostníčka, nezávislá kandidátka
25. Ľubomír Pastiran, Ing. 53 r., riaditeľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol’ano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
26. Ondrej Pavlanský, 50 r., prevádzkový dispečer, nezávislý kandidát
27. Alena Pekarčíková, MUDr., 46 r. lekárka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
28. Ľuboslav Penták, 45 r., rušňovodič, Sme rodina – Boris Kollár
29. Peter Potenga, Mgr., 36 r., riaditeľ hokejového klubu, nezávislý kandidát
30. Valter Retter, 44 r., konateľ, nezávislý kandidát
31. Oto Stettner, Mgr., 52 r., právnik, Slovenská národná jednota – strana vlastencov
32. Ivana Sýkorová, 30 r., asistentka vedúceho predajne, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
33. Ľuboš Šuca, 35 r., SZČO, Sme rodina – Boris Kollár
34. Branislav Tkáč, PaedDr., MBA., 33 r., stavebný manažér, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia
35. Miroslav Uhrin, 28 r., SZČO, nezávislý kandidát
36. Ľubomír Vaic, 41 r., konateľ, nezávislý kandidát
37. Milan Varga, Ing., 46 r., riadiaci pracovník, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia
38. Ladislav Vastuško, Ing., 41 r., finančný riaditeľ, nezávislý kandidát
39. Ján Volný, PhDr., PhD., 65 r., primátor, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia
40. Peter Zelený, MUDr., 40 r., lekár, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia

Volebný obvod č. 2

1. Adnan Akram, 49 r., riaditeľ jazykovej školy, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
2. Pavol Bečarik, Ing., 59 r., prednosta okresného úradu, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia
3. Peter Bednár, Mgr., 31 r. marketingový manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
4. Patrik Brezovaj, 45 r., manažér, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia
5. Janka Brziaková, Bc., Ing., 62 r., riaditeľka ÚPSVR Spišská Nová Ves, Slovenská národná strana, Smer – sociálna demokracia
6. Oliver Búza, 43 r., lesník, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
7. Tomáš Cehlár, Mgr., 35 r., projektový manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
8. Andrej Cpin, Mgr., 33 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita,Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu – občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
9. Mária Čujová, Mgr., 38 r., riaditeľka materskej školy, Sme rodina – Boris Kollár
10. Matej Farkalín, Mgr., 29 r., vedúci Klubu mladých (CVČ ADAM), nezávislý kandidát
11. Stanislav Forgáč, 24 r., SZČO, Sme rodina – Boris Kollár
12. Vasil Kolesár, Ing., 49 r., riaditeľ SOŠ, Slovenská národná strana, Smer – sociálna
demokracia
13. Pavel Malast, Mgr., 49 r., učiteľ, Slovenská národná strana, Smer – sociálna
demokracia
14. Ladislav Ruttkay, RNDr., 58 r., riaditeľ strednej školy, Kresťanskodemokratickéhnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Spolu -občianska demokracia, Progresívne Slovensko, Občianska konzervatívna strana
15. Zuzana Záborská, Ing., 56 r., projektová manažérka, nezávislá kandidátka


Vranov nad Topľou

Kandidáti na primátora:

1. Jozef Baran, PhDr., 55 r., riaditeľ ÚPSVaR, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
2. Jozef Mihalčin, Ing., 59 r., konateľ firmy, Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko
3. Pavol Molčan, JUDr., 63 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
4. Ján Ragan, Ing., 49 r., primátor, nezávislý kandidát
5. Igor Šesták, Ing. 52 r., pedagóg, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SME RODINA – Boris Kollár, NOVA, SPOLU – občianska demokracia

Kandidáti na poslancov:

VOLEBNÝ OBVOD Č. 1

  1. Stanislav Dargaj, Bc., 32 r., zmenový zoraďovač, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  2. Štefan Jančík, Ing., 36 r., SZČO, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  3. Pavol Molčan, JUDr., 63 r.,  štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

  4. Šimon Šalata, 19 r., elektrikár, NÁRODNÁ KOALÍCIA

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec

VOLEBNÝ OBVOD Č. 2

  1. Miroslav Bažo, 32 r., nezamestnaný, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

  2. Igor Demčák, Mgr., 49 r., učiteľ, ZŠ SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  3. Ľubomír Gajdoš, 41 r., domovník, nezávislý kandidát

