Košice: Kompletný zoznam kandidátov v komunálnych voľbách 2018

KošiceKomunálne voľby 2018

Prinášame vám zoznam kandidátov na primátora, starostov mestských časti a poslancov do miestnych a mestských zastupiteľstiev.

Kandidáti na primátora Košíc

1. Alena Bašistová, doc. PhDr., PhD., 42 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislá kandidátka
2. Ján Dečo, Ing., 56 r., odborný konzultant, nezávislý kandidát (vzdal sa)
3. Jaroslav Džunko, RNDr. Ing., 67 r., vynálezca, nezávislý kandidát
4. Richard Havrilla, Ing., 52 r., riaditeľ spoločnosti, nezávislý kandidát (vzdal sa)
5. Štefan Horváth, MUDr., 63 r., lekár-manažér, Národná koalícia
6. Džemal Kodrazi, 55 r., SZČO, nezávislý kandidát
7. Milan Lesňák, Ing., 38 r., starosta MČ, nezávislý kandidát (vzdal sa)
8. Viliam Novotný, MUDr., MPH, 45 r., lekár, Šanca
9. Martin Petruško, JUDr., 45 r., námestník primátora, Smer-sociálna demokracia, Slovenská národná strana
10. Jaroslav Polaček, Ing., 41 r., poslanec mesta Košice, poradca v životnom prostredí, Sloboda a
solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana
11. Ján Struk, 60 r., riaditeľ spoločnosti, Strana moderného Slovenska (sms)
12. Miroslav Špak, 43 r., stavebný technik, nezávislý kandidát (vzdal sa)
13.Vladimír Vágási, Mgr., 56 r., manažér, Most-Híd

Kandidáti na poslancov do mestského zastupiteľstva

Volebný obvod č. 1

Vo volebnom obvode Sever, Kavečany, Džungľa sa volia 4 poslanci. 

  1. Martin Balčík, JUDr., 40 r., starosta, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  2. Milan Baraník, Ing., 54 r., stavebný inžinier, Spolu - občianska demokracia

  3. Peter Blišťan, doc. Ing., PhD., MBA, 46 r., vysokoškolský pedagóg, Šport do Košíc a na východ

  4. Attila Boldi, 49 r., manažér, Most - Híd

  5. Marián Buvalič, Ing., 33 r., ekonóm, nezávislý kandidát

  6. Ján Dečo, Ing., 56 r., odborný konzultant, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  7. Jozef Filipko, Ing., 52 r., kontrolór, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  8. Marián Gaj, 49 r., starosta, Šport do Košíc a na východ

  9. Marcel Gibóda, Mgr., 33 r., politológ, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  10. Jozef Horváth, 69 r., operný spevák, Naj - nezávislosť a jednota

  11. Štefan Horváth, MUDr., 63 r., lekár - manažér, Národná koalícia

  12. Pavol Ičo, Mgr., 31 r., publicista, Národná koalícia

  13. Dagmar Kažimírová, MVDr., 52 r., učiteľka, Progresívne Slovensko

  14. Štefan Kertés, Ing., 46 r., zdravotnícky záchranár, Smer - sociálna demokracia

  15. Monika Kokošková, 41 r., marketingový manažér, Spolu - občianska demokracia

  16. Michal Kravčík, Ing., CSc., 62 r., hydroekológ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  17. Marián Macej, MUDr., MPH, 51 r., riaditeľ, Most - Híd

  18. Peter Matta, Ing., 39 r., manažér, Most - Híd

  19. Pavol Mutafov, PhDr., 64 r., riaditeľ ÚPSVaR, Smer - sociálna demokracia

  20. Marián Pilát, Ing., MBA, 30 r., ekonóm, Šanca

  21. Martin Rogovský, Mgr., 41 r., manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  22. Miroslav Sabol, 28 r., projektový manažér, Šanca

  23. František Siska, Ing., 58 r., konateľ, Spolu - občianska demokracia

  24. Štefan Surmánek, PhDr., CSc., 65 r., SZČO, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

  25. Jana Škorcová, 45 r., dermatológ, Národná koalícia

  26. Anton Švajlen, 52 r., prijímací technik, Progresívne Slovensko

  27. Andreja Takáčová, JUDr., 63 r., právnička, nezávislá kandidátka

  28. František Ténai, Ing., 49 r., manažér, predseda občianskeho združenia, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  29. Vladimír Vágási, Mgr., 56 r., manažér, Most - Híd

  30. Viktor Valik, 50 r., konateľ, Naj - nezávislosť a jednota

  31. Miroslav Vrážel, Ing., LL.M., 37 r., development manager, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  32. Erik Weiss, doc. Ing., PhD., 39 r., vysokoškolský pedagóg, Slovenská národná strana

Volebný obvod č. 2

Vo volebnom obvode Ťahanovce, Sídlisko Ťahanovce sa volia 4 poslanci.

  1. Uršula Ambrušová, PhDr. PaedDr., 46 r., historik, Most - Híd

  2. Štefan Bereš, Ing., 51 r., ekonóm, nezávislý kandidát

  3. Jozef Béreš, Mgr., 53 r., technik, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  4. Cyril Betuš, JUDr., 67 r., starosta, Šport do Košíc a na východ

  5. František Borovský, 55 r., vedúci technického úseku, Slovenská konzervatívna strana

  6. Peter Cengel, Ing., 26 r., hydrológ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  7. Natália Havrilová, 21 r., študent, Národná koalícia

  8. Marián Hudák, Mgr. art., 35 r., filmár, Progresívne Slovensko

  9. Miloš Ihnát, Ing. Mgr., 51 r., právnik, nezávislý kandidát

  10. Alexander Jesenský, JUDr., 38 r., právnik, Smer - sociálna demokracia

  11. Martin Kopejtko, Mgr., 41 r., učiteľ, nezávislý kandidát

  12. Richard Kostík, 37 r., špecialista - sieťový inžinier, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  13. Jozef Madanský, Ing., 54 r., výskumný pracovník, Spolu - občianska demokracia

  14. Juraj Mazák, Ing., Ing. Paed. IGIP, 31 r., učiteľ a podnikateľ, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  15. Branislav Nagy, Ing., 47 r., ekonóm, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

  16. Ján Nigut, Ing., 44 r., starosta, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  17. Ladislav Olexa, Ing., PhD., 65 r., dopravný inžinier, Smer - sociálna demokracia

  18. Emil Petrvalský, Ing. RNDr., CSc., 60 r., zástupca starostu, Šport do Košíc a na východ

  19. Zuzana Slivenská, Mgr., 29 r., právnička, nezávislá kandidátka

  20. Ladislav Strojný, Mgr., 31 r., podnikateľ, aktivista, nezávislý kandidát

  21. Stanislav Szabo, doc. Ing., PhD., 47 r., vysokoškolský učiteľ, Most - Híd

  22. Miroslav Špak, 43 r., stavebný technik, nezávislý kandidát

  23. Peter Tauš, doc. Ing., PhD., 48 r., docent, Technická univerzita v Košiciach, FBERG, nezávislý kandidát

  24. Pavel Vámos, Mgr., 49 r., učiteľ, Most - Híd

  25. Eva Zummerová, Mgr., 49 r., kultúrny a osvetový pracovník, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  26. Peter Želinský, Ing., 58 r., analytik, Slovenská národná strana

 

Volebný obvod č. 3

Vo volebnom obvode Šaca sa volí 1 poslanec.

  1. Miroslav Andrássy, Mgr., 42 r., učiteľ ZŠ, Strana moderného Slovenska (sms)

  2. Ľubomíra Borošová, Ing., 47 r., riaditeľka vzdelávacieho centra, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  3. Erich Dráb, MUDr., 48 r., stomatológ, Most - Híd

  4. Lucia Iľaščíková, Ing., PhD., 38 r., kontrolór, nezávislá kandidátka

  5. František Pavúr, Ing., 59 r., manažér IT, Šanca

  6. Rudolf Reštei, 64 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

 

Volebný obvod č. 4

 Vo volebnom obvode Luník IX sa volí 1 poslanec.

  1. Tibor Horváth, Bc., 46 r., technik, Slovensko do toho!

  2. Ján Lacko, 50 r., manažér, Naj - nezávislosť a jednota

  3. Marcel Šaňa, Bc., 40 r., starosta, Strana rómskej koalície - srk

Volebný obvod č. 5

Vo volebnom obvode Barca, Šebastovce, Poľov sa volí 1 poslanec.

  1. Daniel Antal, Ing., 48 r., špecialista úseku viceprezidenta, Spolu - občianska demokracia

  2. Mária Birošová, Mgr., 55 r., kontrolórka vo verejnej správe, nezávislá kandidátka

  3. Štefan Daňo, JUDr. RSDr., 70 r., advokát, Smer - sociálna demokracia

  4. Lucia Gurbáľová, Mgr., 47 r., stredoškolská učiteľka, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  5. Mária Kmecová, PhDr., 32 r., prednosta úradu, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  6. Igor Sidor, Mgr., PhD., MBA, 54 r., podnikateľ, Šport do Košíc a na východ

Volebný obvod č. 6

Vo volebnom obvode Lorinčík, Pereš, Myslava sa volí 1 poslanec.

  1. Jozef Karabin, Ing., MBA, 39 r., starosta, nezávislý kandidát

  2. Daniel Liba, PhDr., 35 r., IT manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  3. Ivan Repík, Mgr., 52 r., pedagóg, Slovenská národná strana

  4. Iveta Šimková, Ing., 54 r., starostka MČ, Spolu - občianska demokracia

  5. Marcela Vladimírová, RNDr., 42 r., stredoškolská profesorka, Most - Híd

Volebný obvod č. 7 (Západ)

Vo volebnom obvode Západ sa volí 7 poslancov.

