Telekom sa ospravedlňuje za výpadok. Chybu chce odčiniť

SlovenskoSpravodajstvo

Podľa riaditeľa mohlo za výpadok zlyhanie techniky.

Rozsiahly výpadok mobilného operátora Telekom zasiahol minulý piatok (10.5.) celé Slovensko. Ľudia sa nemohli dovolať svojim blízkym, posielať SMS správy ani využívať dáta. Množstvo ľudí na vlastnej koži pocítilo, ako veľa pre nás mobilný telefón znamená. Telekom na sociálnych sieťach zažil spŕšku sťažností. Spoločnosť sa snaží svoju chybu odčiniť.

„Tento piatok bude na nás“ oznámil výkonný riaditeľ Telekom pre Slovensko Dušan Švalek na Facebooku Telekomu. „V piatok večer som vám dal sľub, že to nenecháme len tak. Chceme ho dodržať, a preto dáme tento piatok v mobilných sieťach bezplatné volania, správy a dáta na Slovensku zadarmo pre všetkých bez ohľadu na to, či zažili výpadok alebo im služby fungovali. Tieto výhody budú k dispozícii pre všetkých a automaticky.“ Aj tento krok bol ale kritizovaný, keďže množstvo zákazníkov má predplatené neobmedzené množstvo služieb a tak pre nich piatková akcia nebude mať žiadny efekt.

Podľa riaditeľa mohlo za výpadok zlyhanie techniky. „Počas posledných dní a najmä počas víkendu sme venovali obrovské množstvo úsilia na zabezpečenie čo najlepšej funkcionality. Výpadok bol úspešne diagnostikovaný a odstránený.“

 

Autor: KOŠICE ONLINE

Komentáre