  4. Mikuláš Gazda, Ing., 52 r., AGENDY, a.s. projektový manager, SPOLU – občianska demokracia

  5. Zuzana Hrubovská, Mgr., 45 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  6. Michal Jenčo, Mgr., 26 r., ekológ, nezávislý kandidát

  7. Patrik Jurko, Mgr., 45 r., manažér SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  8. Štefan Kolesár, 55 r., obsluha čerpacej stanice, nezávislý kandidát

  9. Maroš Kotľar, 34 r., nezamestnaný, Strana občianskej ľavice

  10. Ivan Kotľár, 34 r., železobetonár, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  11. Mária Kurovská, PhDr. 51r.,stredoškolská učiteľka, Národ a Spravodlivosť – naša strana

  12. Jozef Mikita, Ing. 38 r., manažér v zahraničnej korporácii, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  13. Michal Mudrák, Ing., 64 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  14. Gabriel Mülbauer, Ing., 40 r., technológ, nezávislý kandidát

  15. Peter Soták, 51 r., konateľ spoločnosti, NÁRODNÁ KOALÍCIA

  16. Július Sučík, 35 r., vodič MKD, NÁRODNÁ KOALÍCIA

  17. Dušan Šesták, 26 r., nezamestnaný, NAJ – Nezávislosť a Jednota

  18. Martin Šesták, 30 r., nezamestnaný, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

  19. Milan Tkáč, Ing., 55 r., technik, nezávislý kandidát

  20. Štefan Topľanský, Ing., 46 r., ekonóm, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana

  21. Peter Tóth, 56 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)

  22. Jozef Turták, 36 r., vodič, Strana rómskej koalície – SRK

  23. Martin Vardžik, Ing. 36 r.,  SZČO, SME RODINA – Boris Kollár

  24. Peter Zahorjan, Ing., 55 r., vývojový pracovník v elektrotechnike, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci

VOLEBNÝ OBVOD Č. 3

1.  Vincent Antoš, 65 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska
2. Jozef Baran, PhDr., 55 r., riaditeľ ÚPSVaR, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
3. Jozef Bednár, Ing. arch. 50 architekt Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
4. Jaroslav Bella, 56 r., živnostník, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
5. Miron Blaščák, RNDr., 67 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
6. Gabriela Bradovková, RNDr., 60 r., pedagóg, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
7. Martin Buzáš, Ing., 32 r., informatik, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
8. Milan Gešperik, Bc., 40 r., vychovávateľ Centra voľného času, nezávislý kandidát
9. Milan Ivanov, 50 r., hodinár – klenotník Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
10. Ján Jacko, Ing., 54 r., IT technik, MOST – HÍD
11. Gabriel Janok, 36 r., SZČO, SME RODINA – Boris Kollár
12. Vladimír Kotľar, 55 r., člen občianskej hliadky, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
13. Juraj Kuročka, MUDr., 64 r., lekár, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
14. Eva Lenková, Mgr., 58 r., učiteľka, špeciálny pedagóg, SPOLU – občianska demokracia
15. Ľubomír Lukič, Ing., 51 r., živnostník, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
16. Monika Mardžejová, 49 r., referentka, Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko
17. Milan Maščuch, 36 r., obchodný zástupca, JEDNOTA – ľavicová strana Slovenska
18. Martin Maťaš, Ing., 49 r., SZČO, SPOLU – občianska demokracia
19. Peter Melniček, Ing., 54 r., živnostník, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
20. Peter Mitaľ, 61 r., vodič, Národ a Spravodlivosť – naša strana
21. Jana Molčanová, MUDr., 46 r., lekár, SPOLU – občianska demokracia
22. Peter Novák, Mgr. 33 r., vedúci HS, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
23. Jana Pioková, 60 r., konateľka, Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko
24. Ľubomír Prok, 50 r., disponent – logistika MKD, SPOLU – občianska demokracia
25. Marián Smolák, 62 r., dôchodca, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
26. Ján Stavný, Ing., 47 r., odborný radca, OÚ Vranov nad Topľou, Sloboda a Solidarita
27. Peter Štefanko, Ing. 52 stavebný inžinier nezávislý kandidát
28. Ján Vargovič, 39 r., SZČO, SME RODINA – Boris Kollár