  1. Margita Adamčíková, JUDr., 60 r., zamestnanec štátnej správy, Smer - sociálna demokracia

  2. Michal Badlík, Mgr., 32 r., príslušník ZVJS (Zbor väzenskej a justičnej stráže), Šport do Košíc a na východ

  3. Zuzana Ballová, 54 r., referent, Slovenská národná strana

  4. Peter Berinšter, Mgr., 29 r., podnikateľ, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  5. Anna Bežilová, Mgr., 42 r., manažér, Národná koalícia

  6. Jozef Bojčík, PaedDr., MPH, 54 r., učiteľ, Most - Híd

  7. Marta Budišová, JUDr., 56 r., právnik, Smer - sociálna demokracia

  8. Pavol Bujňák, 53 r., podnikateľ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  9. Eduard Buraš, Ing., 52 r., riaditeľ, Strana zelených Slovenska

  10. Ján Caban, JUDr., 71 r., starobný dôchodca, nezávislý kandidát

  11. Dušan Drotár, 53 r., konateľ, Spolu - občianska demokracia

  12. Zuzana Fiľakovská, 44 r., pedagóg, Most - Híd

  13. Filip Gaál, JUDr., 31 r., právnik, Progresívne Slovensko

  14. Peter Hajdú, Mgr. Ing., 31 r., učiteľ na základnej škole, Šanca

  15. Soňa Harčár Petrillová, 42 r., herečka, Národná koalícia

  16. Vlastimil Horňák, Ing., 46 r., strojný inžinier, Naj - nezávislosť a jednota

  17. Otília Horrocksová, Ing., 52 r., opatrovateľka ZŤP osoby, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  18. Peter Huba, JUDr. Ing., PhD., 33 r., právnik, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  19. Ján Jakubov, Ing., 61 r., starosta, Smer - sociálna demokracia

  20. Róbert Jurčák, 55 r., pracovník bezpečnostnej služby, Naj - nezávislosť a jednota

  21. Igor Jutka, MUDr., MPH, 45 r., lekár, Šport do Košíc a na východ

  22. Dominik Karaffa, Bc., 26 r., študent práva, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  23. Stanislav Kočiš, Ing., 56 r., stavebný inžinier, Smer - sociálna demokracia

  24. Patrik Kohut, PhDr., 36 r., manažér - audítor, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  25. Mikuláš Krivánsky, 68 r., novinár, Maďarská kresťanskodemokratická aliancia - Magyar Kereszténydemokrata Szövetség

  26. Peter Liba, Mgr., 38 r., teológ, učiteľ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  27. Zdenko Lipták, MVDr., 52 r., fotograf a protikorupčný aktivista, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  28. Iveta Lukáčová, Mgr., 53 r., podnikateľka, Spolu - občianska demokracia

  29. Erik Majerčák, Ing., 45 r., ekonóm, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

  30. Oľga Marenčíková, Ing., 44 r., súdny znalec, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  31. Peter Mati, Ing., 57 r., krízový manažér, Slovenská národná strana

  32. Richard Matiaščik, Ing., 44 r., operátor pozinkovacej linky, Spolu - občianska demokracia

  33. Viliam Novotný, MUDr., MPH, 45 r., lekár, Šanca

  34. Adam Novysedlák, 20 r., študent, Národná koalícia

  35. Jozef Pikor, Ing., 39 r., elektrodispečer ŽSR, Šanca

  36. Ingrid Puchalová, PaedDr., PhD., 48 r., vysokoškolský učiteľ, Most - Híd

  37. Robert Roland, MUDr., 71 r., lekár, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  38. Ladislav Rovinský, JUDr. Mgr., 67 r., konzultant, mediátor, aktivista, nezávislý kandidát

  39. Katarína Selimi, Bc., 52 r., terénny sociálny pracovník, Naj - nezávislosť a jednota

  40. Andrej Sitkár, Ing., 48 r., zástupca starostu, Smer - sociálna demokracia

  41. Jana Staňová, Bc., 36 r., manažér, Most - Híd

  42. Aneta Tacheová, Ing., 47 r., manažér zahraničného obchodu, Spolu - občianska demokracia

  43. Vladislav Tóth, 30 r., manažér, Národná koalícia

  44. Milan Tuhársky, RNDr., PhD., 40 r., IT vývojár, Spolu - občianska demokracia

  45. Peter Turák, Ing., 51 r., konateľ, Spolu - občianska demokracia

  46. Ivana Turzáková, Ing., 32 r., projektový manažér, Národná koalícia

  47. Radovan Vasiľ, PhDr., 40 r., SZČO, Slovenská národná strana

  48. Veronika Vizgunov, 32 r., SZČO, Most - Híd

  49. Marcel Vrchota, Mgr., 33 r., právnik a podnikateľ, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  50. Adrián Weiszer, Ing., 43 r., lesný inžinier, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  51. Beáta Zemková, JUDr., 44 r., právnička, nezávislá kandidátka

  52. Tomáš Zvarík, Ing., 35 r., manažér, Most - Híd

  53. Oto Žarnay, Mgr., 49 r., poslanec NR SR, Spolu - občianska demokracia

Volebný obvod č. 8

Vo volebnom obvode Juh sa volia 4 poslanci.

  1. Tibor Bacsó, JUDr., 39 r., advokát, Šport do Košíc a na východ

  2. Erich Blanár, Ing., 48 r., energetik - riadiaci pracovník, nezávislý kandidát

  3. Jozef Borisz, 51 r., zamestnanec charity Košice, Naj - nezávislosť a jednota

  4. Ladislav Breicha, Ing., 34 r., odborný referent, nezávislý kandidát

  5. Ernest Buday, 76 r., dôchodca, Šanca

  6. Henrich Burdiga, 47 r., aktivista Nezaplatím EEI ani cent, konateľ, nezávislý kandidát

  7. Peter Cengel, Ing., 54 r., riaditeľ, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  8. Anton Čekan, 28 r., test-technik, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

  9. Monika Čekanová, 45 r., zdravotnícky asistent, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

  10. Ľubomír Demský, MUDr., 52 r., lekár, Most - Híd

  11. Jaroslav Džunko, RNDr. Ing., 67 r., vynálezca, nezávislý kandidát

  12. Štefan Glaubic, 65 r., hudobný producent, Strana zelených Slovenska

  13. Marek Hegedüs, 30 r., konateľ, Most - Híd

  14. Jaroslav Hlinka, JUDr., 64 r., starosta, nezávislý kandidát

  15. Dalibor Hogya, Mgr., 31 r., konateľ, Most - Híd

  16. Aneta Hollá, Mgr. art., 38 r., pedagóg, Most - Híd

  17. Jaroslav Kaifer, JUDr., 39 r., advokát, Smer - sociálna demokracia

  18. Viliam Knap, PhDr. Mgr., PhD., MHA, MPH, 44 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát

  19. Viktória Kozelová, Ing., 40 r., živnostník, Šanca

  20. Jozef Lučko, Ing., 42 r., ekonóm, Progresívne Slovensko

  21. Tibor Matoušek, 65 r., ekonóm, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  22. Róbert Meder, Ing., 31 r., podnikateľ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  23. Peter Nagy, Bc. MUDr., 38 r., manažér, Spolu - občianska demokracia

  24. Jaroslav Olejár, 59 r., futbalový tréner, Šanca

  25. Július Staško, 62 r., projektový manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  26. Anna Súkeníková, Ing., 32 r., ekonóm, Národná koalícia

  27. Renáta Šramková, Mgr., 53 r., lektor, Smer - sociálna demokracia

  28. Anton Tauber, Ing., 39 r., IT analytik, Spolu - občianska demokracia

  29. Stanislav Tkáč, Ing., 50 r., stavebný inžinier, Spolu - občianska demokracia

  30. Juraj Tobák, Ing., 32 r., audítor, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

 

Volebný obvod č. 9

Vo volebnom obvode Krásna sa volí 1 poslanec.

  1. Veronika Lichvárová, Ing., 27 r., materská dovolenka, Spolu - občianska demokracia

  2. Milan Maďar, MUDr., 47 r., riaditeľ nemocnice, Smer - sociálna demokracia

  3. Robert Magyar, Ing., 49 r., špecialista, Most - Híd

  4. Vladimír Saxa, Ing., 41 r., súkromný podnikateľ, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

Volebný obvod č. 10 (Staré Mesto)

Vo volebnom obvode Staré Mesto sa volia 3 poslanci.

  1. Alena Bašistová, doc. PhDr., PhD., 42 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislá kandidátka

  2. Ľubica Blaškovičová, Mgr. art., 63 r., herečka, nezávislá kandidátka

  3. Michal Djordjevič, 35 r., koordinátor, poslanec MČ Košice - Staré Mesto, nezávislý kandidát

  4. Peter Gacík, Mgr., 27 r., štátny zamestnanec MŠVVaŠ SR (Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR), Šport do Košíc a na východ

  5. Ľubomír Grega, Mgr., 60 r., starosta, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  6. Pavol Hanušin, Ing., 68 r., kontrolór, Smer - sociálna demokracia

  7. Gabriel Hrabovský, Ing., 57 r., konateľ, Šanca

  8. Marián Hric, Ing., 66 r., dôchodca, Šanca

  9. Eva Hulmečíková, Ing., 59 r., stavebný inžinier, nezávislá kandidátka

  10. Martin Jalč, Ing., 58 r., systémový inžinier, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  11. Ladislav Kende, Ing., 65 r., konateľ, Spolu - občianska demokracia

  12. Jozef Klíma, MVDr., 64 r., kvalita a bezpečnosť potravín, nezávislý kandidát

  13. Jozef Kudernáč, Ing., 64 r., dôchodca, Šanca

  14. Kamil Lučanský, 45 r., SZČO, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

  15. Norbert Lukán, doc. MUDr., PhD., 58 r., lekár, vysokoškolský pedagóg, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  16. Martin Matejovič, MVDr., 47 r., manažér, Národná koalícia

  17. Tibor Mátyás, MUDr., 53 r., lekár, Šport do Košíc a na východ

  18. Ladislav Morvay, MUDr., 49 r., lekár, Most - Híd

  19. Beáta Murková, Ing., 51 r., stavebná ekonómka, nezávislá kandidátka

  20. Flóra Ondová Reiter, Ing., 42 r., projektový manažér, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  21. Tibor Papp, Mgr., 49 r., učiteľ, Spolu - občianska demokracia

  22. Igor Petrovčik, Ing., 44 r., manažér, Spolu - občianska demokracia

  23. Pavol Priester, MUDr., 27 r., lekár, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  24. Lukáš Skyba, 30 r., realitný maklér, Most - Híd

  25. Jozef Škultéty, Ing., PhD., 67 r., audítor - znalec, Smer - sociálna demokracia

Volebný obvod č. 11

Vo volebnom obvode Nad Jazerom sa volia 4 poslanci.

  1. Bernard Berberich, Mgr., 50 r., technik, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  2. Peter Brugoš, 67 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

  3. Peter Buchlák, 46 r., podnikateľ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  4. Michal Capcara, Ing., 48 r., vedúci TEHO, Smer - sociálna demokracia

  5. Erik Cimbala, Ing., 43 r., vedúci strediska dopravy, Smer - sociálna demokracia

  6. Ľubica Fečková, Mgr., 43 r., špeciálna pedagogička, nezávislá kandidátka

  7. Roman Frnčo, JUDr., 29 r., advokát, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  8. Andrea Gajdošová, Mgr., 43 r., stredoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka

  9. Ivo Grobauer, Ing., 58 r., projektant, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  10. Viktor Hajduček, 45 r., sociálny poradca, Šanca

  11. Silvia Hricková, Mgr., 38 r., sociálna poradkyňa a odborná garantka sociálnych služieb, nezávislá kandidátka

  12. Karol Ištván, Ing., 61 r., živnostník, Most - Híd

  13. Tomáš Janco, 32 r., riaditeľ Liga východu, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  14. Anna Jenčová, MVDr. Mgr., 53 r., právnička, nezávislá kandidátka

  15. Lucia Kleinová, PhDr., 48 r., zdravotnícky pracovník, nezávislá kandidátka

  16. Ingrid Kordová, 52 r., zdravotná sestra, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

  17. Lenka Kovačevičová, Ing. Mgr., 42 r., starostka, nezávislá kandidátka

  18. Jaroslav Kozák, Mgr., 75 r., športový pedagóg, Národná koalícia

  19. Renáta Lenártová, MUDr., PhD., 46 r., námestník primátora, Smer - sociálna demokracia

  20. Richard Rosival, 38 r., verejná správa, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  21. Iveta Sedláková, DiS, 47 r., ekonóm, Spolu - občianska demokracia

  22. Martin Seman, 35 r., IT manažér, nezávislý kandidát

  23. Róbert Schwarcz, PhDr., 41 r., pedagóg, nezávislý kandidát

  24. Marián Siksa, Ing., 56 r., strojný inžinier, Spolu - občianska demokracia

Volebný obvod č. 12

Vo volebnom obvode Dargovských hrdinov sa volí 5 poslancov.

  1. Jozef Andrejčák, Mgr., 38 r., starosta, Smer - sociálna demokracia

  2. Marek Antoš, Ing., 33 r., kontrolór, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  3. Dominik Babušík, Mgr., 32 r., politológ, športový manažér, Šanca

  4. Juraj Briškár, Ing., 56 r., riaditeľ DSS, Smer - sociálna demokracia

  5. Jozef Čurlej, Ing., 67 r., manažér, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  6. Zuzana Demjanová, Ing., 28 r., baristka, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  7. Július Drozda, Ing., 33 r., projektový manažér, Šanca

  8. Jaroslav Dvorský, 58 r., operný spevák, Smer - sociálna demokracia

  9. Peter Fábik, Ing., 38 r., učiteľ, Spolu - občianska demokracia

  10. Marek Kandráč, Ing., 40 r., stavebný inžinier, Smer - sociálna demokracia

  11. Roman Križalkovič, Ing., 41 r., energetik, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  12. Henrieta Lašutová, Mgr., 44 r., asistent poslanca NR SR, Spolu - občianska demokracia

  13. Matúš Novák, Ing., PhD., 31 r., energetik, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  14. Jozef Plichta, Mgr., 48 r., mechanik, Šanca

  15. Bernadeta Plichtová, Bc., 25 r., študentka, Šanca

  16. Tomáš Pollák, Mgr., 45 r., učiteľ, Most - Híd

  17. Jana Rubická, Mgr., 48 r., riaditeľka ZŠ, Spolu - občianska demokracia

  18. Ján Sekáč, MUDr., 46 r., lekár, Šport do Košíc a na východ

  19. Anna Schlentcová, 51 r., environmentalistka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  20. Jana Sopková, Mgr., 33 r., sociálny pracovník, Národná koalícia

  21. Vladislav Stanko, Ing., MBA, LL.M., 44 r., riaditeľ vzdelávacieho inštitútu, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  22. Peter Šoltys, 39 r., podnikateľ, Most - Híd

  23. Eduard Valkovský, 54 r., technik, Spolu - občianska demokracia

  24. Iveta Varadzinová, Mgr., 40 r., medicínsky reprezentant, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  25. Daniel Veles, 39 r., SZČO, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

Volebný obvod č. 13 (Sídlisko KVP)

Vo volebnom obvode Sídlisko KVP sa volia 4 poslanci.

  1. Iveta Adamčíková, 51 r., odborná referentka, nezávislá kandidátka

  2. Ľubica Fedorová, Mgr., 42 r., učiteľ, Most - Híd

  3. Tomáš Gáll, Mgr., 35 r., riaditeľ RZ Zlatá Idka, nezávislý kandidát

  4. Mária Gamcová, Ing., PhD., 53 r., vysokoškolská pedagogička, Šanca

  5. Marián Horenský, Mgr., PhD., 34 r., politológ, nezávislý kandidát

  6. Mária Ivanecká, Mgr., 54 r., učiteľ, Most - Híd

  7. Anna Jurčišinová, JUDr., PhD., 57 r., verejná správa - zdravotníctvo, Smer - sociálna demokracia

  8. Peter Kakuloš, Ing., 35 r., manažér, Most - Híd

  9. Iveta Kijevská, Ing., 55 r., ekonómka, Šport do Košíc a na východ

  10. Vladimír Kokarda, RNDr., PhD., 60 r., manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  11. Marián Koszoru, 34 r., IT  špecialista, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  12. Marta Libáková, Mgr., 58 r., štátny zamestnanec, nezávislá kandidátka

  13. Ladislav Lörinc, Mgr., 29 r., manažér, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  14. Roman Matoušek, Ing., 41 r., manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  15. Juraj Mihaľov, Ing., 33 r., doktorand, nezávislý kandidát

  16. Marián Mikulišin, PaedDr., 50 r., podnikateľ, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  17. Július Pallér, Bc., 56 r., železničiar, Most - Híd

  18. Marián Podolinský, Bc., 28 r., živnostník, Progresívne Slovensko

  19. Daniel Rusnák, 58 r., podpredseda KSK, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  20. Františka Sláviková, 53 r., SZČO, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

  21. Maroš Šiška, Ing., 35 r., obchodný zástupca, Slovenská národná strana

  22. Ondrej Štefik, Ing., 37 r., softvérový inžinier, Strana moderného Slovenska (sms)

  23. Ladislav Takáč, Ing., PhD., 36 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát

  24. Vojtech Tóth, MBA, 38 r., riaditeľ neziskovej organizácie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

Volebný obvod č. 14 (Košická Nová Ves, Vyšné Opátske)

Vo volebnom obvode Košická Nová Ves, Vyšné Opátske sa volí 1 poslanec.

  1. Peter Badanič, MUDr., 43 r., lekár, Sloboda a solidarita, Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova, Občianska konzervatívna strana

  2. Peter Klíma, Ing., PhD., 39 r., projektový manažér, Šport do Košíc a na východ

  3. Milan Lesňák, Ing., 38 r., starosta MČ Košice - Košická Nová Ves, nezávislý kandidát

  4. Michal Michalov, Ing., 34 r., podnikateľ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Demokratická strana

  5. Eva Mryglotová, Mgr., 64 r., učiteľ, Národná koalícia

  6. Ján Pažin, 49 r., podnikateľ, Progresívne Slovensko

  7. Dušan Petrenka, Ing., 68 r., SZČO, Smer - sociálna demokracia

  8. Ľudovít Pšenička, Ing., 52 r., projektant, Spolu - občianska demokracia

Kandidáti na starostov a poslancov mestských častí

Barca

1. Kandidáti na starostu:

2. František Krištof, 64 rokov, nezávislý kandidát

3. Viera Maňková, Ing., 58 rokov, nezávislá kandidátka

4. Peter Mihok, 34 rokov, Spolu - občianska demokracia

5. Dušan Pracko, 43 rokov, nezávislý kandidát

6. Rastislav Sabo, Ing., 40 rokov, nezávislý kandidát

 

Kandidáti na poslancov:

1. Daniel Antal, Ing., 48 r., špecialista úseku viceprezidenta, Spolu občianska demokracia

2. Ivo Čabra, Ing., MBA, 45 r., manažér, nezávislý kandidát

3. Miloš Dziak, 43 r., odlievač, Obyčajní l'udia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

4. Ondrej Juhász, Ing., 58 r., elektrotechnik, nezávislý kandidát

5. Marián Kačrnár, 53 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie

6. Mária Krajňáková, Mgr., 57 r., poštová doručovateľka, Kresťanskodemokratické hnutie

7. Maroš Kuruc, 43 r., agropodnikateľ, Spolu občianska demokracia

8. Michaela Maňlová, Ing., 29 r., IT konzultantka, Kresťanskodemokratické hnutie

9. Miloslav Maťáš, konateľ, 48 r., Kresťanskodemokratické hnutie

10. Peter Mihok, 34 r., podnikateľ, Spolu — občianska demokracia

11. Dušan Pracko, 43 r., ekonóm, nezávislý kandidát

12. Marek Rusnák, 41 r., SZČO, nezávislý kandidát

13. Peter Ružička, Mgr., 24 r., nezamestnaný, Krest'anskodemokratické hnutie

14. Iveta Ružičková, Ing., 40 r., nezamestnaná, Kresťanskodemokratické hnutie

15. Rastislav Sabo, Ing., 40 r., manažér, nezávislý kandidát

16. Monika Sedláková, 54 r., diplomovaná operačná sestra, Kresťanskodemokratické hnutie

17. Igor Sidor, Mgr., PhD., MBA, 54 r., podnikateľ, Šport do Košíc a na Východ

18. Štefan Varga, Ing., 57 r., dobrovoľne nezamestnaný, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska

19. Lucia Verková, 38 r., kuchárka, Šport do Košíc a na Východ

20. Ondrej Vilner, PaedDr., 63 r., tréner, Šport do Košic a na Východ

 

Dargovských hrdinov

Kandidáti na starostu:

1. Jozef Andrejčák, Mgr., 38 r., starosta, Smer – sociálna demokracia

2. Vladislav Stanko, Ing. MBA, LL.M., 44 r., riaditeľ vzdelávacieho inštitútu, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina – Boris Kollár, Národná koalícia

3. Peter Šoltys, 39 r., podnikateľ, Most - Híd

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

1. Roland Georgiev, 45 r., manažér, nezávislý kandidát

2. Peter Švider, JUDr., PhDr., 33 r., právnik, Smer – sociálna demokracia

3. Eduard Valkovský, 54 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 2

1. Radovan Ivan, 38 r., skladník – operatíva, tréner, Šanca

2. Marián Krasnovský, Mgr., 37 r., advokát, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

3. Matúš Novák, Ing., PhD., 31 r., energetik, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

4. Tomáš Pollák, Mgr., 45 r., učiteľ, Most – Híd

5. Ján Sekáč, MUDr., 46 r., lekár, Šport do Košíc a na východ

6. Marián Sidor, Ing., 39 r., administrátor IT, Smer – sociálna demokracia

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 3

1. Marek Antoš, Ing., 33 r., kontrolór, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity- Magyar Közösség Pártja, Nova

2. Dominik Babušík, Mgr., 32 r., politológ, športový manažér, Šanca

3. František Balun, 70 r., operný spevák, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

4. Erik Bánk, 29 r., technik, Slovenská národná strana

5. Miriam Melišová – Čugová, RNDr., 40 r., riaditeľka školy, Smer – sociálna demokracia

6. Jana Rubická, Mgr., 48 r., riaditeľka ZŠ, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

7. Peter Šoltys, 39 r., podnikateľ, Most – Híd

8. Daniel Veles, 39 r., SZČO, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

Volebný obvod č. 4

1. Jozef Čurlej, Ing., 67 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

2. Emil Královič, 65 r., pracovník strážnej služby, Smer – sociálna demokracia

3. Roman Križalkovič, Ing., 41 r., energetik, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

4. Peter Polačko, MUDr. 39 r., lekár, Šanca

5. Martin Sopko, Ing., 67 r., kontrolór, Smer – sociálna demokracia

6. Vladislav Stanko, Ing., MBA, LL.M., 44 r., riaditeľ vzdelávacieho inštitútu, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina – Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska,