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov

VOLEBNÝ OBVOD Č. 4

1. Pavol Antuš, 55 r., hudobník, Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko
2. Vladimír Bodnár, Ing., 59 r., ekonóm, SPOLU – občianska demokracia
3. Igor Čačko, Ing., 57 r., konateľ spoločnosti, SPOLU – občianska demokracia
4. Štefan Červienka, 61 r., invalidný dôchodca, Komunistická strana Slovenska
5. František Daniš, 40 r., živnostník ,SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
6. Lenka Doležalová, 39 r., konateľ spoločnosti, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7. Marek Fedor, MUDr. Ing., 55 r., lekár, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
8. Pavol Halas, 51 r., operátor výroby, Strana zelených Slovenska
9. Viktor Halas, 22 r., študent UPJŠ, Strana zelených Slovenska
10. Pavol Hlad, 58 r., merič, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
11. Marián Hreňo, 38 r., IT manager, SPOLU – občianska demokracia
12. Zuzana Hurná, PhDr., 45 r., vedúci zamestnanec verejnej správy, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
13. Marián Hvozdík, Mgr., 35 r., učiteľ ZŠ, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
14. Ján Jevín, Ing., 48 r., živnostník, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
15. Rastislav Košalko, 38 r., predajca áut, Strana práce
16. Miloš Kušnír, 45 r., SZČO, živnostník, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
17. Ján Laco, 66 r., dôchodca, ŠANCA
18. Ján Lapčák, Ing., 46 r., manažér spoločnosti, nezávislý kandidát
19. Cyril Melničák, Mgr., 58 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
20. Jozef Mihalčin, Ing., 59 r., konateľ firmy Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko
21. Lýdia Ondrušová, JUDr., 54 r., právnička, nezávislá kandidátka
22. Tomáš Oravec, Ing., 31 r., manažér Sloboda a Solidarita
23. Marek Pinkoš, Ing., 26 r., SZČO – živnostník, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
24. Ján Štefanko, Bc. Mgr., 36 r., pedagóg, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
25. Pavol Štefanko, 50 r., technik, EURÓPSKA DEMOKRATICKÁ STRANA
26. Vladimír Tropp, Ing,. 52 r., učiteľ ZŠ, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
27. Mária Tužáková, Ing., 60 r., ekonómka, SPOLU – občianska demokracia

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov

VOLEBNÝ OBVOD Č. 5

1. Emília Antolíková, Mgr., 53 r., pracovník v kultúre, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
2. Marián Babej, PaedDr., Mgr., 54 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
3. Ján Balint, 30 r., živnostnik, Strana zelených Slovenska
4. Peter Benčo, Bc., 42 r., invalidný dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
5. Ladislav Bľacha, Ing., 52 r., projektant, nezávislý kandidát
6. Erich Boháč, 46 r.,SZČO, Kotleba – Ľudová strana naše Slovensko
7. Jozef Bubnár, Mgr., 31 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
8. Michal David, 34 r., nezamestnaný, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
9. Peter Dzurjanin, Mgr., 33 r., učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
10. Ján Fedorňák, Ing., 44 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát
11. Vladimír Jenčko, PaedDr., 42 r., učiteľ, SPOLU – občianska demokracia
12. Ján Karol, Mgr., 32 r.,učiteľ ZŠ, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
13. Richard Karšňák, Ing., 30 r., člen občianskej hliadky, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
14. Ján Keri, 70 r., dôchodca, NÁRODNÁ KOALÍCIA
15. Ján Kočiš, 62 r., živnostník, Kresťanskodemokratické hnutie, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)
16. Pavel Kováč, Mgr., 52 r., pedagóg, MOST – HÍD
17. Miroslav Lapčák, Mgr., 54 r., pedagóg, Strana zelených Slovenska
18. Roman Lazúr, 40 r., SZČO, živnostník nezávislý kandidát
19. Dávid Lenič, 22 r., zámočník, Národ a Spravodlivosť – naša strana
20. Dušan Molek, Ing., 54 r., živnostník, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
21. Martin Pavliško, Ing., 52 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
22. Ľubomír Pidaný, Ing., 55 r.,  podnikateľ, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
23. Igor Pribula, MVDr., 56 r., veterinárny lekár, SPOLU – občianska demokracia
24. Ján Ševčík, 48 r., riaditeľ prevádzky, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana
25. Peter Treciak, 55 r., živnostník, umelec Národ a Spravodlivosť – naša strana
26. Dana Trellová, 37 r., kaderníčka, ÚSVIT
27. Marek Vasiľ, 43 r., technik, DOMA DOBRE