7. Iveta Varadzinová, Mgr., 40 r., medicínsky reprezentant, Obyčajní ľudia a nezívislé osobnosti (oľano), Sme rodina – Boris Kollár, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

8. Jannette Vargová, 47 r., správca registratúrneho strediska, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.

Volebný obvod č. 5

1. Ján Bendžala, Ing., 65 r., dopravný inžinier, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

2. Jaroslav Dvorský, 58 r., operný spevák, Smer – sociálna demokracia

3. Ľubor Kalafus, Mgr., 38 r., koordinátor pre špeciálne činnosti, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

4. Adrián Pakan, 38 r., živnostník, Smer – sociálna demokracia

5. Jozef Plichta, Mgr., 48 r., mechanik, Šanca

6. Bernadeta Plichtová, Bc., 25 r., študentka, Šanca

7. Vladimír Potemra, Ing., 65 r., referent sociálnych služieb, Smer – sociálna demokracia

8. Dušana Sobodová, Ing., 45 r., biomedicínska inžinierka, manažérka, nezávislá kandidátka

9. Matilda Soltészová, 66 r., dôchodkyňa, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci

 

Juh

Kandidáti na starostu:

1.    Tibor Bacsó, JUDr., 39 r., advokát, Šport do Košic a na východ
2.    Monika Čekanová, 45 r., zdravotnícka asistentka, Kotleba — ľudová strana naše Slovensko
3.    Ľubomir Demský, MUDr., 52 r., lekár, Most - Híd
4.    Jaroslav Hlinka, JUDr., 64r., starosta, nezávislý kandidát
5.    Viliam Knap, PhDr., Mgr., PhD., MHA, MPH, 44 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát
6.    Lukáš Sisák, 32 r., živnostnik, Komunistická strana Slovenska

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1
1. Tibor Bacsó, JUDr., 39 r., advokát, Šport do Košic a na východ
2. Erich Blanár, Ing., 48 r., energetik — riadiaci pracovník, nezávislý kandidát
3. Ladislav Breicha, Ing., 34 r., odborný referent, nezávislý kandidát
4. Ernest Buday, 76 r., dôchodca, Šanca
5. Anton Čekan, SZČO, 58 r., Kotleba — ľudová strana naše Slovensko
6. Ľuboslav Čobík — Ferčík, Ing., 43 r., realitný maklér, Smer - sociálna demokracia
7. Štefan Glaubic, 65 r., hudobný producent, Strana zelených Slovenska
8. Viktória Kozelová, Ing., 40 r., živnostníčka, Šanca
9. František Králka, 71 r., dôchodca, Smer - sociálna demokracia
10. Rastislav Majerniček, Ing., 38 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova
11. Tibor Matoušek, 65 r., ekonóm, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova
12. Peter Múdry, Mgr., 43 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova
13. Viktor Muššák, Ing., 66 r., dôchodca, Maďarská kresťanskodemokratická aliancia – Magyar Kereszténydemokrata Szövetség
14. Adam Očkaják, Mgr., 40 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova
15. Daniel Rišian, 47 r., manažér, Most - Híd
16. Anna Súkeníková, Ing., 32 r., ekonómka, Národná koalícia

Volebný obvod č. 2
Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.
1.    Marek Hegeds, 30 r., konateľ spoločnosti, Most - Híd
2.    Dalibor Hogya, Mgr., 31 r., konateľ spoločnosti, Most - Híd
3.    Aneta Hollá, Mgr. art., 38 r., pedagóg - operná speváčka, Most - Híd
4.    Mária Horňáková, Ing., 54 r., ekonómka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní l'udia a nezávislé osobnosti (ol'ano), Nova
5.    Viliam Knap, PhDr., Mgr., PhD., MHA, MPII, 44 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát
6.    Jozef Lipták, 58 r., výsluhový dôchodca, Smer - sociálna demokracia
7.    Janette Mruzová, Bc., 45 r., manažérka, Smer - sociálna demokracia
8.    Peter Nagy, Bc., MUDr., 38 r., manažér, Spolu - občianska demokracia
9.    Tibor Račok, PhDr., 35 r., ICT administrátor, Spolu - občianska demokracia
10.    Lukáš Sisák, 32 r., živnostník, Komunistická strana Slovenska
11.    Ľuboš    Socha, Ing., PhDr., PhD., 56 r., vysokoškolský pedagóg, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Obyčajní ľudía a nezávislé osobnosti (oľano), Nova
12.    Stanislav Tkáč, Ing., 50 r., stavebný inžinier, Spolu - občianska demokracia
13.    Juraj Tobák, Ing., 32 r., auditor, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova
 
Volebný obvod č. 3
Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.
1.    Emil Fraenkel, MUDr., PhD., 42 r., lekár, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní l'udia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova
2.    Pavol Hlinka, Ing., 34 r., analytik, Progresívne Slovensko
3.    Soňa Ivančová, JUDr., PhD., 33 r., právnička, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova
4.    Jozef Lučko, Ing., 42 r., ekonóm, Progresívne Slovensko
5.    Jaroslav Olejár, 59 r., futbalový tréner, Šanca
6.    Radovan Sušila, Ing., 43 r., živnostník, nezávislý kandidát
7.    Stanislav Vibranský, Ing., 38 r., ekonóm, Smer - sociálna demokracia

Volebný obvod č. 4
Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.
1.    Jozef Bemát, Ing., 32 r., ekonóm, nezávislý kandidát
2.    Peter Cengel, Ing., 54 r., riaditeľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol'ano), Nova
3.    Monika Čekanová, 45 r., zdravotnícka asistentka, Kotleba — ľudová strana naše Slovensko
4.    Roman Nagy, Ing., 43 r., obchodný manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova
5.    Renáta Šramková, Mgr., 53 r., lektorka, Smer - sociálna demokracia

 

Košická Nová Ves

Kandidáti na starostu:

1.    Štefan Daňko, 41 rokov, LKW poradca predaja, nezávislý kandidát
2.    Michal Krcho, Ing., 36 rokov, projektový manažér — stavbyvedúci, nezávislý kandidát
3.    Dušan Petrenka, Ing., 68 rokov, SZČO, Smer - sociálna demokracia

Kandidáti na poslancov:

1.    Milan Baláž, 62 rokov, dôchodca, Smer - sociálna demokracia
2.    Mária Balková, PhDr., 61 rokov, kontrolórka, nezávislá kandidátka
3.    Jaroslav Dudjak, 55 rokov, strojník, nezávislý kandidát
4.    Peter Klíma, Ing., PhD., 39 rokov, projektový manažér, Šport do Košíc a na východ
5.    Vladimír Mošať, Ing., 34 rokov, podnikateľ, Spolu - občianska demokracia
6.    Eva Mryglotová, Mgr., 64 rokov, učiteľka, Národná koalícia
7.    Tomáš Ondruš, Ing., 29 rokov, manažér predaja, nezávislý kandidát
8.    Ján Pažin, 49 rokov, podnikateľ, Progresívne Slovensko
9.    Ladislav Pytel, Ing., 55 rokov, inšpektor, Kresťanskodemokratické hnutie
10.   Jana Sopková, Mgr., 33 rokov, sociálna pracovníčka, Národná koalícia
11.   Emil Spišiak, Bc., 23 rokov, administratívny pracovník, nezávislý kandidát
12.   Michaela Spišiaková, Mgr., 27 rokov, administratívna pracovníčka, nezávislá kandidátka
13.   Tomáš Stretavský, 25 rokov, obchodný zástupca, Kresťanskodemokratické hnutie
14.   Miroslav Varga, 51 rokov, servisný technik, Kresťanskodemokratické hnutie

 

Krásna

Kandidáti na starostu:

1.    Marek Kažimír, JUDr., 48r., právnik, nezávislý kandidát
2.    Peter Tomko, Ing., 48r., súkromný podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní l'udia a nezávislé osobnosti (oľano), Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

Kandidáti na poslancov:

1.    Ingrid Antalová, 48 r., zdravotnícky asistent, nezávislá kandidátka
2.    Dana Bičkošová, 39 r., zástupkyňa predajne, predavač, nezávislá kandidátka
3.    Marta Bodnárová, 64 r., konateľ, nezávislá kandidátka
4.    Alena Csajková, Mgr., 49 r., stredoškolský učiteľ, nezávislá kandidátka
5.    František Čontoš, 64 r., dôchodca, Spolu - občianska demokracia
6.    Patrik Gordoň, Ing., 43 r., programátor, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
7.    Diana Grejtáková, Mgr., 42 r., sestra- manažér dennej zmeny, nezávislá kandidátka
8.    Mária Hakeová, 62 r., mzdová referentka, Krest'anskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
9.    Milan Hegedüš, 49 r., živnostník, Spolu - občianska demokracia
10.   František Jurčo, 48 r., živnostník, Krest'anskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
11.   Ondrej Kažimír, 36 r., podnikateľ, nezávislý kandidát
12.   František Klik, Ing., 41 r., štátny zamestnanec, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní l'udia a nezávislé osobnosti (oľano), Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
13.   Ján Kubička, Ing., 37 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol'ano), Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
14.   Peter Kubička, Ing., 34 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
15.    Milan Mad'ar, MUDr., 47 r., riaditel' nemocnice, Smer - sociálna demokracia
16.    Robert Magyar, Ing., 49 r., špecialista, Most - Híd
17.    František Matik, 72 r., dôchodca, Spolu - občianska demokracia
18.    Zuzana Mesterová, JUDr., 29 r., vyšší súdny úradník, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol'ano), Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
19    Anton Pal'ovčik, Ing., 72 r., dôchodca, Spolu - občianska demokracia
20.   Róbert Sasfai, Ing., 45 r., riaditel', nezávislý kandidát
21.   Silvia Sladiková, Mgr., 38 r., samostatne zárobkovo činná osoba, nezávislá kandidátka

22.    Róbert Slezák, 46 r., podnikateľ, Spolu - občianska demokracia
23.    Mikuláš Škrak, 73 r., dôchodca, Spolu- občianska demokracia
24.    Marek Takáč, 22 r., študent, Spolu - občianska demokracia

 

Lorinčík

Kandidáti na starostu:

1. Marián Exner, 53 r. nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov:

1.    Radoslav Bajus, Ing., PhD., 44 r., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
2.    Štefan Kender, Ing., PhD., 41 r., vysokoškolský pedagóg, nezávislý kandidát
3.    Zuzana Kimáková, RNDr., PhD., 56 r., vysokoškolský pedagóg, nezávislá kandidátka
4.    Viktor Kováč, 37 r., manažér, nezávislý kandidát
5.    Rastislav Petrik, Ing., 39 r., kontrolór, nezávislý kandidát
6.    Anna Potočňáková, Ing. 34 r., technický pracovník, nezávislá kandidátka
7.    Jana Volnerová, Mgr., 35 r., rodičovská dovolenka, nezávislá kandidátka

 

Luník IX

Kandidáti na starostu:

1.    Ján Lacko, 50 r., manažér, Naj - nezávislosť a jednota
2.    Marcel Šaňa, Bc., 40 r., starosta, Strana rómskej koalície - srk

Kandidáti na poslancov:

1.    Koloman Balog, 67 r., murár, Strana tolerancie a spolunažívania
2.    Marek Balog, 45 r., údržbár, Strana tolerancie a spolunažívania
3.    Ján Berko, 54 r., údržbár, Strana tolerancie a spolunažívania
4.    Ondrej Ferčák, 41 r., opatrovník, Strana rómskej koalície - srk
5.    Róbert Ferko, 34 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát
6.    Ondrej Gadzsor, 55 r., robotník, Slovensko do toho!
7.    Michal Galyas, 27 r., závozník, Strana rómskej koalície - srk
8.    Dušan Gaži, 34 r., závozník, Strana tolerancie a spolunažívania
9.    Marián Gaži, 39 r., robotník, Slovensko do toho!
10.   Koloman Géza, 54 r., robotník, Slovensko do toho!
11.   Ladislav Harkabus, 42 r., osobný asistent, Strana rómskej koalície - srk
12.   Marek Harkabus, 38 r., robotník, Slovensko do toho!
13.    Ján Horváth, 46 r., robotník, Slovensko do toho!
14.    Milan Horváth, 34 r., záhradník, Strana rómskej koalície - srk
15.    Vojtech Horváth, 44 r., murár, Strana rómskej koalície - srk
16.    František Kroščen, 34 r., robotník, Strana tolerancie a spolunažívania
17.    Ján Lacko, 50 r., manažér, Naj - nezávislosť a jednota
18.    Eugen Mroč, 44 r., robotník, Slovensko do toho!
19.    Matúš Pohlodko, 35 r., robotník, Vzdor - strana práce
20.    Jaroslav Suchý, 34 r., strážnik, Strana tolerancie a spolunažívania
21.    Ladislav Šaňa, 59 r., zástupca starostu, Strana rómskej koalície - srk
22.    Gejza Zupko, 54 r., pekár, Strana rómskej koalície - srk
23.    Ondrej Žiga, 52 r., robotník, Slovensko do toho !

 

Myslava

Kandidáti na starostu:

1. Peter Kasterko, 39 r., prednosta úradu, nezávislý kandidát
2. Iveta Šimková, Ing., 54 r., starostka MČ Košice-Myslava, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov:

1. Marek Balko, Ing., 28 r., projektant, KDH, Sloboda a Solidarita, OĽANO
2. František Beer, 29 r., organista, pracovník v sektore informačných technológií, KDH, Sloboda a Solidarita, OĽANO
3. Martina Beerová, 38 r., podnikateľka, nezávislá kandidátka
4. Jozef Biben, 47 r., obchodný riaditeľ, nezávislý kandidát
5. Jaroslav Korečko, Ing. PhD., 35 r., vysokoškolský pedagóg, Demokratická strana
6. Darina Macáková, Mgr., 44 r., riaditeľka, nezávislá kandidátka
7. Marián Nič, 39 r., predák pocíňovne US Steel, nezávislý kandidát
8. Ivan Repík, Mgr., 52 r., pedagóg, SNS
9. Jaroslav Šolc, 61 r., vedúci realizovania stavieb, nezávislý kandidát
10. Peter Šolc, 47 r., technik, nezávislý kandidát
11. Katarína Šolcová, 38 r., kultúrnička, Sme rodina - Boris Kollár

 

Nad Jazerom

Kandidáti na starostu:

  1. Anna Jenčová, MVDr. Mgr., 53 r., právnička, nezávislá kandidátka
  2. Lenka Kovačevičová, Ing. Mgr., 42 r., starostka, nezávislá kandidátka
  3. Martin Seman, 35 r., IT manažér, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1
1.    Zuzana Bártfaiová, Bc., 43 r., vychovávateľka, Naj - nezávislosť a jednota
2.    Bernard Berberich, Mgr., 50 r., technik, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Sme rodina — Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
3.    Peter Brugoš, 67 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska
4.    Michal Capcara, Ing., 48 r., vedúci TEHO, Smer - sociálna demokracia
5.    Erik Cimbala, Ing., 43 r., vedúci strediska dopravy, Smer - sociálna demokracia
6.    Štefan Daňo, JUDr. RSDr., 70 r., advokát, Smer - sociálna demokracia
7.    Zoltán Frišman, Ing., 71 r., pracovník vlastnej ochrany, Smer - sociálna demokracia
8.    Roman Frnčo, JUDr., 29r., advokát, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
9.      Viktor Hajduček, 45 r., sociálny poradca, Šanca
10.    Karol Ištván, Ing., 61 r., živnostník, Most - Híd
11.    Gabriela Koščová, 45 r., diétna sestra, Smer - sociálna demokracia
12.    Jaroslav Kozák, Mgr., 75 r., športový pedagóg, Národná koalícia
13.    Renáta Lenártová, MUDr. PhD., 46 r., námestník primátora, Smer - sociálna demokracia
14.    Maroš Mikita, 39 r., živnostník, Národná koalícia
15.    Dušan Poljak, 56 r., invalidný dôchodca, Slovenská národná strana
16.    Martin Seman, 35 r., IT manažér, nezávislý kandidát
17.    Mária Semanová, Ing., 64 r., obchodná manažérka, nezávislá kandidátka
18.    Róbert Schwarcz, PhDr., 41 r., pedagóg, nezávislý kandidát
19.    Pavol Slivka, Bc., 24 r., študent, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
20.    Vladimír Šotter, PaedDr., 61 r., manažér, Slovenská národná strana
21.    Maroš Takáč, 48 r., SZČO, nezávislý kandidát
Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov.

Volebný obvod č. 2

1.    Miroslav Belohorský, 48 r., mestský policajt, nezávislý kandidát
2.    Norbert Borovský, Ing., 55 r., informatik, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
3.    Zuzana Dlhá, 39 r., účtovníčka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4.    Andrea Gajdošová, Mgr., 43 r., stredoškolská učiteľka, nezávislá kandidátka
5.    Tatiana Gajdošová, Bc., 56 r., referent, Spolu - občianska demokracia
6.    Ivo Grobauer, Ing., 58 r., projektant, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
7.    Katarína Hermelyová, 47 r., riaditeľka, Smer - sociálna demokracia
8.    Iveta Hoľáková, Bc., 56 r., pôrodná asistentka, Smer - sociálna demokracia
9.    Silvia Hricková, Mgr., 38 r., sociálna poradkyňa a odborná garantka sociálnych služieb, nezávislá kandidátka
10.    Ján Jackanič, Ing., 35 r., mestský policajt, nezávislý kandidát
11.    Anna Jenčová, MVDr. Mgr., 53 r., právnička, nezávislá kandidátka
12.    Mária Jokeľová, 62 r., samostatný odborný referent, Smer - sociálna demokracia
13.    Lucia Kleinová, PhDr., 48 r., zdravotnícky pracovník, nezávislá kandidátka
14.    Jaroslav Koleda, 44 r., technik, Spolu - občianska demokracia
15.    Ingrid Kordová, 52 r., zdravotná sestra, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
16.    Richard Kovalčík, 42 r., regionálny riaditeľ, Smer - sociálna demokracia
17.    Milan Papcun, Ing., 42 r., regionálny riaditeľ, Smer - sociálna demokracia
18.    Erika Sabóčiková, 49 r., osobná asistentka ZŤP, nezávislá kandidátka
19.    Iveta Sedláková, Dis., 47 r., ekonóm, Spolu - občianska demokracia
20.    Marián Siksa, Ing., 56 r., strojný inžinier, Spolu - občianska demokracia
21.    Jozef Skonc, Ing., 45 r., špecialista na energetiku, nezávislý kandidát
22.    Peter Vaszily, 30 r., kuchár, Strana tolerancie a spolunažívania

 

Pereš

Kandidáti na starostu:

1. Jozef Karabin, Ing., MBA, 39 r., starosta, nezávislý kandidát
2. Daniel Liba, PhDr., 35 r., IT manažér, Obyčajnýí ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Kresťanskodemokratické hnutie
3. Mária Smrčová, PhDr., Ing., 52 r., riaditeľ firmy, nezávislá kandidátka
4. Tomáš Topor, Ing., 46 r., manažér, Sme rodina - Boris Kollár
5. Marcela Vladimírová, RNDr., PhD., 42 r., stredoškolská profesorka, Most - Híd

Kandidáti na poslancov:

1. Miroslav Daňo, Ing., 38 r., odborný referent, Kresťanskodemokratické hnutie
2. Marta Gonsorčíková Bukovinská, Mgr., 44 r., manažér lekárenskej starostlivosti, Strana zelených Slovenska
3. Daniel Liba, PhDr., 35 r., IT manažér, Kresťanskodemokratické hnutie
4. Tomáš Molčák Ing., 31 r., privátny bankár, nezávislý kandidát
5. Jozef Olexa, Ing., PhD., 52 r., výkonný riaditeľ, nezávislý kandidát
6. Petra Pirošková, 42 r., vedúca prevádzky, Kresťanskodemokratické hnutie
7. Miroslav Slunečka, 24 r., comunity manažér, Kresťanskodemokratické hnutie
8. Kristián Tomčo, 18 r., študent, nezávislý kandidát
9. Štefan Tóth, 42 r., konateľ spoločnosti, Kresťanskodemokratické hnutie
10. Katarína Turčík, Ing., PhD., 34 r., riaditeľka gymnázia, nezávislá kandidátka
11. Marcela Vladimírová, RNDr., PhD., 42 r., stredoškolská profesorka, Most - Híd

 

Poľov

Kandidáti na starostu:

1. Mária Birošová, Mgr., 55 r., kontrolórka vo verejnej správe, nezávislá kandidátka
2. Ladislav Brada, Ing., 50 r., starosta MČ Košice - Poľov, nezávislý kandidát
3. Marek Výrostko, Ing., 44 r., obsluha AFL, nezávislý kandidát

Kandidáti na poslancov:

1. Silvia Egriová, 49 r., pedagóg, Strana zelených Slovenska
2. Ivan Forrai, Ing., 30 r., energetik, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Nova, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
3. Lucia Gurbáľová, Mgr., 47 r., stredoškolská učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a Solidarita, Nova, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4. Marek Karafa, 45 r., predák PVS, nezávislý kandidát
5. Roland Lacko, 44 r., prevádzkový zámočník, nezávislý kandidát
6. Monika Lacková, 44 r., zdravotný asistent, nezávislá kandidátka
7. Matúš Olajoš, 31 r., vodič MHD, nezávislý kandidát
8. Darina Vargová, 39 r., obsluha čerpacej stanice, Strana zelených Slovenska
9. Marek Výrostko, Ing., 44 r., obsluha AFL, nezávislý kandidát

 

Sever

Kandidáti na starostu:

1. Marián Gaj, 49 r., starosta, Šport do Košíc a na východ
2. Pavol Mutafov, PhDr., 64 r., riaditeľ UPSVaR, Smer – sociálna demokracia
3. Štefan Surmánek, PhDr.,CSc., 65 r., SZČO, Kotleba – ľudová strana naše Slovensko
4. František Ténai Ing., 49 r., manažér, predseda občianskeho združenia, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Občianska konzervatívna strana, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu -
občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č.1

1. Peter Blišťan, doc., Ing., PhD., MBA, 46 r., vysokoškolský pedagóg, Šport do Košíc a na východ
2. Dagmar Kažimírová, MVDr., 52 r., učiteľka, Progresívne Slovensko
3. Tomáš Kišiday, Ing., 51 r., stredoškolský učiteľ, nezávislý kandidát
4. Ladislav Kuczik, Ing., 51 r., ekonóm, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
5. Alena Martonová, Mgr., 43 r., vychovávateľka, Komunistická strana Slovenska
6. Pavol Mutafov, PhDr., 64 r., riaditeľ UPSVaR, Smer – sociálna demokracia
7. Marián Pilát, Ing., MBA, 30 r., ekonóm, Šanca
8. Martin Rogovský, Mgr., 41 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
9. Eva-Maria Rošková, Mgr., 43 r., samostatná radkyňa, Smer – sociálna demokracia
10. Mária Sadovská, Mgr., 54 r., učiteľka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
11. Mária Tomášová, Ing., 56 r., inžinierka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina – Boris Kollár, Spolu – občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
12. Vladimír Vágási, Mgr., 56 r., manažér, Most - Híd
Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

Volebný obvod č. 2

1. Viliam Beňo, Ing., 57 r., inžinier - odborný referent verejného obstarávania, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
2. Attila Boldi, 49 r., manažér, Most - Híd
3. Jozef Filipko, Ing., 52 r., kontrolór, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu -  občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4. Jozef Horváth, 69 r., operný spevák, Naj - nezávislosť a jednota
5. Štefan Kertés, Ing., 46 r., zdravotnícky záchranár, Smer - sociálna demokracia
6. Monika Kokošková, 41 r., marketingová manažérka, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
7. Marián Macej, MUDr., MPH, 51r., riaditeľ, Most - Híd
8. Róbert Mamčak, 46 r., podnikateľ, Šport do Košíc a na východ
9. Peter Matta, Ing., 39 r., manažér, Most - Híd
10. Jaroslav Nináč, PhDr., 68 r., dôchodca, nezávislý kandidát
11. Lukáš Novák, Bc., 28 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
12. Štefan Surmánek, PhDr., CSc., 65 r., SZČO, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
13. Bartolomej Szabó, Ing., 41 r., strojný inžinier, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
14. Jana Škorcová, 45 r., dermatologička, Národná koalícia
15. Miroslav Vrážel, Ing., LL.M., 37 r., development manager, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano)
Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Volebný obvod č. 3

1. Ľubica Agyagosová, Mgr., 65 r., dôchodkyňa, Most - Híd
2. Milan Baraník, Ing., 54 r., stavebný inžinier, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
3. Marián Bednarčík, Ing., 55 r., inšpektor práce, Smer - sociálna demokracia
4. Bohumil Bielik, MUDr., 29 r., veterinárny lekár, Most - Híd
5. Alena Dubinová, Ing., 61 r., chránená dielňa ekonóm, Komunistická strana Slovenska
6. Magdaléna Harčariková, 68 r., dôchodkyňa, Slovenská národná strana
7. Pavol Holečko, 38 r., logistik – manager, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
8. Róbert Kukoricás, 52 r., elektrotechnik, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
9. Vladimír Puškár, Ing., 38 r., obchodný manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
10. Miroslav Sabol, 28 r., projektový manažér, Šanca
11. Anton Švajlen, 52 r., prijímací technik, Progresívne Slovensko
12. Andreja Takáčová, JUDr., 63 r., právnička, nezávislá kandidátka
Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

 

KVP

Kandidáti na starostu:

1.    Mária Gamcová, Ing., PhD., 53 r., vysokoškolská pedagogička, Šanca
2.    Marián Horenský, Mgr., PhD., 34 r., politológ, nezávislý kandidát
3.    Iveta Kijevská, Ing., 55 r., ekonómka, Šport do Košíc a na východ
4.    Ladislav Lörinc, Mgr., 29 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Progresívne Slovensko, Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
5.   Ondrej Stefik, Ing., 37 r., softvérový inžinier, Strana moderného Slovenska (sms)

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1
Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.
1.    Martin Boritáš, 66 r., sociálny pracovník, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudía a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
2.    Mária Huštatyová, 65 r., dôchodkyňa, Smer - sociálna demokracia
3.    Peter Kakuloš, Ing., 35 r., manager, Most - Híd
4.    Peter Korim, doc. MVDr., CSc., 54 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát
5.    Roman Matoušek, Ing., 41 r., manažér, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
6.    Miroslav Pilčík, Mgr., 61 r., pedagóg, Progresívne Slovensko
7.    Vojtech Tóth, MBA, 38 r., riaditeľ neziskovej organizácie, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

Volebný obvod č. 2
Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.
1.    Zdeno Bartók, Bc., 46 r., učitel', Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
2.    František Fabián, Ing., 51 r., elektroinžinier, Šanca
3.    Ľubica Fedorová, Mgr., 42 r., učiteľka, Most - Híd
4.    Mária Gamcová, Ing., PhD., 53 r., vysokoškolská pedagogička, Šanca
5.    Miloslav Grega, JUDr., 70 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska
6.    Anna Jurčišinová, JUDr., 57 r., verejná správa - zdravotníctvo, Smer - sociálna demokracia
7.    Zuzana Klimová, Ing., 34 r., operátorka, Most - Híd
8.    Marta Libáková, Mgr., 58 r., štátna zamestnankyňa, nezávislá kandidátka
9.    Peter Mati, Ing., 57 r., krízový manažér, Slovenská národná strana
10.  Milan Pach, Ing., 58 r., obchodný zástupca, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
11.  Marta Sidorjaková, Ing., 59 r., hlavná odbomíčka zdravotného poistenia, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
 
Volebný obvod č. 3
Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.
1.    Iveta Adamčíková, 51 r., odborná referentka, nezávislá kandidátka
2.    Vlastimil Bodák, RNDr., 56 r., manažér, Šport do Košíc a na východ
3.    Patrik Dinis, Ing., 33 r., administratívny pracovník vo verejnej správe, nezávislý kandidát
4.    Dana Grusová, 57 r., učiteľka MS, Komunistická strana Slovenska
5.    Marián Horenský, Mgr., PhD., 34 r., politológ, nezávislý kandidát
6.    Anna Jenčová, PhDr., PhD., 59 r., psychologička, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
7.    Vladimír Kokarda, RNDr., PhD., 60 r., manažér, Demokratická strana
8.    Marián Koszoru, 34 r., IT špecialista, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
9.    František Palkó, Ing., 56 r., inžinier - technológ, Krest'anskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní l'udia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
10.    Július Pallér, Bc., 56 r., železničiar, Most - Híd
11.    Františka Sláviková, 53 r., SZČO, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
12.    Maroš Šiška, Ing., 35 r., obchodný zástupca, Slovenská národná strana
13.    Slavomír Tomčko, Ing., 38 r., vedúci odboru dopravy OÚ, Smer - sociálna demokracia


Volebný obvod č. 4
Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.
1.    Alžbeta Bukatová, 51 r., operátorka CALL CENTRA, Smer - sociálna demokracia
2.    Mária Ivanecká, Mgr., 54 r., učiteľka, Most - Híd
3.    Dávid Karl'a, 22 r., študent univerzity, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja
4.    Marián Mikulišin, PaedDr., 50 r., podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Nova, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita, Sme rodina - Boris Kollár, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
5.    Marián Podolinský, Bc., 28 r., živnostník, Progresívne Slovensko
6.    Ondrej Štefik, Ing., 37 r., softvérový inžinier, Strana moderného Slovenska (sms)
7.    Ladislav Takáč, Ing., PhD., 36 r., vysokoškolský učiteľ, nezávislý kandidát
8.    Iveta Zelinková, 54 r., učiteľka MŠ, Smer - sociálna demokracia


Sídlisko Ťahanovce

Kandidáti na starostu:

1. Peter Bozogáň, Ing., 57 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát
2. Marián Hudák, Mgr. art., 35 r., filmár, Progresívne Slovensko
3. Miloš Ihnát, Ing. Mgr., 51 r., právnik, nezávislý kandidát
4. Alexander Jesenský, JUDr., 38 r., právnik, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana
5. Branislav Jura, Ing., M.B.A., 37 r., podnikateľ - spoločník, konateľ obchodnej spoločnosti, nezávislý kandidát
6. Roman Lengyel, JUDr., 44 r., odborný učiteľ, nezávislý kandidát
7. Branislav Nagy, Ing., 47 r., ekonóm, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
8. Emil Petrvalský, Ing. RNDr., CSc., 60 r., zástupca starostu, Šport do Košíc a na východ
9. Zuzana Slivenská, Mgr., 29 r., právnička, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod číslo 1

Vo volebnom obvode sa volí 7 poslancov.

1. Cyril Betuš, JUDr., 67 r., starosta, Šport do Košíc a na východ

2. Mária Borovská, 68 r., ekonómka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

3. Peter Bozogáň, Ing., 57 r., obchodný zástupca, nezávislý kandidát

4. Ján Cáfal, JUDr., 38 r., advokát, nezávislý kandidát

5. Jozef Figeľ, MVDr., 56 r., veterinárny lekár, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

6. Katarina Harangozóová, 50 r., riaditeľka materskej školy, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

7. Ján Heske, Mgr., 49 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

8. Mária Horváthová, Mgr., 51 r., učiteľka ZŠ, nezávislá kandidátka

9. Alexander Jesenský, JUDr., 38 r., právnik, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

10. Tomáš Jurkovič, Mgr., 24 r., manažér, Spolu - občianska demokracia

11. Martin Knap, 27 r., profesionálny umelec, nezávislý kandidát

12. Roman Lengyel, JUDr., 44 r., odborný učiteľ, nezávislý kandidát

13. Juraj Mazák, Ing., Paed. IGIP, 31 r., učiteľ a podnikateľ, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

14. Ladislav Olexa, Ing., PhD., 65 r., dopravný inžinier, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

15. Mikuláš Sabo, Ing., 56 r., SZČO, Šport do Košíc a na východ

16. Gabriel Stromp, Ing., 49 r., informačný architekt, nezávislý kandidát

17. Stanislav Šimko, Ing., 34 r., obchodno-technický pracovník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

18. Pavel Vámos, Mgr., 49 r., učiteľ, Most - Híd

19. Paulína Vašková, 53 r., manažérka, Most - Híd

20. Ľubomír Zavarský, Ing., 65 r., referent školstva, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

21. Eva Zummerová, Mgr., 49 r., kultúrny a osvetový pracovník, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

 

Volebný obvod číslo 2:

1. Uršula Ambrušová, PhDr. PaedDr., PhD., 46 r., historička, Most - Híd

2. Štefan Bereš, Ing., 51 r., ekonóm, nezávislý kandidát

3. Silvia Borbeľová, Mgr., 45 r., štátna zamestnankyňa, Spolu - občianska demokracia

4. Attila Boris, 55 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

5. Anna Fodorová, 54 r., SZČO, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

6. Natália Havrilová, 21 r., študentka, Národná koalícia

7. Miloš Ihnát, Ing. Mgr., 51 r., právnik, nezávislý kandidát

8. Miroslav Janitor, 49 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát

9. Branislav Jura, Ing., M.B.A., 37 r., podnikateľ - spoločník, konateľ obchodnej spoločnosti, nezávislý kandidát

10. Peter Kovaľ, Ing., 58 r., informatik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

11. Branislav Nagy, Ing., 47 r., ekonóm, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

12. Danica Nagyová, MVDr., 58 r., veterinárna lekárka, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

13. Ján Pavúk, Ing., 50 r., finančný analytik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Sme rodina - Boris Kollár

14. Emil Petrvalský, Ing. RNDr., CSc., 60 r., zástupca starostu, Šport do Košíc a na východ

15. Zuzana Slivenská, Mgr., 29 r., právnička, nezávislá kandidátka

16. Stanislav Szabo, Ing., PhD., 47 r., vysokoškolský učiteľ, Most - Híd

17. Oľga Šimčáková, Ing., 60 r., vrátnička, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

18. Miroslav Špak, 43 r., stavebný technik, nezávislý kandidát

19. Peter Tauš, doc. Ing., PhD., 48 r., docent, nezávislý kandidát

20. Peter Želinský, Ing., 58 r., analytik, Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana

Vo volebnom obvode sa volí 6 poslancov.

 

Staré Mesto

Kandidáti na starostu:

1.    Michal Djordjevič, 35 r., koordinátor, poslanec MČ Košice - Staré Mesto, nezávislý kandidát
2.    Ľubomír Grega, Mgr., 60 r., starosta, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Národná koalícia
3.    Iveta Kohanová, JUDr., 53 r., podnikateľka, Komunistická strana Slovenska
4.    Kamil Lučanský, 45 r., samostatne zárobkovo činná osoba, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
5.    Igor Petrovčik, Ing., 44 r., manažér, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Progresívne Slovensko

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod číslo 1
1.    Ľubica Blaškovičová, Mgr. art., 63 r., herečka, nezávislá kandidátka
2.    Miroslav Buriánek, JUDr., PhD., 60 r., daňový poradca, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
3.    Andrej Ďurica, 36 r., textár a producent, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
4.    Ladislav Herditzky, 51 r., obchodný zástupca, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
5.    Marián Hric, Ing., 66 r., dôchodca, Šanca
6.    Eva Hulmečíková, Ing., 59 r., stavebná inžinierka, nezávislá kandidátka
7.    Euboš Krajňak, 47 r., samostatne zárobkovo činná osoba, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (ol'ano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
8.    Jozef Kudernáč, Ing., 64 r., dôchodca, Šanca
9.    Kamil Lučanský, 43 r., samostatne zárobkovo činná osoba, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko
10.   Mário Micenko, Mgr., 43 r., učiteľ, Európska demokratická strana
11.    Beáta Murková, Ing., 51 r., stavebná ekonómka, nezávislá kandidátka
12.    Flóra Ondová Reiter, Ing., 42 r., projektová manažérka, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratieké hnutie, Sloboda a solidarita
13.    Tibor Papp, Mgr., 49 r., učiteľ, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
14.    Lukas Polyák, 32 r., výtvarník, Spolu občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
15.    Pavol Priester, MUDr., lekár, 27 r., Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
16.    Gustáv Straka, 68 r., dôchodca, Smer - sociálna demokracia
17.    Martina Torkošová, MBA, 32 r., riaditeľka, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

Volebný obvod číslo 2
1.    Štefan Benkovský, 66 r., dôchodca, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
2.    Peter Cengel, Ing., 26 r., hydrológ, Demokratická strana
3.    Peter Gacík, Mgr., 27 r., štátny zamestnanec MŠVVaŠ SR, Šport do Košíc a na východ
4.    Marián Gaj, študent, 20 r., Šport do Košíc a na východ
5.    Mária Galajdová, 73 r., účtovníčka, Smer - sociálna demokracia
6.    Magdaléna Galdunová, MUDr., 43 r., lekárka, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
7.    Zdenek Gerda, 57 r., samostatne zárobkovo činná osoba, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
8.    Ladislav Grusz, 52 r., pracovník hotelových služieb, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
9.    Zoltán Hanesz, Ing., 50 r., informatik, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
10.    Pavol Hanušin, Ing., 68 r., kontrolór, Smer - sociálna demokracia
11.    Martin Konečný, PhD., 35 r., manažér, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
12.    Marek Korpa, 43 r., samostatne zárobkovo činná osoba, Most - Híd
13.    Tibor Mátyás, MUDr., 53 r., lekár, Šport do Košíc a na východ
14.    Igor Petrovčik, Ing., 44 r., manažér, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
15.    Robert Roland, MUDr., 71 r., lekár, Demokratická strana
16.    Lukáš Skyba, 30 r., realitný maklér, Most - Híd
17.    Ján Süli, Ing., 71 r., dôchodca, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

Volebný obvod čislo 3

1.    Miloslav Bagoňa, doc., PhD., 46 r., vysokoškolský pedagóg, Obyčajní l'udia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
2.    Andrea Biznarová, Mgr., 46 r., štátna zamestnankyňa, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
3.    Michal Djordjevič, 35 r., koordinátor, poslanec MČ Košice - Staré Mesto, nezávislý kandidát
4.    Ingrid Faťolová, Ing., 46 r., stavebná inžinierka, znalkyňa, nezávislá kandidátka
5.    Peter Havasi, Mgr. art., 31 r., herec, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
6.    Gabriel Hrabovský, Ing., 57 r., konateľ, Šanca
7.    Peter Jakub, Ing, PhD., MBA, 47 r., riaditeľ stavebnej spoločnosti, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
8.    Martin Jalč, Ing., 58 r., systémový inžinier, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
9.    Mária Javornická Engelmayer, 67 r., predsedníčka občianskeho združenia, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
10.    Katarína Krasniči, 49 r., riaditeľka hotela, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár
11.    Richard Kočiš, Ing., 43 r., audítor, Spolu - občianska demokracia, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita
12.    Iveta Kohanová, JUDr., 53 r., podnikateľka, Komunistická strana Slovenska
13.    Michal Kopka, MVDr., CSc., 63 r., veterinárny lekár, Progresívne Slovensko
14.    Ladislav Morvay, MUDr., 49 r., lekár urgentného príjmu, Most - Híd
15.    Peter Šimon, Ing., 55 r., strojár, Smer- sociálna demokracia
16.    Jozef Škultéty, Ing., PhD., 67 r., auditor-znalec, Smer - sociálna demokracia
Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

 

Šaca

Kandidáti na starostu:

1. Ľubomíra Borošová, Ing., 47 r., riaditeľka vzdelávacieho centra, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja, Nova

2. Marek Hutník 53 r., strojník, nezávislý kandidát

3. Lucia Iľaščíková, Ing., PhD. 38 r., kontrolór, nezávislá kandidátka

4. Daniel Petrík, Ing. 56 r., starosta, nezávislý kandidát

5. Rudolf Reštei, 64 r., dôchodca, Komunistická strana Slovenska

6. Peter Šveda, Ing., MBA, 49 r., zdravot. záchranár, nezávislý kandidát

 

Kandidáti na poslancov do miestneho zastupiteľstva:

1. Miroslav Andrássy, Mgr., 42 r., učiteľ, Strana moderného Slovenska (sms)

2. Marcel Baláž, Mgr., 29 r., nezamestnaný, nezávislý kandidát

3. Milan Beregszászi, 53 r., žeriavnik, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity –Magyar Közösség Pártja, Nova

4. Ľubomíra Borošová, Ing., 47 r., riaditeľka vzdel. centra, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity –Magyar Közösség Pártja, Nova

5. Ľudovít Čisár, 59 r., majster, Rómska iniciatíva Slovenska

6. Ondrej Čisár, 35 r., viazač, Strana rómskej koalície – srk

7. Erich Dráb, MUDr., 48 r., stomatológ, Most - Híd

8. Tomáš Havrilla, Ing., 29 r., živnostník, Šanca

9. Marek Hutník, 53 r., strojník, nezávislý kandidát

10. Ján Jusko, Bc., 24 r., programátor, nezávislý kandidát

11. Vladimír Kačmarik, 49 r., brusič, nezávislý kandidát

12. Martin Makranský, 26 r., valciar, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity –Magyar Közösség Pártja, Nova

13. František Pavúr, Ing., 59 r., manažér IT, Šanca

14. Daniel Petrík, Ing., 30 r., barman, Šanca

15. Milan Piga, Ing., 61 r., odborný radca, nezávislý kandidát

16. Peter Piga, 44 r., predák, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja, Nova

17. Ladislav Potemra, 61 r., SZČO, Komunistická strana Slovenska

18. Marián Rebej, Mgr., 44 r., učiteľ, Šport do Košíc a na východ

19. Miroslav Runčák, 48 r., revízny technik, Komunistická strana Slovenska

20. Ivana Uchnarová, Ing., 28 r., manažér, Šport do Košíc a na východ

21. Dávid Varchola, 24 r., obchodný zástupca, Šanca

 

Šebastovce

Kandidáti na starostu:

Monika Puzderová, 57 r., starostka, nezávislá kandidátka

Kandidáti na poslancov do miestneho zastupiteľstva:

  1. Zuzana Košťanská, 25 r., študentka, nezávislá kandidátka

  2. Marianna Kováčová, 37 r., nezamestnaná, nezávislá kandidátka

  3. Marek Kozák, Ing., 44 r., technológ vodného hospodárstva, nezávislý kandidát

  4. Miroslava Makajiová, Mgr., 25 r., učiteľka

  5. Lucia Sedláková, PhDr., 37 r., štátna zamestnankyňa

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

 

Ťahanovce

Kandidáti na starostu:

1. František Borovský, 55 r., vedúci technického úseku, Slovenská konzervatívna strana

2. Jozef Borovský, 65 r., dôchodca, nezávislý kandidát

3. Ján Nigut, Ing., 44 r., starosta, Kresťanskodemokratické hnutie, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sloboda a solidarita

Kandidáti na poslancov do miestneho zastupiteľstva:

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

1.  Viera Blašková, 50 r., predavačka, Smer - sociálna demokracia

2.  Ján Bodnár, 67 r., konateľ, Kresťanskodemokratické hnutie

3.  František Borovský, 55 r., vedúci technického úseku, Slovenská konzervatívna strana

4.  Jozef Borovský, Ing., 46 r., geodet, Spolu - občianska demokracia

5.  Vladimír Capko, RNDr., 53 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

6.  Anna Cimbaľaková, Ing., 37 r., riaditeľka hotela, Smer - sociálna demokracia

7.  Róbert Eperješi, Ing., 43 r., technik, Šport do Košíc a na východ

8.  Vlastimil Eštván, Ing., 52 r., správca, Slovenská národná strana

9.  Anna Gregová, 39 r., predavačka - pokladníčka, Smer - sociálna demokracia

10. Monika Hodermarská, 62 r., ekonómka, Kresťanskodemokratické hnutie

11. Jaroslava Imrichová, Mgr., 42 r., asistentka senátu, Smer - sociálna demokracia

12. Richard Kostík, 37 r., špecialista - sieťový inžinier, Demokratická strana

13. Katarína Kövesdi, 38 r., materská dovolenka, Slovenská národná strana

14. Mária Kundrátová, Mgr., 45 r., retailový pracovník, Slovenská národná strana

15. Marek Lengyel, Ing., 44 r., SZČO, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Sme rodina - Boris Kollár

16. Drahomíra Mačajová, 51 r., SZČO, Smer - sociálna demokracia

17. Jozef Madanský, Ing., 54 r., výskumný pracovník, Spolu - občianska demokracia

18. Jaroslav Mráz, 53 r., verejný zdravotník, Kresťanskodemokratické hnutie

19. Ľudmila Paňáková, 54 r., učiteľka MŠ, Slovenská národná strana

20. Milan Soľár, 34 r., kamera, foto, nezávislý kandidát

21. Štefan Spišák, 46 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie

22. Stanislava Tkáčiková, Mgr., 39 r., učiteľ, Slovenská národná strana

 

Vyšné Opátske

Kandidáti na starostu:

1. Viktor Mikluš, Ing., 57 r., starosta, nezávislý kandidát

2. Štefan Špacai, 49 r., SZČO, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Národná koalícia, Demokratická strana

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

Vo volebnom obvode sa volí 5 poslancov.

1. Peter Badanič, MUDr., 43 r., lekár, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

2. Iveta Bočkayová, Mgr., 52 r., projektová manažérka, nezávislá kandidátka

3. Patricia Červená, Ing., 47 r., senior regionálna obchodná manažérka, nezávislá kandidátka

4. Tatiana Granda, MUDr., 33 r., lekárka, nezávislá kandidátka

5. Michal Michalov, Ing., 34 r., podnikateľ, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár

6. Jozef Palenčár, 63 r., technik, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár

7. Josef Pánek, Ing., CSc., 60 r., výsluhový dôchodca, nezávislý kandidát

8. Ľudovít Pšenička, Ing., 52 r., projektant, Spolu - občianska demokracia

9. Peter Remiáš, 41 r., obchodný zástupca, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

10. Zuzana Seligová, 66 r., dôchodkyňa, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár

11. Róbert Sobotka, 31 r., vonkajšia obsluha čerpacej stanice, nezávislý kandidát

12. Tomáš Szegedi, PhDr., 39 r., projektový manažér, Smer - sociálna demokracia

13. Štefan Špacai, 49 r., SZČO, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár

14. Anton Tauber, Ing., 39 r., IT analytik, Spolu - občianska demokracia
 

Západ

Kandidáti na starostu:

  1. Ján Jakubov, Ing., 61 r., starosta, Smer - sociálna demokracia, Šport do Košíc a na východ, Starostovia a nezávislí kandidáti, Strana zelených Slovenska

  2. Erik Majerčák, Ing., 45 r., ekonóm, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko

  3. Miroslav Tuleja, Mgr., MBA, LL.M., 43 r., štátny zamestnanec - nezávislý kandidát

  4. Marcel Vrchota, Mgr., 33 r., právnik a podnikateľ, KDH, SaS, OBYČAJNÍ  ĽUDIA a nezávislé osobnosti, NOVA, Zmena zdola, Demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, SMK - MKP

 

Kandidáti na poslancov:

Volebný obvod č. 1

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

1. Jozef Bojčík, PaedDr., 54 r., učiteľ, Most - Híd

2. Slavomír Bucher, RNDr., 35 r., VŠ pedagóg/referent, Smer - sociálna demokracia

3. Zuzana Fiľakovská, Mgr., 44 r., pedagogička, Most - Híd

4. Peter Huba, JUDr., Ing., PhD., 33 r., právnik, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

5. Vladimír Karnay, Bc., 28 r., SAP Consultant, Šport do Košíc a na východ

6. Stanislav Kočiš, Ing., 56 r., stavebný inžinier, Smer - sociálna demokracia

7. Zdenko Lipták, MVDr., 52 r., fotograf a protikorupčný aktivista, Občianska konzervatívna strana

8. Ľubomír Lukáč, 55 r., kontrolór, Smer - sociálna demokracia

9. Adam Novysedlák, 20 r., študent, Národná koalícia

10. Jozef Pikor, Ing., 39 r., elektrodispečer ŽSR, Šanca

11. Ladislav Rovinský, JUDr., Mgr., 67 r., konzultant, mediátor, aktivista, nezávislý kandidát

12. Jana Staňová, Bc., 36 r., manažérka, Most - Híd

13. Miroslav Tuleja, Mgr., MBA, LL.M., 43 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát

14. Ivana Turzáková, Ing., 32 r., projektová manažérka, Národná koalícia

 

Volebný obvod č. 2

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

1. Margita Adamčíková, JUDr., 60 r., zamestnankyňa štátnej správy, Smer - sociálna demokracia

2. Michal Badlík, Mgr., 32 r., príslušník Zboru väzenskej a justičnej stráže, Šport do Košíc a na východ

3. Zuzana Ballová, 54 r., UPJŠ KE - referentka, Slovenská národná strana

4. Peter Dančovský, 22 r., študent, Strana zelených Slovenska

5. Ivan Faguľa Lörinc, Ing., 56 r., bezpečnostný pracovník, Most - Híd

6. Vlastimil Horňák, Ing., 46 r., strojný inžinier, Naj - nezávislosť a jednota

7. František Hrubý, 61 r., vedúci oddelenia dopravy - Správa ciest KSK, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

8. Róbert Jurčák, 55 r., pracovník bezpečnostnej služby, Naj - nezávislosť a jednota

9. Iveta Lukáčová, Mgr., 53 r., podnikateľka, Spolu - občianska demokracia

10. Slavomír Pavelčák, Ing., PhD., 48 r., vedúci servisu, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

11. Štefan Rychnavský, Mgr., 66 r., dôchodca, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

12. Peter Turák, Ing., 51 r., konateľ, Spolu - občianska demokracia

13. Radovan Vasiľ, PhDr., 40 r., SZČO, Slovenská národná strana

14. Emil Veles, 69 r., dôchodca, Smer - sociálna demokracia

15. Tomáš Zvarík, Ing., 35 r., manažér, Most - Híd

 

Volebný obvod č. 3

Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.

1. Anna Bežilová, Mgr., 42 r., manažérka, Národná koalícia

2. Eduard Buraš, Ing., 52 r., riaditeľ, Strana zelených Slovenska

3. Dušan Drotár, 53 r., konateľ, Spolu - občianska demokracia

4. Filip Gaál, JUDr., 31r., právnik, Progresívne Slovensko

5. Soňa Harčár Petrillová, 42 r., herečka, Národná koalícia

6. Dominik Karaffa, Bc., 26 r., študent práva, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

7. Henrieta Láncošová, Mgr., 46 r., učiteľka, Most - Híd

8. Erik Majerčák, Ing., 45 r., ekonóm, Kotleba - ľudová strana naše Slovensko

9. Richard Matiaščik, Ing., 44 r., operátor pozinkovacej linky, Spolu - občianska demokracia

10. Katarína Metzgerová, 52 r., invalidná dôchodkyňa, Šanca

11. Eva Trávniková, 65 r., dôchodkyňa, Smer - sociálna demokracia

12. Ján Varga, Ing., 39 r., strojný inžinier, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

13. František Viktorius, Ing., 50 r., živnostník, Smer - sociálna demokracia

14. Adrián Weiszer, Ing., 43 r., lesný inžinier, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

15. Beáta Zemková, JUDr., 44 r., právnička, nezávislá kandidátka

 

Volebný obvod č. 4

Vo volebnom obvode sa volia 4 poslanci.

1. Slavomír Baník, Ing., 48 r., technik, Smer - sociálna demokracia

2. Peter Berinšter, Mgr., 29 r., podnikateľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

3. Marta Budišová, JUDr., 56 r., právnička, Smer - sociálna demokracia

4. Peter Hajdú, Mgr., Ing., 31 r., učiteľ na ZŠ, Šanca

5. Igor Jutka, MUDr., MPH, 45 r., lekár, Šport do Košíc a na východ

6. Patrik Kohut, PhDr., 36 r., manažér - audítor, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

7. Peter Liba, Mgr., 38 r., teológ, učiteľ, Kresťanskodemokratické hnutie, Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska, Sme rodina - Boris Kollár, Strana maďarskej komunity - Magyar Közösség Pártja

8. Ingrid Puchalová, PaedDr., PhD., 48 r., učiteľka, Most - Híd

9. Katarína Selimi, Bc., 52 r., terénna sociálna pracovníčka, NAJ – nezávislosť a jednota

10. Andrej Sitkár, Ing., 48 r., zástupca starostu, Smer - sociálna demokracia

11. Aneta Tacheová, Ing., 47 r., manažérka zahraničného obchodu, Spolu - občianska demokracia

12. Milan Tuhársky, RNDr., PhD., 40 r., IT vývojár, Spolu - občianska demokracia

13. Veronika Vizgunov, 32 r., SZČO, Most – Híd

 

Autor: KOŠICE ONLINE

Komentáre