Vo volebnom obvode sa volí 8 poslancov

 

Vysoké Tatry

Kandidáti na primátora:

  1. Alexander Gálfy, 56 r., SZČO, nezávislý kandidát

  2. Róbert Gálfy, PaedDr., 58 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát

  3. Michal Hanč, MBA, 34 r., manažér, nezávislý kandidát

  4. Gabriel Jamnický, PaedDr., 62 r., podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie

  5. Igor Kollega, 48 r., súkromný podnikateľ, nezávislý kandidát

  6. Valéria Lásková, 56 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

  7. Ján Mokoš, Ing., 69 r., primátor, nezávislý kandidát

  8. Alžbeta Nedorostová, Ing., 58 r., banková manažérka, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

  1. Zuzana Genčurová, MUDr., 25 r., lekárka, Kresťanskodemokratické hnutie

  2. Peter Kravčák, 40 r., prevádzkový zámočník, nezávislý kandidát

  3. Peter Lukáč, 57 r., zamestnanec, nezávislý kandidát

  4. Milan Manik, 51 r., majster, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Volebný obvod č. 2

  1. Janka Baláková, 57 r., ekonómka, nezávislá kandidátka

  2. František Breza, Ing., 67 r., dôchodca, nezávislý kandidát

  3. Matej Líška, Ing., 32 r., stavebný inžinier, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

Volebný obvod č. 3

  1. Fabio Bortolini, 51 r., podnikateľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)

  2. Katarína Daníšková, Ing., 43 r., riaditeľka hotela, nezávislá kandidátka

  3. Juraj Dziak, Ing., 29 r., SZČO, nezávislý kandidát

  4. Alexander Gálfy, 56 r., SZČO, nezávislý kandidát

  5. Alžbeta Nedorostová, Ing., 58 r., banková manažérka, nezávislá kandidátka

  6. Stanislav Salát, Mgr., 33 r., hokejový tréner, Slovenská národná strana

  7. Ján Šimko, Ing., 66 r., manažér-riaditeľ podniku, nezávislý kandidát

  8. Ivan Urbanovič, 25 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 4

  1. Magdaléna Baričáková, 53 r., čašníčka, Komunistická strana Slovenska

  2. Vladimír Frák, Mgr., 57 r., športový odborník, nezávislý kandidát

  3. Róbert Gálfy, PaedDr., 58 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát

  4. Darina Jatiová, Mgr., 56 r., pedagogička, nezávislá kandidátka

  5. Viktor Kosmák, Ing., 40 r., riaditeľ hotela, nezávislý kandidát

  6. Miroslava Mištunová, Ing., PhD., 47 r., riaditeľka, nezávislá kandidátka

Vo volebnom obvode sa volia 2  poslanci.

Volebný obvod č. 5

  1. Lucia Dubielová, Ing., 41 r., projektová manažérka, nezávislá kandidátka

  2. Juraj Husovský, 66 r., vedúci elektroúdržby, nezávislý kandidát

  3. Ján Košík, 53 r., energetik, Spolu – občianska demokracia

  4. Jaroslav Pavelka, Mgr., 56 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

  5. Martin Sigmund, 49 r., manažér prevádzky, Strana občianskej ľavice

  6. Peter Simčák, 53 r., hotelier, nezávislý kandidát

  7. Tomáš Tišťan, Ing., 39 r., novinár, nezávislý kandidát

  8. Michal Uhnák, 35 r., podnikateľ, nezávislý kandidát

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č.  6

  1. Matúš Pataky, Ing., Dr.,MPH,  29 r., riaditeľ sanatória, Slovenská národná strana

  2. Pavel Schlaffer, 60 r., návestný majster ŽSR, Kresťanskodemokratické hnutie

Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.

 

Autor: KOŠICE ONLINE

Komentáre